Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.0.8 PTR Notes

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

Darksun said:
Yanlız ya bu melee yi ya da shaman totemlerini düdükleyecekler. Caster olarak yanlarına yaklaşamıyoruz, gerçi adamlar deli gibi dps veriyor diye melee ağırlıklı grup olmaya başladı. Adam bariz 3500-4k dps görüyor biz 2-2.5'anca aoe ile geliyoruz =Pp

gear iyileştikçe casterlar da yaklaşıyor abi. az hit crt dengesi yakaladı mı mageler nerdeyse geçecek 12 13k frostfire bolt spamlıyor adamlar.
Sosyal ağlarda paylaş

Birilerini yenmekten öte ne kadar dps o kadar spot sonuçta dps olarak giriyorsun elinden gelenin en iyisini yapman gerekiyor (kendi adıma) Bana göre meter bilen/bilmeyen kasan/kasmayan tipleri ortaya çıkartıyor yoksa hakkını vererek oynayıp yırtmışım kendimi meterda 5. olmuşum sallamam yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Hayır baştada dediğim gibi eskiye nazaran felaket bir iyileştirme var dpsde referans olarak tbc için konuştum.
6k dps olayını geç patchwerk gibi bir fightın bir daha geleceğine inanmıyorum ben.Ayrıca classlar arası uçurum olmayacağını söylemiştiler ilk hunter nerf yolda sözlerinde dururlarsa pure vs hybrid arasında %5lik bir fark olacakmış hepberaber görecez.
Sosyal ağlarda paylaş

Baalzebub said:
elimde kanitim (wws raporu, ss vs) yok ama 6.5k dps yapan retri vardi benim eski guildimde. hangi boss oldugunu hatirlamiyorum cunku o raide gitmemistim, ama naxxramas'taydi.

edit: isteyen olursa armory verebilirim.

thaddiusda olur o hoş 6.5k o kadar iyi de değil thaddius için
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
Darksun said:

Snared olmadan o %12 bir işe yaramıyor =p Mis gibi frostfire buid var %100 frost crits vs, ben hala iddia ediyorum %20 daha fazla regen için deymez =)

Zaten olay o, eskiden bosslara snare olmadığı için anlamsız olan bu talent artık yukardada alıntı yaptığım gibi tüm tankların kullandığı Thunder Clap, Judgements of the Just, Infected Wounds gibi skillerin hepsinden etkilenecek. Eee bunlarından bossun üstünden hiç eksik olmadığını düşünürsek, bu direk fireball'a %12 buff demek oluyor.

Edit: Üstünede Spell Impact'den %6 bonus alınca sırf arcaneden %3 crit, 1.06x1.12= %18,7 bonus damage alacak fireball.

Edit2: İmla

FreEmoon ağzına sağlık.Kafaman geçenleri yazmışsın :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...