Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uğur Dündar...

Revell

Öne çıkan mesajlar

bLackcha0s said:
Sanırım daha ilkeli milletin karısına kızına laf uzatan yargı ve siyasetçilere yaltaklık yapmaktır ?

Tamam yargı karısına kızına laf uzatmış , sen de vatanını seven en dürüst bir vatandaşsın , diğerlerine sövme hakkına sahipsin. Ülkeyi kurtaracak yegane örnek insansın. Destekliyorum seni.
Sosyal ağlarda paylaş

Size hiçbir şey hakaret değil ki zaten, ananı al git deseler de değil, meydanlar da sövseler de değil, akp rize bekediye başkanı'nın iş isteyen adama "git banka soy" demesi de, etek giyen kadın çalışanlara "Siz dükkânınızı kapalı tutun ki komşunuz hırsız çıkmasın" diyen tunceli il eğitim müdürü'de hakaret değil, bakan veysel eroğlu'nun iş isteyen kadınlara "evdeki işler yetmiyor mu?" lafı da, gavur izmir lafları da, memur zeytini bir lokmada yemesin'ler de unutuldu, askerlik yan gelip yatma yeri değildir diye edilen düşüncesiz laflar da, SAYIN öcalan aldığı kellelerin hesabını verecektir lafı da.

bunların hepsini içinize sindirip arkasında durdunuz, suratınıza tükürdükleri yetmedi işeler de ferahlarsınız.
Sosyal ağlarda paylaş

yolda yürüyordum uğur dündar ve karısı ile karşılaştım.karısı bana bakıp -ay uğur sokağa jean pantolonla çıkanlarda var ne kadar aşağılıkça dedi.

ben bugün bile hatırlar dururum.

neyse uğur dündarda iddianamede adının geçmesi ve göz altına alınması gerekirdi.bir milleti aşağılayanlar muaffak olmamalı.
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/11297113.asp

savcılar hakkında şikayette bulunmuş.

Gazeteci Uğur Dündar, Ergenekon soruşmasına ilişkin hazırlanan ikinci iddianamede özel hayatıyla ilgili bazı iddiaların yer alması üzerine savcılar hakkında Hakim ve Savcılar Yüksek Kurulu’na şikayette bulundu.
Sosyal ağlarda paylaş

Horizon said:
Senin bu laflarından küfürlerinden sonra , birilerine duyduğun saygının bir kıymeti yok. Ama sen böyle devam et. Benim yurdumu böyle insanlar kurtarıcak ? Allah göstermesin o günleri..

bütün ülkeye küfreden, fütursuzca konuşan, ağzından çıkanı kulağı duymayan bir ahlak yoksununa ülkeyi kuratacak diye oy vermesini, savunmasını bilirsiniz ama. sabrı taşır taşır taşır sonra ahlak dersi ver ne ala memleket.
Sosyal ağlarda paylaş

Zamanında efe özalın, semra özalın hesaplarının bulunduğu isviçre bankasını (bank indusuez mi neydi ismi) deşifre eden, ilerleyen tarihlerde aynı banka Ceylan Holding tarafından hükümet teşvikli bir biçimde alındığında haberlerinin arkası kesilen bir insandan bahsediyoruz burada.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:
Ananı da al git sir.

kızacağını sanmıyorum böyle laflar normal sizler için.

ben kizdim. saglicakla.

bu mesaj konu disindan, gosterimden kaldirilmis olan mesaj yorungeden uzaklastiriyor seni

ornek teskil etmeni diliyorum kalanlara
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...