Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.0.8 PTR Notes

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

Peki bu adamlar bunları ayarlarken hiç mi düşünmüyolar? Priest i yaparken, bu class en baba heal classı olsun diyolar. Sonra bi class çıkıyo hem dps hem heal yapabiliyo en az priest kadar (shaman). Sonra başka bi class daha çıkıyo hem tank hem dps hem heal yapabiliyo (druid). Pala olayına hiç girmiyorum bile...

Daha dün shaman arkadaşıma priestin shamandan tek farkının aoe healdeki kalitesi olduğunu söyleyip coh un güzelliklerini anlattım hatta gösterdim. Şimdi arkadaşa bu güzelliği gösterebilmem için her seferinde 6sn beklemem gerekecek. 6 sn. oha yaa. 2 greater heal atıyosun ozaman içinde.
Sosyal ağlarda paylaş

Retribution

* Seal of Command now Gives the Paladin a chance to deal {0.45*Min Weap Damage+0.45*0.23*SpellPower} to {0.45*Max Weap Damage+0.45*0.23*SpellPower} additional Holy damage. (Old - Didn't scale with Spell Power)
* Vengeance now stacks up to 5 times. (Up from 3)

Holy

* Judgements of the Pure now Increases the damage done by your Seal and Judgement spells by 5/10/15/20/25%, and your Judgement spells increase your casting and melee haste by 3/6/9/12/15% for 1 min.

paladin kastığıma sevindiğim dakikalar...
Sosyal ağlarda paylaş

Masquerade said:
Ulan mage i sattık mage ne güzel olmuş yahu.

kassana bi mage bana semih.

satıyım sana mage gel mustafa :P

What is Character Re-Customization?
Character Re-Customization is a paid service that lets you change an existing character's gender, face, skin color, and other cosmetic features determined by his or her race and gender combination. When you perform a Character Re-Customization, you may also change the character's hair color and hair style (similar to the in-game barbershop) and select a new name, if desired.

adamlar para kazanmak için herşeyi yapıyolar
Sosyal ağlarda paylaş

Cuce said:
said:
Fury: Bloodsurge: Now has a chance to trigger from any hit with Heroic Strike, Bloodthirst, or Whirlwind.
Fury:Titan's Grip: The hit chance penalty has been removed.
Professions

ehuehueu bildigin bufflan ahahaha super ya

bloodsurge hani gercekten coook manasiz bir talentti ama titans grip cilgin olmus. abarti gear kasmadan dps olabilicez

Ekstradan atak oluyordu be abi direk bloodsurge, kotu degildi o kadar, biraz gcd olayina parmak sokuyordu da o da cok bir dert degildi bence. Ha simdi cok guzel oldu orasi ayri, rage bosaltmada cok daha ise yarayacak artik.

Titan's grip buff olayina birsey demiyorum hele ehah, buyuk yuk kalkti ustumuzden.

Ha ayriyetten 3.1'de falan tokat gibi bir nerf gelir, ben de zirlar birakirim warrior'i herhalde, hissediyorum oyle birsey olacagini yani.
Sosyal ağlarda paylaş

Titan's grip'e gelen değişiklik bir buff değil yalnız. Sadece yapılacak değişikliğin ilk kısmı. Sonra 2. kısmı gelince burda nerf çığlıkları atmayın lütfen.

Titan's grip'in miss penaltısı çok rahat bir şekilde aşılıyordu ve hit caple birlikte çok dengesiz dps'ler çıkıyordu. Sonuçta hit kasmak hem beyaz hem sarı vuruşları bufflayınca illaki her mantıklı warrior kasabiliyordu.

Bu sebeple Titan's grip'e direk engellenemez bir %X kadar hasar penaltısı koymaya karar verdiler. Çünkü önemli olan praya bir sabit penaltı koyabilmek. Hit penaltısı sabit değildi çünkü, gayette bypas ediliyordu.
Sosyal ağlarda paylaş

titan her patchte deişti zaten betadan beri; ilk %15 ti sanırım, sora bi gitti penanty falan kalmadı, bida geldi &12 oldu, %5 yaptılar en son, şimdi bida gitcek işte. mümkün olan her kombinasyonu denedi adamlar, tekrardan %0 penalty olması zaten önceden yaptıkları bişidi, karar vermişlerdir umarım artık :p bu kalıcı olsun plz ^_^'
Sosyal ağlarda paylaş

endless_night said:
Masquerade said:
Ulan mage i sattık mage ne güzel olmuş yahu.

kassana bi mage bana semih.

satıyım sana mage gel mustafa :P

What is Character Re-Customization?
Character Re-Customization is a paid service that lets you change an existing character's gender, face, skin color, and other cosmetic features determined by his or her race and gender combination. When you perform a Character Re-Customization, you may also change the character's hair color and hair style (similar to the in-game barbershop) and select a new name, if desired.

adamlar para kazanmak için herşeyi yapıyolar

bir de class değiştirme eklesinler o eksik kalmış..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...