Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uğur Dündar...

Revell

Öne çıkan mesajlar

aquila said:
onu bunu gecinde isminin gectigi bolumu okuyupta bisey anlayan var mi? ugur dundarin karisi brezilyaya gidiyomus disinda? adam para almis atmis tutmus, bu mudur? asala.doc belgesi kimin bilgisayarindan cikmis? belgede baska neler var? direk emailleri c/p mi yapmislar bu belgeye? noluyo lan?

asala.doc diye belge ismi mi olur önce bunu tartışmak lazım.
kepçeyi attığımız yerde direk buluyoruz bombaları gibi bişey.

bankayıbensoydum.doc
Sosyal ağlarda paylaş

mani said:
Bu konuşma dinlenir. Kanıt olarak geçer. Sonra araştırılır ve bunun sonucunda bu konuşmanın iftiradan öte birşey olmadığı ortaya çıkar ise ya bu konuşma delil olmaktan çıkar yada "Sam" kısmı sansürlenir. Bu 2 şey arasında çok büyük fark var.

tamam ben de aynı şeyi yazdım zaten senin şu mesajından önce. millet "uğur dündar'ı da ergenekoncu yaptılar" diye kıyameti koparmış, düzinelerce insandan kimse de çıkıp "ha pardon biz yanlış anladık ama yine de yanlış yapılmış" demedi. bir REYCCC modudur gidiyor, olayın esasen ne olduğunu sakince anlatmaya çalışan linç edilmeye çalışılıyor.

özel bir forum bölümü açılsın "akp bashing" diye, biz hiç girmeyelim, günün stresini çıkarmak isteyen de oraya girsin, kimse yorulmasın. en güzeli.
Sosyal ağlarda paylaş

hahah olay zaten bizim Uğur Dündarın ergenekon medyasının bir numarası olarak suçlandığını sanmamız.Sizinde hayır suçlamıyorlar ama demeniz. yani bütün yazılanları okuyup bunu anlamak büyük başarı ister.Resmen çarpıtmaya kasıyorsunuz ya bu kadar olur hahaha.Düzinelerce yazınca çok inandırıcı oluyor.Yüzlerce yazsaydın keşke.Yüzlerce kişi burda uğur dündarı suçlu sandı biz çıktık iddanamede adı geçmiyor dedik sonra geçiyormuş ama öyle suçlanmıyormuş ,asfafhahahaa.Yüzlerce kişi yanlış anladı sonra ben çıktım doğruyu anlattım ama ergenekoncu patiler genkledi böyle yapacaksanız yeni bölüm açın aasdasdasd.
Sosyal ağlarda paylaş

reddiye said:
eğlenceye video yu attım şimdi ben de
Anlamadım ama temayı :) brezilyaya gitmek namuzsuzluk mu ya soruyorum burda da

namus anlayışınıza bağlı işte bu :) Adam benden habersiz eşimin öyle bişey yaptığını ispat edin kendimi vururum diyor işte eşine o derece güveniyor kimi insanların ahlak anlayışı böyledir namus lekesi demek birinin eşinin kardeşinin aayy yokmu beni ...ken demesinden ibaret değil habersiz mal alması pis işlere bulaşması , gizli seyahatlere çıkması da hoş karşılanmaz kimileri icin ki bu adama sen kalkıpta senin eşini lüleden yiyolar demekle eşin habire yurtdışına gidiomuş demek aynı şeydir.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizler çıkıpta kimsenin anasına karısına dil uzatmıyoruz.Ne oldu gücüne mi gitti? kafalar aynı olunca doğaldır tabi.

Türkiye de siyaset bu kadar mı düştü? Bu kadar mı yitirdik değerlerimizi.Artık böyle mi oluyor.Siyasete girince karımız kızımızda ortalık malı mı oluyor? Türk toplumunun en değer verdiği şey aile şerefi şimdi bu kadar mı yerlerde ?

Bu duruma kim getirdi buna bakmak lazım.Hangi zihniyetler buna yol açtı.
Böyle bir şerefsizlik böyle bir kansızlık olamaz.Nasıl bi cümledir ki 40yıllık usta bi gazeteciyi böyle çileden çıkartıyor.
Sizin karınıza kızınıza laf uzatılsa ne kadar soğukkanlılıkla durabileceksiniz?

Yavaş olacak birşey yok.Az bile söylediklerim.Böyle rezalet olmaz yahu.Allah bin türlü belalarını versin.
Adam gibi siyaset bile yapamıyorlar artık.Hizmeti yararı geçtim.

Ana bacı hep dillerde.Biri çıkar ananı al git der diğeri karını brezilyada götürüyorlar der.

Nasıl bi karaktersizliktir ki bu cümleler çıkar ağızdan ? Aklım almıyor.

Savunanlar ise daha acı.Sanırım aynı değerleri paylaşıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Sen hakaret edilen kısmı bana bir söyle bakalım. Namusuna dil uzatılan yeri söyle. Bunu kim söylemiş onu da söyle. Sonra sövmene devam et.

