Jump to content

Pyro

=o=
 • Mesaj sayısı

  11.329
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Pyro hakkında

 • Rütbe
  Pyro

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. Pyro

  Kim haklı

  Abi kandırdığı çocuk neredendi tam emin değilim ama İzmir gibi kalmış aklımda ve okul takımında futbol oynuyordu. Benim hatırladıklarım bunlar. İsmini hatırlayamıyorum da bir de kardeşi de oynuyordu aynı server'da sanki. Jeeztro bunların herhangi birini doğrularsa hatırlayıp net aynı kişi ahaha.
 2. Pyro

  Kim haklı

  Sylveria. O sen miydin lan? Kankimi enkaz gibi bırakıp gittin adam da koptu gittiydi serverdan ahaha. Benle bile konuşmuştun kız rp si ile allahsız.
 3. Pyro

  Pokemon Go

  Bu gym'i ele geçirip 21 saatlik cd si olan ödülünü aldıktan sonra, gidip başka bir gym ele geçirsen yine ödülünü toplayabiliyor musun? Kısaca günde sadece 1 kere mi ödül alınabiliyor 23452 gym ele geçirsen bile?
 4. Pyro

  Pokemon Go

  dün akşam burdaydım 2 saat oturduk o üçlünün ortasında. 1 lure ben attım onun harici gece 3'e kadar luresuz kalmadı sdfg o sağdaki gyme 1500lük snorlax koyanın da ak takılalım mı la bu akşam 2 de bira alırız ssfsf. Kaçta gittin ki? Biz bir ara 3 tane uzun saçlı elemanın yanına gittik siz miydiniz yoksa O hemen biraz aşağıdaki 4 pokestop ortalanabiliyor, orası yerine inadına o üçlüye atılıyor lure hep meh.
 5. Pyro

  Pokemon Go

  Ege bilgisayar müh orayı lure manyağı yaptılar server gitti -.-
 6. Pyro

  Pati Getto

  Özcan nasıl marangozcu lan?!
 7. Pyro

  tebrikler di

  Helal. Ne için tebrik ediyoruz bu arada? :)
 8. Pyro

  Battlefield 4 #3

  Neredeyse 1 yıl sonra aklıma geldi de bir gireyim dedim. Vanilla maplerde tdm ler ne tatlı geldi yine.
 9. Pyro

  Hangi sunucularda oynuyorsunuz?

  Callidora diye bir yerde başladım can sıkıntısına, var mıdır kimse?
 10. Pyro

  antidepresan kullanayım mı?

  Sina seks yap.
 11. Pyro

  agar.io (yeniysen ilk mesaji oku)

  Gözlerim gitti gg, server patlamışken bir sigara içeyim ben.
 12. Pyro

  agar.io (yeniysen ilk mesaji oku)

  Abi zayıfsın ama. Beni az büyütsek gidip ütülüyüp gelicem parçalarımı sana vericem geri beni büyütcen gideceğim geleceğim. En atik böyle oluyor. Bir de asla 2 parça gezme, gerekirse arkadaşını büyüt, bir parçanı yutsun seni beslesin geri. 10 dk 2 parça gezmeyin boşuna.
 13. Pyro

  Catastrophe Guild Başlığı - 2

  Helal team, tebrikler.
 14. Pyro

  Kompozit üretimi

  Resin hangi üreticiden emin değilim, buradaki supplier label'i değiştiriyor, biz direk hand layup için lamination resin diye alıyoruz. 10kg falan aldığımız için çok büyük miktarlar değil. 300 ile 450 g/m^2 kullandık. Vakum yapmadık çünkü laminasyon odasında polyester için resin trap yoktu. Başka fakülteye gitmemiz gerekiyordu orası da Aerospace engineering olduğu için çok beklememiz gerekebilirdi zamanları denk getirmek için oradaki açık zamanlarla vs. Vakumsuz hand layup istenilen sonucu vericeği için bu sefer öyle yaptık. Ama bi dahakine kesin vakum yapıcaz. Havayı rollerlarla çıkarıyoruz, fena değil sonuçlar, gözle görülür pek bişey kalmıyor. Hızlı reçinedir de markasını merak etmiştim. Kumaşlar konusunda da UD mi BIAX mı TRIAX mı diye sormuştum ekstra. Ya da daha basiti ile liflerin açısı. Vakumu da hand layup'ta hava kalabiliyor laminasyonlar arasında diye kullandınız mı diye merak etmiştim.
 15. Pyro

  Kompozit üretimi

  Fiberglass ne kullanıyorsunuz ve kaç gr lık? Bir de reçine olarak momentive mi basf mı? Vakuma alıyor musunuz el yatırmasını yoksa kürlenene kadar havasını mı alıyorsunuz? Bir de çok komplike değil anlattığın kadar, kalıp yapımını anlatmışsın sen başlarda, o iş sıkıntılı biraz.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...