Jump to content

sir

=o=
 • Mesaj sayısı

  6.845
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

sir hakkında

 • Rütbe
  sir

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. sir

  babacum

  babacummostors =) sırf bunun için geldim, hoşçakalın.
 2. sir

  Diyelim ki iç savaş çıktı

  arkamdan konuşulmuş =(( buralar demek ki pek değişmiyor, aynı insanlar aynı düşüncede, aynı tartışmalar dönmekte falan. tek bi önerim olabilir, sallamasyon yapmayın, tarih okuyun, felsefe-politika okuyun, argümanlarınızı temellendirin, burda yazılan şeyleri yazan kişiye bakarak ve sırf o da sizin gibi düşünüyo diye otomatikman doğru kabul etmeyin (benim yazdıklarım hariç tabi, ben hep haklıyım fdsf), ve tabi sizle aynı düşüncede olmayan birini de otomatikman şöylesin-böylesin ad-homineme girmeyin, o da doğru bişey anlatıyo olabilir. tabi bu dediklerim ideolojiden gözü kör olmuş arkadaşlara belki de pek bişey anlatmayacaktır =/
 3. sir

  Diyelim ki iç savaş çıktı

  nolmuş buralar ya :S
 4. sir

  Tsk uçakları şırnak uludere'de kaçakçılık yapan konvoyu vurdu.

  devlet yardakçılığı ve ahlak Gülten Kışanak Uludere Konuşması neyse bunlar önemli değil, bence ölenlerin aileleri özür dilesin, bombalayanlara da madalya takılsın, olay kapansın.
 5. sir

  Tsk uçakları şırnak uludere'de kaçakçılık yapan konvoyu vurdu.

  uzun zamandır konu dışına bakmıyorum, iyiki de bakmıyomuşum, çünkü gram ilerleme olmamış, aynı insanlar aynı saçma sapan şeyleri söyleyip duruyo, laf anlatmaya çalışanlarsa anında "bişeyci" olmakla suçlanıyo. temelde anlaşmazlık var çünkü. "devlet" denen yapının neye hakkı vardır-neye hakkı yoktur konusu bile hiç düşünülmemiş. o devlet "bizim" devletse, istediğini yapmakta özgür. bi yeri savaş bölgesi ilan edip ordan geçenleri bombalayabilir mesela. bunda büyütülecek hiçbişey yoktur. alt tarafı bi aile yok olmuştur, zaten bunlar pkk sempatizanı, zaten bunlar kaçakçı, zaten bunlar hedehödö. "yanlışlıkla" izmirde bi yer bombalansaydı görürdük ama tepkileri. zaten gidişat hep aynı. terörist sandık tutukladık. terörist sandık işkence ettik. terörist sandık öldürdük. bu kaçıncı "yanlışlık"? kaldı ki, yanlışlık olunca sorumluluk ortadan kalkmıyo. dahası da var, geçimşte "kasten" yapılmış binlerce eylem var, ve onların da hesabı sorulmuş değil. ama yok hala ölenlerde kusur arayalım, onların orda ne işi var bunu sorgulayalım. bombalayacağımız yerlerde ne geziyosunuz ulan? sonra da cenazeler niye pkk bayrağına sarılmış diye kızılıyo. türk bayrağına mı sarılsaydı? size iyi tartışmalar.
 6. sir

  GSL Kasım

  nestea'nin askeri leenock =) şampiyon olabilir bence, mvp'yi yenen jjjakji'yi öper.
 7. sir

  practice partner başlığı?

  selam arkadaşlar, team liquid'de böyle bi thread var, biz de kendi çapımızda başlatsak mı? insanlar lig durumlarını, antreman yapmak istedikleri match-upları falan yazabilirler, bi de işte karakter kodunu falan yazarlar, ortam şenlenir vs vs practice partner olayı epey faydalı bence. ne diyonuz?
 8. sir

  IPL 3

  baneling yapmamak nedir yau :(
 9. sir

  IPL 3

  artosis-huk twitterdan kapıştı fdsf ama barıştılar sonra geçti
 10. sir

  PATCH 1.4.0 PTR NOTES

  ahah abi toss ordusunda colossus ya da archon olduktan sonra infestorun yaşama şansı yok ki, zaten çok zayıf armor'ı var çöt diye gidiyo. neyse 5 infestor'la 5 tane zealot np'leriz, deathball'un neresinden dönsek kardır :P
 11. sir

  PATCH 1.4.0 PTR NOTES

  ya herşeyi anladım da massive üniteye neural atamıcaz da zealota mı atıcaz, marine'e mi atıcaz? dünyanın en saçma şeyi o, eğer doğruysa. onun dışında fungalın nerflenmesi çok sıkıntı yaratmaz bence, infestor gidiyosan zaten 2 tane yapıp bırakmıyosun bisürü yapıyosun, onların da toplu fungalı yine aşağı yukarı aynı etkiyi verir bence. rax nerf'üne de sevindim doğrusu, çünkü 15 hatch'e 11/11 rax'in direk gg yaratmaması lazım. son mlg'de rezalet maçlar oldu öyle. toss'tan daha fazla warp prism ve immortal görücez, bu da iyi bişey bence, daha keyifli maçlar verebilir.
 12. sir

  GSL Ağustos

  rutracker.org'a o akşam bile düştüğü oluyo =)
 13. sir

  MLG Raleigh

  bu maçlara ya da genel olarak sc2'nin şu anki durumuna dandik diyenler ne izliyo çok merak ediyorum bazen..
 14. sir

  MLG Raleigh

  replay veya vod veya herhangi bişey bulmak mümkün müdür?
 15. sir

  GSTL Season 1

  haha 1rax expandlerle olmadı bu sefer :P
×
×
 • Yeni Oluştur...