Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xbox One - Television and Sports!

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Amerikadan arkadaşa getirttiriyorum, türkiyede nasıl çalıştırabilirim bu aleti ? 110 -> 220 volt çeviriciler var fakat internette biçok insan bunun bile zararlı olcağını söylüyo, bi yandan avrupa fişi alayım desem bulamıyorum e-bayin avrupa şeylerinden baktım orda bile çin malı kötü ürünler var. Napsak ki ?
Sosyal ağlarda paylaş

monoscope said:

Amerikadan arkadaşa getirttiriyorum, türkiyede nasıl çalıştırabilirim bu aleti ? 110 -> 220 volt çeviriciler var fakat internette biçok insan bunun bile zararlı olcağını söylüyo, bi yandan avrupa fişi alayım desem bulamıyorum e-bayin avrupa şeylerinden baktım orda bile çin malı kötü ürünler var. Napsak ki ?

360'ım bnm öyle farklı girişliydi, bilmeden sadece fişi bizimki gibi yapan parça takıp fişe taktığımda bütün apartmanın elektriği gittiydi, üstüne bide alet yandıydı sdfsdf

sora gidip böyle voltaj dönüştürücü mü ne almıştık onla çalışıyordu. Buda öyle olur herhel.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bu adamı gerçekten bu forumda ciddiye alan varsa hemmen donanımhaber forumlarına gitsin, bu adam zamanında teknoloji programı yapıyorum diye vatan bilgisayarın reklamını yaparak insanları oradan oraya koşturmaktan başka bi şey yapmayan bi adamdı. Ülkemizde teknoloji programı böylelerin eline kaldıysa gerçekten çok yazık.

Videoya gelince, adam ben kinect kullanmak istemiyorum belki niye kullanmak zorunda bırakılıyorum diyor. Ulan Xbox One'ın bütün olayı kinectle artık zaten, kinectsiz satmamaları çok daha iyi birşey. Bir çok özelliği kinect ile kontrol etme oyunlarda kinectin sağladığı extra özellikler vs. varken adam çıkmış kinectsiz olaydı iyiydi diyor.

Öte yandan controllera laf sokmuş PS4'ün controllerı daha iyi daha rahat falan demiş. XBOne'ın yeni padini deneme şansı bulamadım belki eskisine göre daha ağır falan deniliyor ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, xbox 360'ın gamepad'i PS 3'ün padini havada karada eziyordu, hem rahatlık hem kullanışlılık açısından kat kat iyiydi. Bu sefer ben de denemek istiyorum o farkı görebilmek için.
Şu controllerı değiştir niye aynısını yapıyosun diyor ne kadar saçma diyor, ps 3'ünkinden çok daha rahat ve kullanışlı olduğu bütün otoriteler ve oyuncular tarafından onaylandığı için olabilir mi? O yüzden aynı yönde oyuncuları etkilememek adına benzer gamepad yapmış olabilirler mi allahın gözlüğü?

Kaldı ki adamlar Xbox 360 ile Xbox one arasında fark yok oyunlar aynı diyor, lol sanki ps4 ün oyunları ile ps3 arasında dağlar kadar fark varmış gibi, sanki xboxda oynanan fifa ile psde oynanan fifa farklıymış gibi konuşmaları neyin kafasıdır gerçekten anlamadım.

PS 4ün en çok eleştrilen yanlarndan birtanesi şu anda mevcut oyun seçenekleri ve gene videoda adamlar ps4 ün daha fazla seçeneği var falan diyor lol, tamam anladık kayırmaya çalışıyosunuzda saçma sapan yapmayın bari be.

Çok komikler abi gerçekten izledikçe gülüyorum, Bir çok ABD ve avrupa OYUN ve teknoloji sitesi yaptıkları DETAYLI reviewlerde PS4 ile XBOX ONE'a çok benzer puanlar verdi. 0.1 0.2 gibi farklar vardı puanlar arasında ama bizim şapkalı GÖZLÜK xbox one 10 üzerinden 5 veriyormuş ahahaha.

nasıl teknoloji programı yapıyor abi bunlar, gerçekten ciddi ciddi oturup bu adamları izleyio söyledikleri şeyleri ciddiye alan var mı patide falan? Tek bir tane oyun oynarken gameplay videosu tek bir tane kinect ile ilgili fonksiyon falan göstermeden, dur ayakta biraz kötüleyelim aleti diye kayıt çekip PROGRAM yapıyoruz diye yayınlamış adamlar resmen. Of arkadaş bizden bi cacık olmaz ya, gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

JestersTear said:

Öte yandan controllera laf sokmuş PS4'ün controllerı daha iyi daha rahat falan demiş. XBOne'ın yeni padini deneme şansı bulamadım belki eskisine göre daha ağır falan deniliyor ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki, xbox 360'ın gamepad'i PS 3'ün padini havada karada eziyordu, hem rahatlık hem kullanışlılık açısından kat kat iyiydi. Bu sefer ben de denemek istiyorum o farkı görebilmek için.
Şu controllerı değiştir niye aynısını yapıyosun diyor ne kadar saçma diyor, ps 3'ünkinden çok daha rahat ve kullanışlı olduğu bütün otoriteler ve oyuncular tarafından onaylandığı için olabilir mi? O yüzden aynı yönde oyuncuları etkilememek adına benzer gamepad yapmış olabilirler mi allahın gözlüğü?

Bence kontroller isi hangisine alistiysan oyle gidiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

serjuhan said:

Ama pilli controller nedir cidden biri anlatsın bunu.

abi şimdi olay şu,

Bakış açısını değiştirmek gibi olacak biraz ama, adamlar yıl olmuş 2014 hala game controller'a bir kablo bağlayıp o şekilde oyuncuları oyun oynamaya zorlayacağına, pil ile kablosuz oynasınlar diye düşünüyorlar. Kablosuz game pad, daha rahat game pad.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...