Jump to content

Dennis

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.609
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

Dennis hakkında

 • Rütbe
  Dennis
 1. Dennis

  Hearthstone [Beta Key Giveaway]

  Yetişemedim :/
 2. Dennis

  Total War: Rome 2 + Greek States DLC Pack Steam Key

  Mesaj kutun dolu.
 3. Accountun ilk sahibiyim, Cataclysm olan wow accountunda 85 warlock, 85 priest, 85 paladin var, 85 rogue hatırladığım kadarıyla. Unuttuğum bir karakter varsa eklerim, daha irili ufaklı şeyler olabilir. GW2 almak için satıyorum, dolayısıyla GW2 ile takas da olabilir. Uygun bir fiyata vermeyi düşünüyorum. http://i.imgur.com/SzKEe.jpg
 4. Dennis

  Expendables II

  İlk filme gitmeye vakit bulamamıştım. Aslında son dediğin doğru işte, normal adamlar çekse 5 alırmış, buna biraz daha fazla verilebilir. İlk mesajım itici olmuş zaten eheh.
 5. Dennis

  Expendables II

  Kasıntılıkla ne alakası var anlamadım. Nasıl bu kadar beğenildiğini merak ettim, sayfalarca herkes çok iyidi süperdi falan demiş. Chuck Norris'in girişi, Arnold'un i'll be backleri falan güzeldi zaten. Kaldı ki sıfır beklenti ile gittim, hatta ilk film için burada bir arkadaşın yorumu vardı, bu kadro yoğurt almaya gitse izlenir diye. Aynı o kafayla gittim, baya sıkıcıydı bana göre film, keşke yoğurt alsalarmış. Rambo 4 çok daha iyi bir aksiyon filmiydi bana göre. Zaten tepkim de buna, orada tek Sylvester ile ortalama üzeri bir film çekilmiş, burada biraraya gelen kadroya bak, bir de filme bak. Bana hitap etmedi diyeyim o zaman.
 6. Dennis

  Expendables II

  Bu filmi nasıl beğendiniz ya? Senaryo çöp, oyuncular oynamaya kasmamış bile, bir iki güzel dövüş sahnesi var ama çoğu yerde o da kötü. 80'lerdeki hava diye o yıllardaki saçmalıkları çok daha fazlasıyla kullanmak nasıl bir mantıksa. Bir iki sahne ve espiri hariç, filmin tamamında sıkıldım.5/10 veriyorum.
 7. Dennis

  CL: 21.08.2012 19.00 Spartak Moskova - Fenerbahçe

  Pele değil anca Pepe olurdu.
 8. Dennis

  CL: 21.08.2012 19.00 Spartak Moskova - Fenerbahçe

  Alex olmadan çok daha iyi oynuyor Fener.
 9. Dennis

  The Dark Knight Rises (2012)

 10. Dennis

  Galatasaray 2012-2013 Sezonu Genel Tartışma

  Melo ile anlaşmaya varılmış. http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/21134532.asp
 11. Dennis

  The Dark Knight Rises (2012)

  Evet, eleştirini beğenmeyince Nolan fanı oluyoruz otomatik olarak.
 12. Dennis

  The Dark Knight Rises (2012)

  Filmi izlemeden 3 verenler çıktı daha ne diyeyim. Mantık hatası dediğiniz birçok şey de dikkatsiz izlemekten kaynaklanıyor. Bana kalırsa serinin en iyi film buydu. Tabi herkesin kişisel görüşü diyeceğim de, 3-5 puan verenler insaf yahu. Siyah ekran koyup, sırf müzikleri verseler 5'den fazla alır bu film.
 13. Dennis

  The Dark Knight Rises (2012)

 14. Dennis

  The Dark Knight Rises (2012)

 15. Dennis

  The Dark Knight Rises (2012)

  Birkaç mantık hatası dışında çok çok iyidi ama;
×
×
 • Yeni Oluştur...