Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Game of Thrones (2011) (Sadece dizi, kitap konuşmak yasak!) - HBO

GERGE

Öne çıkan mesajlar

Ardeth said:

dandik dediğim yarma biçimi değil ya geliyo bam diye öldürüyo gidiyo falan. gitsin o zaman jofriyi, starkları falan tereyağı gibi biçsin birer birer. En azından bi savaş olur da o sırada çaktırmadan biçer falan insan

O buyuyu her cani istediginde yapabildigini sanmiyorum. Stannisle sevismesi, Renly'nin Stannis'in kardesi olmasi gibi cesitli faktorlerin buyu icin sart oldugu varsayilabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Laorx said:

Ardeth said:

bu diziyi 2 saat yapsınlar

ben stannisciyim de o kırmızı saçlı düdüğe haddini bilirdirir inşallah. bariz tahta oturmak istiyo hehe renlynin de öyle dandik ölmesini biraz sevmedim açıkçası ama kitapta da öyle herhalde?

kitapta resmen tereyağı gibi yarıyodu renly'i

dandik dediğim yarma biçimi değil ya geliyo bam diye öldürüyo gidiyo falan. gitsin o zaman jofriyi, starkları falan tereyağı gibi biçsin birer birer. En azından bi savaş olur da o sırada çaktırmadan biçer falan insan

ben de aynı sekilde dusundum. arka planı verilmeyen anlatılmayan hemencecik ortaya sunulup onemli karakteri oldurten seye karsıyım. yerim oyle buyuyu. stannise vurdurup vurdurup versin coskuyu tum krallıga madem.

Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Şunu demek şey demek gibi

Bu genetikçiler koyun klonlamanın sırrını çözmediler mi? O zaman bir milyor tane koyun kılonlayıp dünyanın açlık sorununu çözsünler lolol
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

copry said:

BiTcH_oFBaT said:

Stark çocukları fazla zeki ve akıllı. Arya da sildi ahaha

Sansa hariç, hatalı üretim o.

Sansa baya çakal yalnız. Kalenin içinde ajan direk. Yeri geldiğinde savaştaki kritik eleman olabilir.

bran değil de onun yanındaki tip biraz hatalı üretim duruyor da o kadar çocuk içinde de olur o kadar.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...