Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sherlock (2010) - BBC

mani

Öne çıkan mesajlar

Bölüm zaten spoiler olarak başlıyor , direk ilk sezon ikinci sezon falan diye yardırmışlar. Moffat version of 'previously on sherlock' direk.

Muhteşem bir bölümdü ama bir kere izleyebildim daha , bunun hakkı net 3-4 kere daha izlenmesi benim için. Sherlock'un hep mantıklı bir açıklama araması falan muhabbeti süperdi harbiden watson bile bir ara acaba?? oldu ama sherlock hiç istifini bozmadı.

Bu arada mycroft ne kral adam ya , oturduğu yerden anlıyor çözüyor olayı 'we must lose this one , because they are the right ones' falan oluyor. Lan sherlock bile en azından gidiyor görüyor mary'den yardım geliyor vs , mycroft yemek yerken çözüyor öeh.
Sosyal ağlarda paylaş

Gerçi o da doğru ama onlarıda legwork olarak kullanıyodur bu , şüphelendiği şeyler için git bi bak bakiim falan diyodur. Kitapta da filmlerde de dizide de anlatılanda o , mycroft daha zeki ama üşengeç o yüzden devlette yer ediniyo kendine keyfine bakıyo , kısmen ülkenin bütün sırları falan beyninde adamın o yüzden kimse dokunamıyo ve önemli pozisyona koyuyolar.
Sosyal ağlarda paylaş

Bölüm yarısına kadar güzeldi ama sonradan sosyal mesaj, feminizm vs gereksiz kastı.Geçmişte geçmesinin Sherlock'un mind palace ı olması güzel bir twistti ama sonradan gelecek geçmiş arasında durmadan gitmesi bölümü bulandırdı.

Ben eski Sherlock bölümlerinin tadını alamadım.

Sosyal ağlarda paylaş

Harbiden ben anlamadim bi halt yani.Bu kadar ovulecek nesi vardi su bolumun?Cekim kalitesine mi bu kadar ovgu nedir?Bayaa hastaydim izlerken.Arada bi 45 dakka falan sizmisim sikintidan.Bayaa horlaya horlaya uyudum.Uyandim baktim bitmemis hala.O uyudugum 45 dakka ne yasandiysa hic merak etmedim.Soyle 20 dakkalik falan ufak bi bolum olsa iyiymis yani.Bir bucuk saat ne abi?Harbiden zaman israfi oluyomus hepsini izlesem.Iyi ki sizmisim arada.
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

adamlar 3 bölüm çıkarıyor belki ondan 1 saattir düşündün mü ?

Standart olarak cikardiklari/cikaracaklari diger 3 bolumle ilgili bir sikinti yok ama.Bu arada cikardiklari bolum sifir ekstra neyse artik iste o bana hitap etmedi.Benim gibi dusunen vardir mutlaka.

Not: 2017 galiba, cikacak 3 bolumde bu kafalarda olmaz insallah.
Sosyal ağlarda paylaş

pulkas said:

Red said:

adamlar 3 bölüm çıkarıyor belki ondan 1 saattir düşündün mü ?

Standart olarak cikardiklari/cikaracaklari diger 3 bolumle ilgili bir sikinti yok ama.Bu arada cikardiklari bolum sifir ekstra neyse artik iste o bana hitap etmedi.Benim gibi dusunen vardir mutlaka.

Not: 2017 galiba, cikacak 3 bolumde bu kafalarda olmaz insallah.

Kesinlikle katılıyorum. Tam bir E00 zaten yani, olmasa da olurmuş, neyin övgüsü bu kadar.

"Alt tarafı 3 bölüm çekerken 2 sene ara verdi denmesin diye retro dekor kastık" olabilirmiş episode ismi.
Sosyal ağlarda paylaş

Son bölüme vasat diyenler halt etmiş :P

ahmedinejad said:

sherlock 1.sezondan sonra bence de vasat bi dizi. ama bu bölüm bence de iyiydi.

bu son bölümü feministler linç etmiş bu arada.

http://www.ranini.tv/ozel/11098/1/sherlocktan-gelen-acuklama

açüklamayı da ilk kez duydum sdgshg

Feministler değil feminaziler linç etmiş. Buluttan nem kapmışlar yine.

Tam olarak şu durum:

http://i.hizliresim.com/W1kaAP.jpg
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

abi sherlock'u dizi olarak sherlock yapan hicbir sey yoktu bu bolumde.
anlatim asiri yavan, konu cok zorlama ve bi cok detay gereksizdi

konu detay dediğin zaten sherlockun direk kitaplarından alınan br hikayenin harmanlamasıydı.

bende beğenmedim çok, eyvallah yeni sezona hazırlık vs fena değilde çok karıştırmışlar, girişi zaten ayrı yavan vs.

çekmiş olmak için çekmişler, sıkıldığımda bi 2. şans verip izlerim bir daha.

yukarıda 1.5 saat diyen arkadaşta gitsin 2 broke girls flm izlesin pls.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...