Jump to content

aquatik

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.709
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

aquatik hakkında

 • Rütbe
  aquatik

Son profil ziyaretçileri

162 kez ziyaret edildi
 1. aquatik

  Hoşgeldin Ayşe Ece

  Çok tatlıymış 😍 Güle güle büyütün!
 2. aquatik

  hiç iyi bir fikir değilmiş

  +1
 3. aquatik

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  Deneme
 4. aquatik

  Kuddusi

  (tu)
 5. aquatik

  Cetin abiyi (kuddusimavra) kaybettik. basimiz sagolsun

  Çok üzüldüm. Harbi bir kişilikti. Bu forumda ne denli hiç hak etmediği tepkilere maruz kalsa da, eminim çok çok üzülmesine karşın, forumun çok değerli bireyler barındırdığını biliyor ve ara ara kopsa da yazmaktan vazgeçmiyordu. İnandığı, özümsediği değerleri sonuna kadar savunmaktan, bilgisini paylaşarak insanlara bir şeyler kazandırmaya çalışmaktan hiç vazgeçmedi, doğru bildiklerini söylemekten hiç yılmadı. Çok ta hassas ve (güçlü olmasına karşın) kırılgan bir yönü olduğunu her zaman duyumsadım. Bu camiadaki insanların onu sevmesi, değer vermesi için canını verirdi gibi hissettim hep, çünkü kendisi çok seviyordu bizleri. Hakkında yazılanları okuyabilseydi, dünyanın en mutlu insanlarından biri olurdu. Gerçekten bu camiayı her şeye karşın çok çok sevdiğine adım gibi eminim. Keşke hayattayken görebilseydi aslında kendisine ne kadar değer verildiğini. Babası kanser olduğunda, paticikten yardımcı olan, kan veren kişilere nasıl minnettar olmuştu. Eminim kendisi de yapabileceği bir şey olduğunda çevresine ve paticik üyelerine (kim olursa olsun) hiç duraksamadan, elindeki, avucundakiyle yardımcı olmaya çalışacak (çalışan) bir kişilikti. Yazdıklarının çoğu bilgi paylaşımı biçimindeydi. Her zaman iletişimde bulunduğu kişilerle deneyimlerini, bilgilerini, görüşlerini paylaşmak isteyen bir yapısı vardı. Tabii ki tıpkı her birimiz gibi % 100 mükemmel değildi. Ama benim tanıdığım (yalnızca burada yazdıklarından), en renkli, en hayat dolu, en kafasının dikine gidip, gereğinde yumuşamayı bilen, en doğrucu, en babacan yapılı, başta da yazdığım gibi en harbi adamlardan biriydi. Bizler, çoğumuz hiç tanımadan, ona bu kadar değerler yükleyip, öyle ya da böyle sevmişken, anne-babasının, güzel kızının, eşinin yaşadıklarını tahayyül bile edemiyorum. ''Sevgili'' bir insan, bu dünyadan göç etti. Geride kalanların tek ilacı zaman ve özellikle manevi olmak üzere her türlü destek. Ailesiyle görüşenler yoluyla sabır dileklerimi iletmek isterim.
 6. aquatik

  Gökçer Korkmaz - Gerçek bir Hayvansever

  https://www.facebook.com/gokcer.korkmaz/posts/10154511809384501?pnref=story
 7. https://eksisozluk.com/gokcer-korkmaz--5028864 Bu kişiyi Facebook'ta tanıdım. İnanılmaz fedakar, azimli, kendini adamış bir hayvansever. Trakya, Babaeski'de yaşıyor. Paticik'teki hayvan dostlarının tanımasında yarar olduğunu düşündüm.
 8. aquatik

  Böyle birşey nasıl yenir...

  https://www.instagram.com/p/BKRnoyIhSsv/
 9. aquatik

  Kedimiz Çok Hasta. Yardım pls.

  Geçmiş olsun! Umarım daha iyidir şimdi?
 10. aquatik

  Cuma

  Kurtarıverseydin ya hayvanı. Ben öyle yapıyorum. Bizim kedilerin açlık sorunu olmadığı için elimden geldiğince kurtarıyorum bu zavallıları. gARİP BİR HAYVANMIŞ CİDDEN. bENİM TAKTİĞİM ÜSTLERİNE HEMEN BİR BARDAK KAPAMAK OLUYOR, SONRASINDA BARDAĞIN İÇ KISIMLARINA BİRAZ İLERLEDİKLERİNDE İNCE BİR KARTONU BARDAĞIN AĞZINA KAPAYIP ATIYORUM HAYVANI AŞAĞIYA. özür diliyorum büyük harf, küçük harf karışıklığı nedeniyle.
 11. aquatik

  Askerlik vol.464841

  Teşekkürler!
 12. aquatik

  Askerlik vol.464841

  Ya bir soru, acil cevap lütfen. kasım celbi için son yoklama günü ne zaman?
 13. aquatik

  happy birthday. tşk. öd.

  Eh, içilir buna!... Doğum günün kutlu olsun Fransuxa!
 14. aquatik

  Baba oldum ya la

  Güzel, tatlı olur bebekler de, bu bir de yakışıklı. =)) O kaşlar, kirpikler ne öyle?!! Dünya tatlısıymış! Güle güle, sağlıkla büyüsün, heeepp mutlu olsun bebecik :)-D
 15. aquatik

  Kanser hakkında, benimle ilgili aslında

  Çok geçmiş olsun Kuddusi! Son kürü rahat atlatıyorsundur umarım. Kolaylık diliyorum.
×
×
 • Yeni Oluştur...