Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uğur Dündar...

Revell

Öne çıkan mesajlar

savcının iddiaları diye lanse edilmemişti onlar ya iddianamede ne işi var o tarz fiksiyonel şeylerin gibi bir tartışma olmuştu, oraya bulunan herşey koyulmalı mı yoksa bir süzgeçten geçirilmeli mi falan gibi.

ben şuan iddianamde uğur dündar hakkında geçen şeyleri okumadım bile birinci elden, sadece uğur dündar baya bir kızdığı için inandım ona bunca senelik profesyonel bir haber sunucusu ana bültende böyle bir şey yapıyorsa vardır bir sebebi diye düşündüm açıkçası
Sosyal ağlarda paylaş

sanıklardan birinin(turhan çömez) bilgisayarında bir başka sanık tarafından (güler kömürcü) yollanmış, ve bir başka sanığa dair (tuncay özkan) bir belge ele geçirilmiş. uğur dündarla ilgili kısmı sansürlenerek mi konsun?

neyse anlayan anlamıştır elbet.
Sosyal ağlarda paylaş

sir said:
sanıklardan birinin(turhan çömez) bilgisayarında bir başka sanık tarafından (güler kömürcü) yollanmış, ve bir başka sanığa dair (tuncay özkan) bir belge ele geçirilmiş. uğur dündarla ilgili kısmı sansürlenerek mi konsun?

neyse anlayan anlamıştır elbet.

sanıklarla ilgili her türlü belgeyi toplamıyorlar herhalde. yani bu bana biraz garip geliyor ortada bir sanık varsa onun evlilik videosunu da koymuyorlar herhalde dosyaya. Nedir bu belgelerin o iddianameye girmesinin sebebi gibi sorular bu durumda özellikle yanıtlanmalı çünkü melih gökçek - uğur dündar takışmasından sonra bunun kurmaca olma ihtimali var.
Sosyal ağlarda paylaş

Pekaziz yanlışsın bir sanığın öbür sanığa doğru internetten yolladığı çok önemli belgeleri bir diğer sanığın ele geçirip onunda diğer sanık hakkkındaki özel günlüklerini sansürlemek kimsenin haddi değil.Bu delil karartmaya girer.

Ya şaka bir yana şunun kendi başınıza geldiğini düşünün biraz ya oha be.Empati yapabilin yani.Adamın hakkında değil bu olay, o adamın elinde özellikle karısı ile ilgili belgeler olduğu karısının birezilyaya gittiği, kayınvalidesinin evi vs.....Hani adam namusuma diyor ya habercilik anlamında namus değil bu o vs oraya koymak ulan i.melih yaptırdıysa olum bu adam şeytana pabucu 10 takla atarak giydirir demektir.Bu adam sandık bile çalar seçimde hahahahah
O vs yerine hayal gücünüzü koyarsınız.Bu servis yapılsın diye konmuş resmen.Adam diyor ya başbakana emine hanıma yazsalar böyle bişeyi tepkiniz ne olur diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya hükümet partisinin bir adamı iki üç gün önce çıksın, "Sana Türkiye'yi dar edicem" diye tehdit savursun. Şimdi bu olay peydahlansın yok yere. BİZDE GERİZEKALIYIZ YA YEDİK. Çünkü bu iki olayın alakası yok, durup dururken patlak verdi. Tamamen rastlantısal. Tamamen rastlantısal olarak muhabirleri dayak yemiş birde. Tövbe ya...
Sosyal ağlarda paylaş

Theghosthand, ondan bahsetmiyorum ben.

İddianameye konacak olan her belge veya bilgi, dolaylı-dolaysız o davayla alakalı olmalı. "Bombaları gizlice dolaba koydum. Bu arada senin karını 2-3 kere barda içerken gördüm" gibi bir konuşmada 2. bölümü iddianameye eklemenin bir anlamı yok çünkü konuyla alakasız.

Bu mantıkla gidersem ben Mustafa Balbay'ın eşiyle hangi saatlerde cinsel ilişkide bulunduğu, Şener Eruygur'un torunlarını hangi parka götürdüğü veya Tuncay Özkan'ın ne marka kıyafetler aldığı gibi saçma sapan konuları da eklerim iddianameye.

