Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xbox One - Television and Sports!

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

ben nhl 17 çıktıktan sonra nhl 16'yı 10 dolara almıştım.
yine madden'in yenisi çıkınca eskini yanılmıyorsam 20 dolara almıştım.
nba 2k da tr store'de 40-50 liralara düşüyor, nba live desen 29 liraya düşüyor. fifa 18 bile bile 89 liraya düştü geçenlerde.

sony gerçekten son 1 yıldır süper indirimler yapıyor. harbiden xbox yanından geçemez, hiç değmez. üst üste koysan 20-30 oyunda en az 500-600 lira karlı çıkarsın sırf oradan biraz indirim beklesen. pc'ye gelen indirimlerin artık hemen hemen hepsi ps4'e de geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
abi e3 gazına bide para battıgı için ve tv'de 4K oldugundan e bide üstüne red dead redemption 2 gelmeden birincisini oyniyim diye One X aldım 3 gün önce.. Alet güzel hoş ps exclusive harici oyunların hepsin bundan sonra xbox'a alırım. Şimdi gelelim asıl soruya mesela red dead redemption oynicam ben ama kutulu alsam o da one x enchanded oluyo mu ? yoksa mecbur onu store'dan alıp indiricem mi.. aynı şey mesela witcher için onu da tekrar 4K oynamak istiyorum. gidip dnr'dan one versiyonu alsam o da mı 4K yoksa mecbur o store'daki versionu mu indiricez.Anlamadım o olayı.
Sosyal ağlarda paylaş

The arguable biggest news of the day is that Red Dead Redemption's Xbox 360 version has now been patched to take advantage of Xbox One X hardware. That means, like other Xbox 360 games given the X treatment, RDR will now render at nine times its original 720p resolution. Should you have a 4K TV, an Xbox One X, and a copy of RDR, you'll be able to play the game at 3840x2160 pixel resolution once its patch launches sometime today.

patchliyor oyun kendini one x 4k icin diye anliyorum.

https://arstechnica.com/gaming/2018/04/surprise-red-dead-redemption-is-getting-a-4k-patch-on-xbox-one-x-today/
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Arkadaş sanıyor ki normal ps4 normal xbox gibi 1080p oynatamıyor. Ben Pro kullanıcısı olduğum için 4k yaa olayı Pro sahiplerinde pek işlemiyor zaten.

Bloodborne
Bound (video game)
Days Gone
Death Stranding
Detroit: Become Human
Dreams (video game)
Driveclub
Final Fantasy VII Remake
Ghost of Tsushima
God of War (2018 video game)
Gran Turismo Sport
Gravity Rush 2
Hidden Agenda (2017 video game)
Horizon Zero Dawn
Infamous First Light
Infamous Second Son
The Inpatient
Killzone Shadow Fall
Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue
Knack (video game)
Knack II
Little Big Planet
The Last Guardian
The Last of Us Part II
The Last of Us Remastered
The Order: 1886
P.T. (video game)
Ratchet & Clank (2016 video game)
Shadow of the Beast (2016 video game)
Shadow of the Colossus (2018 video game)
Spider-Man (2018 video game)
Tearaway Unfolded
That's You!
Uncharted 4: A Thief's End
Uncharted: The Lost Legacy
Until Dawn
Until Dawn: Rush of Blood
Yakuza 6: The Song of Life
Yakuza Kiwami 2

Ki daha sildiklerim var bunlar genel olarak başarılı diye gösterilenler.

X Box için eleme yapmadan hepsini koyalım kaç exclusive varmış toplamda bir göz atalım.

Crimson Dragon
Dance Central Spotlight
Fighter Within
Forza Motorsport 5
Fru (video game)
Halo 5: Guardians
Halo: The Master Chief Collection
Kinect Sports Rivals
Powerstar Golf
Rare Replay
Shape Up (video game)
Sunset Overdrive
Xbox Fitness

Edit 1: Forza ve senelerin kitlesi Halo dışında oyun yok çok yazık. Hani sadece GOW ve Last of Us olsa bile ne yazık ki Xbox'da o kadar bile yok...

Edit 2: PS4 toplamda 70 exclusive oyuna sahip bu arada.
Sosyal ağlarda paylaş

şu sikko oyunlardaki gameplay süreni toplayıp yazsana kardeş. bakalım ne kadar exclusive oynamışın.

until dawnlar yakuzalar falan var listede asgdasdahdlkm

hakkaten ps4 aldırtırlar bu oyunlar abi, göt ettin beni. OKSKOLOSOV OYONLOR COG GÖZOL !!1!

canım sen git bi gtayı, witcherı, acyi 4k demir taşşaklı makinada çatır çatır view distance ile oyna, sonra konuşalım.
Sosyal ağlarda paylaş

hem xbox hem ps4 var.
xbox da oyunlar genelde birazcık daha ucuz oluyor. indirimsiz hali için konuşuyorum. bugun gene baktım rdr2 hariç preorderlarda falan xbox daha ucuz. türkiye store için diyorum. mesela metro exodus xboxda 180-ps4 de 300 tl. steamde de 90 tl imiş sanırım.

xbox game pass var bir de aylık 30 tl ye abone oluyorsun, epey oyun var onun içinde epey süre götürüyor ordaki oyunları bitirip iptal edince bile baya kardasın.

ben xboxdaki oyunları epey bitirdikten sonra ps4 aldım, oynamak istediğim exclusive oyunlar vardı ama sırf onun için deger miydi bilmem. ikisinde de aynı fiyatta ise xbox a alıyorum kolu daha rahat geliyor bana.

exclusive konusunda microsoft zaten başka boyuta geçti alın isterseniz pc de isterseniz konsolda oynayın diyor. hatta birkaç oyun için ps4 ile aynı servera bağlanmayı yapacaklarmış da sony kabul etmemiş.

ama ps4te de bloodborne gibi bir şaheser var onu da ayrıca söylemem gerek.
https://www.youtube.com/watch?v=3V9zxXN1rx0
Sosyal ağlarda paylaş

hangi exclusiveleri, kaç saat oynadığınızı şuraya yazsanıza abi. sonra bi düşünün sırf exclusive için ps4 tercih etmek mantıklı mı?

mantığını geçtim, adam gow serisini çok seviyodur, bloodborneu seviyodur, parası vardır alır. ona hiçbir lafım yok. benim lafım burda xbox saksı ehe!!1! diyen ps4 faglere.

2 tane exclusive oyunu toplamda max. 30-40 saatlik deneyim için 300er küsür tl domalıp kendini master race sananlara.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...