Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uğur Dündar...

Revell

Öne çıkan mesajlar

Bunu kimsenin savuncağını sanmıyorum, Melih'te zerre kadar akıl olsa çıkıp Uğur Dündar'a dar edicem buraları dedikten sonra böyle birşey yapmaz. Birşey çıkacağını sanmıyorum ama büyük ihtimalle çamur atmak için yaptı, sonuçta komik duruma düştü sadece. Yani Melih'in yaptırdığı bariz bence.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:
O brezilya olayını da anlamadım. Uğur Dündar'ın karısı brezilaya gidiyormuş iddiasına niye o kadar köpürdü adam eğer bu iddia doğruysa istifa ederim falan dedi, nedir yani gittise gitti, olayı ne tam onun

latin ateşi desek yeter sanırım:)
iğrenç bir iftira tabii, orası ayrı...
Sosyal ağlarda paylaş

O kısmın mantıksal tutarlılığını anladım. Fakat bu olayın bir namus meselesi haline gelmesini anlamadım. Yani uğur dündarın karısı brezilayaya gidip uğur dündarı aldatmış tarzı bir iddia mı? böyle bir iddia'yı da o iddianameye koyduysalar zaten ona denecek hiç söz kalmaz da neyse gelip de şimdi buldukları herşeyi koyuyorlar ama oraya demeyin.
Sosyal ağlarda paylaş

Mohi said:

iğrenç bir iftira tabii, orası ayrı...

Adam o kadar samimi sinirlendi ki iftira olduğuna inandım hiç değerlendirme fırsatım olmadan sdf

Eğer bu olayın ardından melih gökçek ya da asılsız iddialar çıkarsa, nasıl güveneceksiniz yargının bağımsızlığına? bir bakanın direktifleri ile potansiyel suçlu haline gelebiliyorsunuz, adamlar resmen krallık kuruyorlar. Bundan önce de "hükümet değil miyiz, anayasayı istediğimiz gibi değiştiririz" tavırlarınız hem söz hem aksiyon ile sergiliyorlardı. Anayasa, yargı sonra polis ordu falan yavaş yavaş gidiyoruz ülkeye doğru sanki.

Olaylara böyle bakınca kendimi yüzeysel yaklaşıyormuş gibi hissediyorum ama adamların kafa yapısı böyle bence en azından böyle büyük bir planları olmasa bile.
Sosyal ağlarda paylaş

sg-1 said:
arkadaşlar hepinizi sükunete davet ediyorum.

uğur dündar'ın neden gözaltına alınması gerektiğini açıklıyorum:

BU FİLMDEKİ KÖTÜ OYUNCULUĞUN HESABI SORULMALI!!!111!!11!!

OHA HORIZON INTERNATIONAL

horican söyle hangi gizli servisin adamısın.

o değilde o videoya konulan müzik nedir arkadaşım ya hahaha. Koptum direk.
Sosyal ağlarda paylaş

Dokunulmazlıklar kalkmalı Türkiyede en çok Uğur Dündara dokunulamıyordu ergenekon medyasının bir numarası kendisi.Hem savcılarda çok güçlü birezilya kanıtları olmasa oraya adı girmezdi bence hesap versin.Niye korkuyorsunuz ki!!!111112223445
Hepiniz biliyorsunuz dokunulamıyordu!!!111111
Suçlu değilse zaten 5 sene sonra ortaya çıkar.
Sosyal ağlarda paylaş

işim hizmet gücüm pati

üşenmedim, gittim ntvmsnbc sitesinde yer alan ikinci iddianamede uğur dündar'ı arattım, sadece 2 sonuç çıktı. ikisinde de komutanlar medyayla ilgili sohbetlerinde bahsediyorlar. ortada bir suçlama falan yok, olsaydı zaten en başta sanıklar listesinde adı geçerdi.

daha sağlam olsun diye sadece "dündar" diye de arattım, orada da ek olarak can dündar ve aponun eski avukatı irfan dündar çıktı.

yetmedi mi? bir de brezilya diye arattım aa işe bakın öyle bi kelime bulunamadı bile..

dolayısıyla bu olayın kaynağı ergenekon iddianamesi değil. öyleyse nedir? melih gökçek'in yeni bir densizliği midir? başka birinin iftirası mıdır? orasını bilemiyorum, ama gökçek'e kim ne sebeple sinirlenirse sinirlensin haklıdır bence =)
Sosyal ağlarda paylaş

