Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

The Last of Us/Naughty Dog

knox

Öne çıkan mesajlar

yer alti siginaginda kurmuslar hayatlarini ama hepsi olmus yazik, ufak bebelerin izleri her yerde

sular kafasina damladiginda Joel'in, rahatsiz oluyor elini uzatiyor! o0O

baraj golunde hele de baraj kapaklari acikken yuzmek nasil oluyormus canim, hele dalmak bi de o akintida.. olmamis bura.

baraj basildigi sahnede attim sisi onlerine, baltayla girdim karsidaki adamlara! flawless victory.

Sosyal ağlarda paylaş

Daha bir kere ata binmisti Ellie, avm'de bir tur atmisti sadece. Simdi de almis basini gitmis atla daglara taslara.

Insanlarin ev bark baskinlari guzel olmus. Yagmacilik yaygin malum zamanlarda. Son baskinda merdivenlerde bekleyen adamin arkasina atladim 2. kattan. Arkasini donemeden backstab!

Uni kampusu cok guzel olmus. Ogrenci odalari ve onlardan arta kalan clickerrrlarr. Yazik.

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
sonunda bitirdim. zombi atmosferinden nefret eden esim bile her saniyesini izledi, o izleyemiyoken oynamami yasakladi. oyun bayagi feelz ya. sahaneydi. gercekten hic bir noktasi daha once yapilmamis birsey olmamasina ragmen butun olarak cok iyiydi. 2.si gelmesin, boyle kalsin. naughty dogs can kalsin.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi bu ne ya. Bitti simdi ama yok yani muthis bir film diyim. Oscar alir su oyuncular o derece. Abv noughty dog ya da her nemenem seysen.

Bogazim dugumlendi mk.

bu arada hic bir kusur bulamadim oyunda sudur budur.. birde grafikler animasyon ve o gozler ne kadar basarili.

ya birde

soru son ile ilgili

oyunda tek bitis var degil mi ? yani girdim dagittim, kizi aldim kactim sonra yemin ettim kizcagiz Okey dedi ve bitti. ha zaten birakmazdim ellie yi :)

Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

Abi bu ne ya. Bitti simdi ama yok yani muthis bir film diyim. Oscar alir su oyuncular o derece. Alb noughty dog ya da her nemenem seysen.

Bogazim dugumlendi mk.

we feel your pain brother

baş yapıt bir oyun gerçekten last of us. ilerde çocuğuma oynatacağım başlıca oyunlardan sdf
Sosyal ağlarda paylaş

aynen tek son var.

ellie'nin 'swear to me. swear to me that everything you said about the fireflies is true' demesi, joel'un bir anlık pause sonrası titrek bir ses ile 'I swear' demesi, ellie'nin o masum ifade ile 'ok' demesi. arkadaki müzik.

yazarken bile tüylerim gene diken diken oluyor.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...