İddianameyi akp yazıyor , belge olarak gösterilen dökümandaki ifadeler de savcının ifadeleri diymi , bu sayede birsürü insanın anasına küfür ediyorsun , oy verenlere kafasız vicdansız diyorsun.

Sonra benim karşıma çıkıp ben kimsenin anasına dil uzatmadım diyorsun. Çok güzel böyle devam et.
Sosyal ağlarda paylaş

Horizon seni sah mat etmek icin piyonunu alsam, "Nolacak canim piyonumu aldi, bu bir sonraki hamle de bana sah cekecek anlamina gelmiyor" mu dersin ?

Rezillikler gayet ortada, idelolojilerini az biraz ( oyle umuyorum ) paylastigin bir toplulugu korumak icin "Ama AKP yapmadi, savci da demedi zaten" seklinde savunmalar yapman gereksiz degil mi sence de ?

Bu olayda Ugur Dundar uzerine oynanmis baska bir rezillik iste. Bunun baska ornekleri de vardi gecen aylarda. ( Hadi bana listele, hangisinin altinda RTE imzasi var goster falan deme, ayni savunma modunda .. )
Sosyal ağlarda paylaş

Kusura bakma , iddianamde birinin ifadesi var ve bu ifadede "karısı brezilyaya gidiyor" denmiş diye , sen toptan iddianameyi hazırlayanların ve hükümetin anasına sövme ve oy verenlere toptan kafasız deme hakkına sahip değildisn.

Bu olay savunma ile ilgili değil. Saygısızlık ve küfürbazlık.

Fedaykin bir topluluğa küfür ettiği için bu forumdan uzaklaştırıldı. Burada birsürü insanın anasına sövüyor adam , oy vrenlere de kafasız diyor. Oturup bunu saçmasapan savunmaya çalışmayın. Tartışılıcaksa adam gibi insanlara sövmeden tartışın.
Sosyal ağlarda paylaş

Neyse sizin o boş kafalarınıza ne soksak dolmaz.Ülkesine yıllarca en ücra köşelerinde canları pahasına hizmet etmiş bu insanları böyle karalayanlar bu kadar ucuz karalayan uşaklaşmış yargınında bunu bu noktaya getiren siyasetçilerinde ve o siyasetçileri başımıza getiren insanlarında dilerim ki bir gün tanrı cezalarını ve belalarını verir.

Cahil halk üzerinden toplanan oylar ile bu kadar pervazsıca bir milletinin tüketilişi.

Uğur Dündar ında dediği gibi YAZIKLAR OLSUN.
Sosyal ağlarda paylaş

Horizon said:

Fedaykin bir topluluğa küfür ettiği için bu forumdan uzaklaştırıldı. Burada birsürü insanın anasına sövüyor adam , oy vrenlere de kafasız diyor. Oturup bunu saçmasapan savunmaya çalışmayın. Tartışılıcaksa adam gibi insanlara sövmeden tartışın.

Ya zaten senin gibi provakatörlerin yobazların olduğu bir forumu kullanmak bile başlı başına bir ayıp bizler için.Eskiden böyle değildi yahu.Bu kadar boş bu kadar yobaz bu kadar kör insanlara tartışmazdık.Alttan ver kömürü ve kömürü ateşle ondan sonra küfür.
Az bile ediyorum.Gönül isterki sen ve senin gibilerin ve sizlerin getirdiklerinin 7düveline söveyim ama şurda 3-5 insana saygımdan susuyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s said:

Ya zaten senin gibi provakatörlerin yobazların olduğu bir forumu kullanmak bile başlı başına bir ayıp bizler için.Eskiden böyle değildi yahu.Bu kadar boş bu kadar yobaz bu kadar kör insanlara tartışmazdık.Alttan ver kömürü ve kömürü ateşle ondan sonra küfür.
Az bile ediyorum.Gönül isterki sen ve senin gibilerin ve sizlerin getirdiklerinin 7düveline söveyim ama şurda 3-5 insana saygımdan susuyorum.

(tu)

saygı gösterilmez kazanılır diye bişi mi vardı benmi yanlış hatırlıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

bigün uçağa biniyodum. loungeda oturuyorum.

uğur dündar ailesiyle beraber yanımda oturuyodu

karısı bana bakıp "ya şuna baksana iyice ayak takımı uçağa biner olmuş, çocuk jeanlerle uçağa biniyor hahahah" dedi.

ben dumur oldum tabii : )

kendisi de ayrı iğrenç bir insandır.

ammavelakin. ismi gizli tutulabilirdi. hata olmuş. hassasiyet lazım böle konularda, özel yaşam denen bişi var, suçlansa bile suç ile alakası yoksa yazılmaması lazım.

hoş işkenceden insanlar ölürken gıkları çıkmayan insanlar, askerin vurduğu yerden gül biter edebiyatı yapanlar, birdenbire insan hakları savunucusu kesilmişler. ikiyüzlülük had safhada bu topikte.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...