İŞTE İDDİANAMEDE GEÇEN BÖLÜM

"Asala.doc" isimli bir MSword dosyasında [email protected] isimli e posta adresinden [email protected] isimli e posta adresine gönderildiği, söz konusu e posta adresinin İlhami YANGIN isimli bir şahıs tarafından kullanıldığı, e posta içerisinde İlhami YANGIN isimli şahsın, "BTV kanalında haber müdürü olarak göreve başladım.. ama bu Özer Çiller çok küfürlü haberler yazdırmak istedi. bir müddet sonra yöneticilikten ayrıldım. yne kütüphaneye kapanmıştım. ama bir baktım ki, benim ismim silinmemiş künyeden. ve bütün mahkemeler bana açılıyor. hemen uğur dündara haber yolladım bana mahkeme açma diye. TUNCAY ÖZKAN da o sıralar arenada çalışıyordu. hemen araya girerek benle görüşmek istedi. görüştük, bana arenaya çıkmamı teklif etti." "ayrıca uğur dündar ve aydın doğanla ilgili elimde ciddi belgeler resimler vardı. mesela uğur dündarın aile ilişkileri karısının sürekli brezilyaya gidişi kayınvalidesinin evi vs." "sonra bir kızgınlık anında tuncaya dedim ki tamam bu iş ama bi şartla para isterim" "ankarada paramıaldım ve arenaya çıktım. naklen yayın değildi. çillerle ilgili attım tuttum." "ertesi hafta aydınlık haber yaptı özer çiller ilhami yangın a 500 bin dolar önerdi diye. bilsem o parayı da alır onu savunurdum.." "eğer bu işi buradakesmez de sabah gazetelerde falan sürdürürseniz elimde banka dekontlarıyla kanal kanal gezer sizi rezil ederim dedim. o sıra tuncay ankaraya geldi yalvardı beni rezil etme diye." "savcı çağırdı beni ankara basın savcısı çiller hakkında tatbikat yapmak için . anlat bildiklerini de di. ne anlatacağım dedim. basında böyle ne kadar para verilirse o kadar konuşuluyor. ben de aldığım para kadar yalan söyledim dedim. savcılık hiç bir şey yapmadı." "bu aydın doğan hep böyle yapıyor baskı ve şantajla insanları kullanıyor. gerçi ben isteyerek yaptım ama yapmasaydım senelerce hapis ve milyarlarca para cezası ödemem gerekiyordu."

http://www.zaman.com.tr/haber.do?haberno=830023&title=ergenekon-iddianamesi-ugur-dundari-kizdirdi
Sosyal ağlarda paylaş

sir said:
...dolayısıyla bu olayın kaynağı ergenekon iddianamesi değil. öyleyse nedir? melih gökçek'in yeni bir densizliği midir? başka birinin iftirası mıdır? orasını bilemiyorum, ama gökçek'e kim ne sebeple sinirlenirse sinirlensin haklıdır bence =)

Tamamda, Uğur Dündarın elinde ergenekonla ilgili olduğunu gösteren savcının imzaladığı belge var. Göstermedi ama yalan söyleyecek hali de yoktur.
Sosyal ağlarda paylaş

Yahu adamın kendisi anahaber bülteninde söyledi bunları bence o yeterince inanılır bir kaynak. Ki eğer bunlar girdiyse iddianamaye, gerçekten hiç bir güvenilirliği kalmıyor, kişisel çıkarlar için oraya insanları sokabiliyorlarsa

sir said:
işim hizmet gücüm pati

üşenmedim, gittim ntvmsnbc sitesinde yer alan ikinci iddianamede uğur dündar'ı arattım, sadece 2 sonuç çıktı. ikisinde de komutanlar medyayla ilgili sohbetlerinde bahsediyorlar. ortada bir suçlama falan yok, olsaydı zaten en başta sanıklar listesinde adı geçerdi.

daha sağlam olsun diye sadece "dündar" diye de arattım, orada da ek olarak can dündar ve aponun eski avukatı irfan dündar çıktı.

yetmedi mi? bir de brezilya diye arattım aa işe bakın öyle bi kelime bulunamadı bile..

dolayısıyla bu olayın kaynağı ergenekon iddianamesi değil. öyleyse nedir? melih gökçek'in yeni bir densizliği midir? başka birinin iftirası mıdır? orasını bilemiyorum, ama gökçek'e kim ne sebeple sinirlenirse sinirlensin haklıdır bence =)
Sosyal ağlarda paylaş

iyi de şu alıntılanan yer iddianamede geçen kısımsa, savcılar burada yine uğur dündara veya karısına dair bir iddiada bulunmuyor. ilhami yangın adlı kişinin tuncay özkanla konuşmasını koymuşlar. yani brezilya iddiasını savcılar değil, ilhami yangın dile getirmiş.

heh ilk iddianamede de benzer bişey hatırlıyorum, hani şu efsaneyle ilgili kısımlar da savcının iddialarıymış gibi lanse edilmişti; halbuki ele geçirilen belgelerde yeralan ifadelerdi bunlar. birazcık okuma kabiliyetiyle herşeyi çözmek mümkün =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...