Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Black Mirror (2011) - Netflix

xunn

Öne çıkan mesajlar

O kadar büyük beklentim vardı ki, ekstra kötü geldi sanırım bu yüzden.

Rezalet ya. Black mirror havası falan kalmamış standart 2. sınıf amerikan dizisi olmuş. Eski sezonları izlediğimde neredeyse her bölümden bir çok sahne akılda kalıyordu, bu sezonda çok çok nadir akılda kalan yer var. Son bölüm ve arkangel idare eder o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

yeni bitirdim ben de.
1 ve 6 güzeldi. en güzeli 6. bölümdü hatta. hani en direkt black mirror havasını bu bölüm verdi. diyorsanız ki eskilerinden farklı değildi evet değildi ama o bilindik tat sadece bunda olunca beğenebildim diyebilirim.
1. bölümde de benzer tatlar ama daha seyir zevki olan bölüm olmasını sevdim işte.

bir de 6. bölümün 7 yüz dizisinin ilk bölümüne benzemiş baya. orda da böyle bi konu vardı duygusu vardı izleyenler hatırlayacaktır.

genel olarak en vasat sezondu diyebilirim. nedense eski sezonlardaki gibi bi hevesle de başlamamıştım o yüzden canım sıkılmadı.
umarım sonraki sezonları daha karanlık ve şok edici yaparlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Daha son iki bölümü izlemedim ama yeterince vasat şu ana kadar, hızımı kesti izleyesim yok doğru düzgün, öldürülecek bir zaman bulursam izlerim. Son bölüm en iyisi demişsiniz neyse ki, belki teselli eder.

Birinci bölümün nesini o kadar beğendiniz anlamadım, çakma Tron, onu geçtim plothole dolu. Saçma sapan kovalamaca başlayana kadar fena değildi de oradan sonrası direk ipe dizmeli plothole cümbüşü. Beni açmadı.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...