Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sherlock (2010) - BBC

mani

Öne çıkan mesajlar

Bence de dizi bitmiş gibi duruyor burada.

Zaten

Gideceği pek bir yer de kalmamıştı zaten

Artık Sherlock u zorlasın diye, aslında kız kardeşi varmış ama o kadder zekiymiş ki 5 dakikada kulu kölesi yapmış Moriarty i bile, aslında onu o yönetiyore falan pfffffft

Buradan nereye gidecekler yani, bir sonraki villain superpowered falan olmalı ki mantıksal süreç oluşsun

Sosyal ağlarda paylaş

Number Three: When Culverton Smith gloats that he had found all three of Sherlock’s recording devices, Holmes muses that people often give up after the number three. This has thrown fans into a tizzy. “Rules” like these are rarely meaningless in the world of BBC’s Sherlock. So, is there a hidden fourth element of Sherlock this year—in other words, a secret fourth episode? That feels unlikely. Another theory is that now that three Holmes siblings—Sherlock, Mycroft, and Eurus—have been introduced, the show may actually reveal a fourth one. That sounds downright exhausting. What else could the hidden fourth element be?

Sosyal ağlarda paylaş

"Bu diziyi izlemem ya kitabı varken dizisi anlamsız" diyordum ama dün dayanamayıp 1.bölümden başladım.... MUAAZZAAAAMMM! Hikayelerin hepsini okuyan biri olarak, hikayelerden ayrıntılar gördükçe mutluluktan yerimde duramadım :)

birazdan 2.bölüme geçiyorum ve hikayelerle paralel olmasa da kitaplardaki o Sherlock klasını hissettirdi bana.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...