Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Last of Us/Naughty Dog

knox

Öne çıkan mesajlar

• 1 yıl sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
  • 2 hafta sonra ...
remastered'ı yeni bitirdim. left behind'ı da oynamış oldum. 1 saatlik dlc gerçi oyuna dahil edilebilecek bir hikayeydi ama güzeldi tabi.

naughty dog oyun çıtasını bambaşka yerlere taşıdı açıkcası. verdiğim her bir poundu helal ediyorum. karı kızla yesinler alem yapsınlar.

umarım 2. oyun ellie ile oynamayız başka bir şey istemem sdfs. joel reis oyunda oscarlık performans sergiliyor yemin ederim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
  • 8 ay sonra ...
haftasonu bitirdim hala gözlerim yaşlı :'(

inanılmaz etkilerdi oyundaki karakterler ve hikaye. çok beğendim çooook. uncharted ile aynı formül aslında ama oradaki ana karakterden dolayı biraz daha komediye kaçıyordu havası. bunda ise çok daha farklı daha kara bir hikaye ve karakter gelişimi var.

özellikle joel düşüp karnına giren metalden sonra kışa geçip bi anda ellie'yi oynamaya başlayınca tüylerim diken diken oldu JOEEEEELLL diye bağırasım geldi. sonra yavrucuğum bi anda medicine diyince bi oh çektim.

son sahnede de insanlar doktoru keşke vurmak yerine direk bıçakla yada boğarak öldürseydik. anca çıkardım hıncım.

BABY GURLLL

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
Red said:

valla kompütür falan ama yanımızda küçük kız bile olsa yancının verdiği rahatlık ile daha az gerildim ben. tek başıma sıkıntı olurdu sdfs

/necro

konuya göz atıyordum da şunu gördüm.

cidden böyle bir şey var ya, karakterin tek olması geriyorken aynı odaya npc bile olsa 2 kişi girdiğimde rahat oluyorum resmen.

bloodborne'da bazı yerlrde npc hunterlar geliyor, onların gazıyla yardır yardır gidiyorum, onlar olmayınca her köşeyi 3 kere kontrol edip dönüyorum lul
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
mokoko said:

haftasonu bitirdim hala gözlerim yaşlı :'(

inanılmaz etkilerdi oyundaki karakterler ve hikaye. çok beğendim çooook. uncharted ile aynı formül aslında ama oradaki ana karakterden dolayı biraz daha komediye kaçıyordu havası. bunda ise çok daha farklı daha kara bir hikaye ve karakter gelişimi var.

özellikle joel düşüp karnına giren metalden sonra kışa geçip bi anda ellie'yi oynamaya başlayınca tüylerim diken diken oldu JOEEEEELLL diye bağırasım geldi. sonra yavrucuğum bi anda medicine diyince bi oh çektim.

son sahnede de insanlar doktoru keşke vurmak yerine direk bıçakla yada boğarak öldürseydik. anca çıkardım hıncım.

BABY GURLLL

ahaha aynı hisleri paylaştım yeni bitti
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...