O Brezilya olayı da davanın geneliyle alakasız, tamamen Uğur Dündar'a çamur atmak için üretilmiş bir bölüm.
Sosyal ağlarda paylaş

Baktılar Uğur Dündar'ın doğrularıyla, haberciliğiyle baş edilecek gibi değil, oy aldıkları varoş kesime bu doğrucu adamı nasıl ayıplatırlar onu düşünmüşler, "namussuzluk" iftirasını bulmuşlar. İşin garibi buna gerçekten kanacak kadar cahil, gerizekalı insanlar korkarım burada bile varmış eheh.
Sosyal ağlarda paylaş

yok arkadaş anlamak istemeyen anlayamıyor.

1) savcıların uğur dündarla veya karısıyla ilgili herhangi bir iddiası veya suçlaması yok.

2) bu iddianame şener eruygur ve hurşit tolon tutuklandığında yazılmaya başlandı.

3) iki hafta önce mahkemelere yollandı, o yüzden olayı gökçeke bağlayabilenlere sadece gülüyorum.

4) bu belge turhan çömezin bilgisayarından çıkmış, ona da güler kömürcü tarafından yollanmış ve içinde tuncay özkanın ilhami yangınla diyaloğu yer alıyor. anlamayanlar için bir daha: bu, turhan çömez'in bilgisayarından çıkan bir word belgesi, içinde tuncay özkanla ilgili bilgiler mevcut.

daha nasıl alakalı olsun istiyosunuz? davanın üç önemli sanığıyla alakalı bi belge işte?
Sosyal ağlarda paylaş

Hı hıı dayak yiyenlerde münferit olaydan. İki hafta önce Uğur Dündar'la Melih Gökçek kankaydı, o yüzden kasıt olması imkansız. Bir çetecilik iddianamesinde milletin karısının nerde ne yaptığının yazılması çok doğal. Darbe muhabbetleri geçerken kız arkadaşının veya annenin Brezilya'da neler yaptığı falan geçer hep. Uğur Dündar zamanında o kadar hükümeti karşısına aldı, tehdit edildi ama ilk defa isyana gelmiş gördük. Şov yapıyordur reyting için herhalde. Parti kadrosundan biri yalakası olmayan medyayı tehdit ediyorda bunlar oluyor, rastlantıdır. Herşeye kılıf bulucam diye eriyip gidiyorsunuz valla, yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

Namusuna dil uzatılan kısmı bir okuyalım. Burda mesaj atanların %90 ı , standart paticik gaz verme eylemi ile sayıp sövmüş.

Bukadar hassassınız neden oturup bir okumadınız kim ne diyor ne diye geçiyormuş diye. Uğur dündarı kim suçlamış biri bana oturup yazsın şuraya.

İçinde uğur dündar geçiyor diye bunu esmi geçmeleri gerekiyordu ? Ozaman kimse , uğur dündar ve tüm medya dahil , kesinliği belli olmadan hiçbir iddiayı haber yapmasınlar ? Suçsuz insanların haberlerde saçmasapan iddialarla hayatlarının parçalandığı bir ülkede yaşıyoruz. Varsa böyle bir hassasiyet böyle bir etik heryerde herkesde görmek isteriz.

Ki bu bir haber değil iddianamedir.
Sosyal ağlarda paylaş

Horizon said:
Namusuna dil uzatılan kısmı bir okuyalım. Burda mesaj atanların %90 ı , standart paticik gaz verme eylemi ile sayıp sövmüş.

Bukadar hassassınız neden oturup bir okumadınız kim ne diyor ne diye geçiyormuş diye. Uğur dündarı kim suçlamış biri bana oturup yazsın şuraya.

İçinde uğur dündar geçiyor diye bunu esmi geçmeleri gerekiyordu ? Ozaman kimse , uğur dündar ve tüm medya dahil , kesinliği belli olmadan hiçbir iddiayı haber yapmasınlar ? Suçsuz insanların haberlerde saçmasapan iddialarla hayatlarının parçalandığı bir ülkede yaşıyoruz. Varsa böyle bir hassasiyet böyle bir etik heryerde herkesde görmek isteriz.

Ki bu bir haber değil iddianamedir.

e yuh hiç mi okumadın

adamın karısından girmiş yalan haberciliğinden çıkmış
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...