Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

spoiler içeren rüya

ulan rüyama girdi be. cüceyle kings landinge gidecez göreve başlayacak ya. shae'yi böyle ufak bi kutuya sığdırmış nası yaptıysa hayvan. çantaları falan el arabasına koymuş tıngır mıngır giderken babası ile karşılaştık. bişey unuttuğumuzu hatırlattı geri döndük onca yolu. ana avrat sövdüydüm kollarım koptu diye. sonra eee böyle rüya mı olur lan diye kalktım.

Sosyal ağlarda paylaş

Laorx said:

iyi oldu barristan'a bence, ölseymiş sevinirdim. insan biraz etrafında olup biteni takip eder sesini çıkarır.

ned reisin ölümünün sorumlusu birazda olsa barristan

Ned taht oyunlarina uygun birisi degil olmesinin tek sebebi o
adam asiri onurlu ve durust

basta barristanla tartisip anlatsaydi derdini belki bir seyler degisir diyecegim ama bu sefer barristani da oldururdu bu serefsizler.

ne kadar o cocugu varsa toplanmis tahtin etrafina ne pis bir hikayeymis be

Sosyal ağlarda paylaş

abi zaten sizin en baştan ned reyiz demeniz saçmaydıki zaten. türk insanı alışmış bi dizide ve filmde sürekli önde olan karakterin başrol olduguna ve hiç ölmeyeceğine, bu tarz yapımlar gelince de kızıp küfür ediyolar yere göge sığdıramıyorlar adamı.

ben kitabı okumadım ama robb reyiz falan da demeyin bence onun da ömrü kısa gözüküyor.

Sosyal ağlarda paylaş

Bence bi karakterin sadece iyi yanlarını görmenin yanlış olduğu gibi sadece kötü yanlarını görmekte yanlış. Ned onurlu herşeyi doğru yapmaya çalışan ahlakı önde tutan birisi.Sadece kılıç kullanmakta olduğu politikada iyi diğildi.

Bir tek tahtı Joffrey den almak için illa onursuz hareketler yapmasına gerek yoktu.Renly'nin teklifiyle kendisinin yapmak istediği şey arasında pek bi fark yoktu aslında.Renly geceleyin basalım tutuklayalım.(o tarz bişi dedi)Ondan sonra gerçek varise teslim ederdi tahtı.

En kötü Winterfell'e gidebilirdi.Renly'nin Storms end'e gittii gibi.

Yaptığı en büyük ve en aptal hata bunlardı onun haricinde Ned yine reyizdir bencem.

Sosyal ağlarda paylaş

"Onurla erdemi karıştırırlar. Erdem ne yaptığınızla ilgilidir, onur ise onu nasıl yaptığınızla. Onurlu bir şekilde savaşabilirsiniz. Ama barışı onursuz bir şekilde de sağlayabilirsiniz."

Şu sözü görünce ned reis'e çok sövdüm. Onur onur diyerek gitti adam. bi kafanı kullan lan. Westeros'u da yaktı kendisiyle birlikte. =(

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...