Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Seperate diziyi izlemeye başlamadan önce seni kalite testine tabi tutmak istiyorum. En son hangi kitabı okudun, sevdiğin komedyenler kimler ve oynadığın mmolar nedir?

Eğer kalite testinden kalırsan diziyi izlettirmiyoruz. Gerçi testi geçemeyip kaçak olarak izleyen kalitesizler var ama olsun.

hahaha ben bunu atlamışım ,en son şah&sultan okumuştum ,yavuz sultan selim ile şah ismail in dönemlerini anlatıyordu,komedyenleri itici buluyorum,ultima online ile başlayıp wow ile sonlanan küçük çaplı bir mmo geçmişimiz mevcut ,saygılar , izleyebilir miyim ?

o değilde

3. bölümde trap var amanın :(

Sosyal ağlarda paylaş

Chris_Metcalf said:

Uzun aradan sonra farkettiğim bişey.

Bugün tekrar izledim.
Abi Joffrey Jamie'nin oğlu Cersei de Jamie de bunu biliyor.
Dizi de farkettiyseniz hiç interact yok Jamie ile Joff arasında.
Joffrey de tam "Evlat olsa sevilmez" tipte ama ne biliyim bi muhabbet et başını okşa gizli gizli bişeyler yap falan oğlun lan adam senin kral olcak.

Joffrey çok itici bi puşt ama hala iddia ediyorum: Pycelle'in dediği gibi "True Greatness" var geleceğinde. Tüm Westerosta kafa yapısı kral olmaya en uygun karakter bence. Böyle çok başlı çok Lordlu ortamda tyrant olmazsan her kafadan ses çıkar her yer entrika olur. Sesi çıkanın alıcan kellesini. Joffrey tam o karakterde.

Bebelik hezeyanlarıyla yaptığı şeyleri Machiavelli felsefisiyle incelemeyin abi, duvara yapıştırmalık tip işte.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...