Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.0.8 PTR Notes

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

Çok teoriden konuşuyorsun. Bunun takım olmakla falan alakası yok.

1. Raidhealing PoH / Hymn / HN ile olmaz. Glyph isterler, spece zorlarlar, mana efektif değildirler, raidi etkilemezler, cdleri vardır vsvs

2. Raidhealing single target priest büyüleri ile olmaz.
a) Optimum kullanışlarına uygun değildir. /stopcasting oo5s falan yapamazsın
b) Malygos gibi uzun combatlardaki manaconserve / cast-cycleının içine ederler
c) Serendipity neredeyse imkansızlaşır
d) Flash heal yeterince heallamaz, greater heala ne zaman ne mana dayanmaz. Glyphli bile olsa renew 2 kere ticklerse şanslısındır

Ne class oynadığını bilmiyorum ama priest oynamadığın kesin. Burdaki priestlerin kaygısı 6 sny cd li CoH yada oneclick raid healing kaybetmek değil. Bizim korktuğumuz Blizzardın eğer encounterları tweaklemezse elimizde kalan aletler ile yapmamız gereken işi yapamıyacak olmamız.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaede said:

Ne class oynadığını bilmiyorum ama priest oynamadığın kesin. Burdaki priestlerin kaygısı 6 sny cd li CoH yada oneclick raid healing kaybetmek değil. Bizim korktuğumuz Blizzardın eğer encounterları tweaklemezse elimizde kalan aletler ile yapmamız gereken işi yapamıyacak olmamız.

tweaklicez dediler zaten kaç kere, en basitinden malygos vortex değişcek etc. yeni encounterları da buna göre tune ederler.
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:
naxx yapioruz benim daha chain gitmeden circle spam le fulluolar grubu sacmalik bu. 6 sn cd mantikli

Aaaaa hepimiz takım arkadaşıyız. Hepimizde takım ruhu var. Hepimiz için önemli olan takımın ilerleyişi.

Dolayısıyla senin chainin gitmeden raidin fullenmesi seni neden üzdü? Önemli olan takımın heallenmesi, wipe yememesi değil mi? Neden başka bir takım arkadaşının heallerken zorlanmasını istiyorsun ki?

Takımmış. Külahıma anlatın....
Sosyal ağlarda paylaş

pekaziz said:
Boci said:
FreEmoon said:
tek başınamı heallıyorsun komple bütün raidi

Başka bir deyişle sen olmasanda nasıl olsa o raidi healliycek birileri var. Dolayısıyla sen olmasanda o raid olur. Dolayısıyla priestlere ne gerek var. Dolayısıyla silin classı olsun bitsin.

Mantığına hasta oldum.

Gerçekten.

+1
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:
Miraul said:
naxx yapioruz benim daha chain gitmeden circle spam le fulluolar grubu sacmalik bu. 6 sn cd mantikli

Aaaaa hepimiz takım arkadaşıyız. Hepimizde takım ruhu var. Hepimiz için önemli olan takımın ilerleyişi.

Dolayısıyla senin chainin gitmeden raidin fullenmesi seni neden üzdü? Önemli olan takımın heallenmesi, wipe yememesi değil mi? Neden başka bir takım arkadaşının heallerken zorlanmasını istiyorsun ki?

adam ne dio sen ne diosun

gratz
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:
Miraul said:

şakamısın sen ya amma ağladın, QQ more belki blizzden GMler Türkçe öğrenir gelir okur burayı sana kulak verir. lol
Sosyal ağlarda paylaş

Damagemeter o kadar saçma birşey değil kanımca. Bir resto druid olarak overheal'i mümkün olduğunca düşük tutup healing done'da tepelere çıkmaya çalışmam kendimi geliştirmemdir.

Keza dps olsam kim yatıyor, kim bütün çabasını görmüş olurum.

Haa fight sonunda listeyi linkleyip hava atmak tamam öküzlük, orası ayrı.
Sosyal ağlarda paylaş

evet yahu, o kadar saçma birşey değil. mesela healing meter a bakarak kelthuzad sırasında forumda gezinen insanlar var mı görebiliyorsunuz. ama her zaman meter herşey değil, sonuçta cast ettiğin büyü diğer büyülere pozitif etkide bulunuyordur vs.

meterlar bir ölçüdür yani, ama herşey değil.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...