Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

KafePi quiz night'ımızı çalmış

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Deathblade said:

Kafe Pi'nin batması falan demişsinizde, oranın sahibi Küçük Beyoğlu'nun komple sahibi diye biliyorum yamulmuyorsam. Eğer öyle bir durum varsa bu cuma cumartesi kalabalığında ülke dış borca girer ( bizim ülke süper dış borç yok, enflasyon "0" ), orası ve o adam batmaz.

Edit : Evet büyük ihtimalde fikir çalıntıdır, eskişehir'e giden birisi araklayıp istanbul'a taşımıştır, sinir bozucudur, hoş değildir. Ama dendiği gibi de biri İstanbul'da, biri Eskişehir'dedir

Dip Not : Ya bu aralar Taksim'de ucuza bira içecek mekan aramaktayım. Eskiden Arsen Lupen eski yerindeyken bu ihtiyacımı karşılıyordu. Var mıdır böyle bir mekan, türkçe modern pop çalmadıkça farketmez.

"Haydar Rock Bar" var, 2 liraya 50'lik veriyolardı, son zamla 2.5 lira oldu galiba 50'lik :D
Sosyal ağlarda paylaş

Deathblade said:

Kafe Pi'nin batması falan demişsinizde, oranın sahibi Küçük Beyoğlu'nun komple sahibi diye biliyorum yamulmuyorsam. Eğer öyle bir durum varsa bu cuma cumartesi kalabalığında ülke dış borca girer ( bizim ülke süper dış borç yok, enflasyon "0" ), orası ve o adam batmaz.

Edit : Evet büyük ihtimalde fikir çalıntıdır, eskişehir'e giden birisi araklayıp istanbul'a taşımıştır, sinir bozucudur, hoş değildir. Ama dendiği gibi de biri İstanbul'da, biri Eskişehir'dedir

Dip Not : Ya bu aralar Taksim'de ucuza bira içecek mekan aramaktayım. Eskiden Arsen Lupen eski yerindeyken bu ihtiyacımı karşılıyordu. Var mıdır böyle bir mekan, türkçe modern pop çalmadıkça farketmez.

kafepi taksim
kafepi asmalı mescit
bronx pi sahnesi
kafepi beşiktaş
küçük beyoğlu
kafepi suadiye
kafepi izmir
kafepi eskişehir

hepsi tek bir kişinin ortaklı falan değil

düzeltme
küçükbeyoğlunun %70'i tamamı değil
Sosyal ağlarda paylaş

Del mundo'nun quiz nightlarına katılıyorum. Aynı şekilde quiz nightlar ben 3 sene önce erasmus'ken de bir çok avrupa barında vardı. Eskiden borsa muhabbetide avrupa'dan import zaten.
Kalkıp kafe pi çalmış demek komik oluyor ama görselleri çalması hoş olmamış.

Ayrıca, evet varuna'lar Eskişehir'de yönetiyor ortamı. Çok güzel ortamı var bütün barlarının çalışanları Kafe Pi gibi yavşak değil ama üzgünüm ki Kafe Pi ile karşılaştırmak saçma olur. Adamlar İstanbul'da alıp yürüdüler ekşi zirvesinde bile bastıkları parayı sayamadı adamlar.

Ve yine ayrıca, Kafe Pi taps'in yerine açıldı ancak şimdi kafe pi afişini kaldırdılar yerine Bomonti Brassiere açılıyor. Ancak duyduğum kadarıyla Kafe Pi almış burayıda ama neden Kafe Pi isminden vazgeçtiler anlamadım belki de olası bi hezimete karşıdır =)
Sosyal ağlarda paylaş

Haberde hakkınız baya baya verilmiş bozulduğun şey ne ki anlamadım fikir babası olmadığınız da belli olduğuna göre "ama tr'de ilk biz yaptıydık!11" demekten mi ibaret yaptığın? Yapma bence :P

Ben olsam haberi printleyip tüm masalara asardım.

Sonra bir de yarışmanın içine soru olarak "2005'ten beri yaptığımız olayı takip eden yeni bar zinciri kimdir" tarzı bişi koyarsınız euehehe

Cool olun en iyisi ama son tahlilde.
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Haberde hakkınız baya baya verilmiş bozulduğun şey ne ki anlamadım fikir babası olmadığınız da belli olduğuna göre "ama tr'de ilk biz yaptıydık!11" demekten mi ibaret yaptığın? Yapma bence :P

Ben olsam haberi printleyip tüm masalara asardım.

Sonra bir de yarışmanın içine soru olarak "2005'ten beri yaptığımız olayı takip eden yeni bar zinciri kimdir" tarzı bişi koyarsınız euehehe

Cool olun en iyisi ama son tahlilde.
Yahu bozulan falan yok aslında, Fistan adamların hırsızlığından şikayetçi.

Adamlar görselleri, soruları falan çalıyorsa gerçekten büyük ayıp. Kafe Pi mekanlarına ara sıra gidiyor olmama rağmen, rezalet bir yer olduğu gerçeğini değiştirmiyor. Adamlar resmen leş olan bir ortamda, vasat bir işle para kazanıyorlar. Çok çok daha iyi garsonlarla, çok çok daha iyi bir hizmet verebilecekken, vasat kalmayı tercih ediyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sıkıntının asıl nedeni görseller ise cidden birinin soru uydurup google'dan resim indirmesi tee eskişehirden çalmasından çok daha kolay bir olay. Uğraşıp onları yürütmek kötü olmaktan öte boş bir iş.

Ama sıkıntı konsept çalınması ise zaten uzun zamandır yurt dışında yapılan bir olaydan bahsediyoruz. Hemen komşu dükkanda almamış zaten. Farklı şehirlerdesiniz. Ayrıca adamlar bu işin reklam olmasına ve reklamda adınızın geçmesine vesile de olmuşlar. Bence konsept alınması konusunda bir sıkıntı yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...