Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Xbox One - Television and Sports!

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

Laurelin said:

gizledim, istersen veriyim arsivle :D

fistik atmayin, 10 kusur senede sanirim bi baltazari uzakalstirdik bolumden yeter yani gerek yok. konsol bolumunden uzaklastirma almak futbol yuzunden ban yemekten bile daha low tier, yapmayin bunu yazik adama :(

Sen böyle deyince ayrı bir üzüldüm hayat vurmuş arkadaşa zaten belli ki bir pati de bizden yemesin. Ben kabul ettim yenilgimi yarından tez yok bedavaya vereceğim ps4 proyu ve 400 küsür oyunlu hesabımı. Sabahına tövbe edip xbox a geçip nirvanaya ulaşacağım Allah Teala izin verirse.
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

controller fiyatina dusse alinir dicemde haksizlik olucak. saksilarin altina koymak icin fena diil, kutusunada sogan sarimsak filan konur balkonda o yuzden controller +50TL filan olursa alinir

bu arada bütün tartışma bu mesajı okumamla başladı.

beni sen yarattın laurelin. şimdi de katlanacaksın asddf
Sosyal ağlarda paylaş

Laurelin said:

yok gizledim, satasmaya devam ederse postlarini editleyip piramit yapicam. piramitten ban istiycem

cidden hani piramitten dolayi forum genel bani yiyin, konsol bolumunden ban yemek kadar low point bisi diil. hani public urinating cezasi alsaniz aciklanirda public defecation nedeni ile ceza yemek dusman basina

kendini solcu sanan minik faşistler de hiç çekilmiyor ya.

sen xbox a saksı diyince ok. ben ps4 ü eleştirince, postlarım silinip/gizleniyor öyle mi?

kıyamam sana ya.
Sosyal ağlarda paylaş

anlamadigin su senin, xbox elestirmek ile ad hominem yapmak arasinda himalayalar kadar fark var

sen burada insanlari baitleyip kisisel satasma yaptigin icin uyariliyorsun. mesajlarin gizlendigi halde, uc kere uyarildigin halde devam ediyorsun

kimin fakeisin veya yenimisin filan bilmiyorum, 18 senedir bu forumun bir duzeni var. gunde maksimum 10 mesaj alan bir bolume gelip ari kovanina comak sokup sonra agliyorsun "FOSIK YONETIM" diye

konuyu kapiyorum, yeni ikboks konusu acmayin. baltazardan sonra konsol bolumunden uzaklastirma alan ikinci insan olacak arkadas icin:

*press F to pay respects*

Sosyal ağlarda paylaş

paşa paşa açtırdım mı sana topiği laurelin? açtırdım =) azcık bile olsa hak vermişsin demek ki. o da bir şey teşekkürler.

postların içindeki iğneleyici üslup da topik hareketlensin, argümanı olan söylesin diye. abi bence xbox daha iyi desem, iki tane mesaj atılmazdı şu topiğe cevap olarak.

gerçi gene atılan mesajların içeriği exclusive oyun dışında yok ama neyse. jedi bana 400 oyununun içindeki exclusiveleri söylesin de yüzdeye oranlıyım onun için.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bloodborne
Bound (video game)
Days Gone
Death Stranding
Detroit: Become Human
Dreams (video game)
Driveclub
Final Fantasy VII Remake
Ghost of Tsushima
God of War (2018 video game)
Gran Turismo Sport
Gravity Rush 2
Hidden Agenda (2017 video game)
Horizon Zero Dawn
Infamous First Light
Infamous Second Son
The Inpatient
Killzone Shadow Fall
Kingdom Hearts HD 2.8 Final Chapter Prologue
Knack (video game)
Knack II
Little Big Planet
The Last Guardian
The Last of Us Part II
The Last of Us Remastered
The Order: 1886
P.T. (video game)
Ratchet & Clank (2016 video game)
Shadow of the Beast (2016 video game)
Shadow of the Colossus (2018 video game)
Spider-Man (2018 video game)
Tearaway Unfolded
That's You!
Uncharted 4: A Thief's End
Uncharted: The Lost Legacy
Until Dawn
Until Dawn: Rush of Blood
Yakuza 6: The Song of Life
Yakuza Kiwami 2

şunların arasındaki en dandiklere sahip olsan bile 53 tane exclusive oyun yok. ki hani yarısı daha çıkmamış oyunlar. gerçek sayıyı söyle 5-6?

plustan gelen beleş 15 dakkadan fazla yüzüne bakmadığın exclusiveleri bile eklesen 53 tane oyun çıkmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Onlar benim eleyip yazdıklarım zaten. 70 tane oyun var normalde o listede.

Senin anlamadığın nokta ben exclusive var diye ps4 almadım ki kardeşlik indirimlerin çokluğu vs exclusive tarafı sadece üzerinde ayrı bir tat katan noktası. Kaldı ki nasıl ki ps kullanıcısı pc bölümüne gidip strateji oyunları sizde exclusive ama bir işe yaramazlar o firmalar tırt güçleri ps için yapmaya yetmez fln gidip triplere girmiyor.

1 tanede olsa 1000 tane de olsa exclusive exclusivedir ve o oyunların genel amacı çok iddialı olup pc, xbox, nintendo vs ne sahibi ise sırf o oyun için o konsolu aldırmaya teşvik etmesi için yapılır ki genel anlamda da işe yarar sen beğenirsin beğenmezsin o sana kalmış bir şey ama eşek gibi emek verilen oyunlara tırt demek de sana düşmez emeğe saygı duyulması nezakettir her şeyden önce.
Sosyal ağlarda paylaş

exclusive için almadıysan ps4ü exclusive diye savunma abi ozaman. başından beri exclusive diye savunuyorsunuz.

bak aile indirimi falan ok, güzel.

ayrıca ps4ün gow una, lastofusına ,unchartedına dandik demiyorum. bana konsol aldırtmaz bunun gibi linear ve herkesin ister okusun, ister oynasın , ister izlesin aynı tecrübeyi tattığı oyunlar diyorum.

ve hiç bir aaa oyun firması da bütün karından vazgeçerek tek bir platforma hem açık dünya, hem iyi hikaye, hem iyi grafik bir oyun yapmaz. çünkü bu adamların öncelikle amacı kar elde etmek. anca 10-15 saatlik tek sefer oynanabilicek oyunlara yeter exclusive oyunun bütçesi.

o da benim için fark yaratıcı bir kriter değil diyorum. onun yerine en iyi performans ve görüntü ile aaa oyunları oynamak benim önceliğim diyorum. onun için '' saksı'' dediğiniz makine sizin kafanızdaki paradigmaların aksine hiç de saksı değil.
Sosyal ağlarda paylaş

_Rave said:

paşa paşa açtırdım mı sana topiği laurelin? açtırdım =) azcık bile olsa hak vermişsin demek ki. o da bir şey teşekkürler.

postların içindeki iğneleyici üslup da topik hareketlensin, argümanı olan söylesin diye. abi bence xbox daha iyi desem, iki tane mesaj atılmazdı şu topiğe cevap olarak.

gerçi gene atılan mesajların içeriği exclusive oyun dışında yok ama neyse. jedi bana 400 oyununun içindeki exclusiveleri söylesin de yüzdeye oranlıyım onun için.

attention whore detected
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...