Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 3.0.8 PTR Notes

Nessarien

Öne çıkan mesajlar

Bizim spri 5k görüyor; (Thadius'ta 7k) imkansız değil yani. 1-2-3 ben (ffb mage) bm hunter birde spri; değişiyor bosstan bossa. Guildde iyi gearli rogue yok; rogue nerede diyecekseniz.

armory'si bu arkadaşın
http://eu.wowarmory.com/character-sheet.xml?r=The+Sha%27tar&n=Kibeth

nasıl yapıyor o dps'i orasını bilmem gerçi.
Sosyal ağlarda paylaş

Devilmanta said:
Boci said:
Mesaj attım Blizzarda. Priest COH una 6 sn cd değil, 6. dk cd istiyoruz diye. Cevap yazmışlar "çok olmaz mı acaba diye".

Yok canım dedim. Flash heale de 10 sn cd olsun. Biz priestler zoru seviyoruz...

şu forumda hatta guildde senin kadar bu nerf e ağlayan başka priest görmedim amma büyüttün ya

Şu patchde bundan çok daha önemli bi olay göstersene bana... COH dan daha büyük nerf budur de mesela? Sonra bi shammy (senin gibi) bide priest gir bakalım naxa. O sporelar geldiğinde 2 sn de healle bakıyım raidi. Ne kadarını ne kadar healliycen merak ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:
debuff bitmeden 2 sn once cast e basliosunuz oluo bitio shaman la. cok buyutuorsunuz coh nerfini sunwell de degiliz artik o kadar cok dmg donmuyor combatlarda

debuff bitmeden 2 sn önce caste başlıyosunuz. İnstant coh u atıyosunuz. Kimse heallenmiyo. Sonra 6 sn geçince bi sonraki debuffın bitmesini bekliyosunuz. Çok şeker oluyo

Edikliyim. 1 sn lag varsa çok daha şukela oluyo.
Bidaha edikliyim. 2 shaman alın chain heal spamlesin.

Blizzard şu chain heale 6 sn cd koydurmaz mı birgün??? Gözyaşlarınız sel olmaz mı ozaman :)
Sosyal ağlarda paylaş

2 saniye kala PoH başlıyorsun, PoH biter bitmez en düşük HP'li gruba (melee yada caster) coh atıyorsun, kesin critten beleş flash geliyor. Onuda tanka atıp, greater koyuyorsun tanka üstüne shield atıyorsun. Sonra bir sonraki CD gelene kadar herkeze sırayla shield atıyorsun son derece rahat oluyor.

Bu arada Chain'e 6 saniye CD hemen hiç etkilemez shamanları. O olay BC'de kaldı. Şimdi gerek riptide, gerek lasser çok kullanışlı oldu. Chain spamlama zaten saçma şuan.
Sosyal ağlarda paylaş

Şu andaki encounterlar için CoH'un yerini tutabilecek, yokluğunda aynı işlevi görebilecek bir alternatif yok. Öyle sağda solda forum okuyup, elitistjerks copy-paste yapıp buraya gelmeyin.

Malygos vortex sonrası ilk storma kadar birkaç saniye içinde raidi 6sny cdli CoH ile en azından 7-8k heallıyabileceğini iddia eden biri varsa yalan söylüyordur.

Ha bütün encounterlar 6 sny cd li CoHa göre değiştirilir, o zaman problem kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:
tek başınamı heallıyorsun komple bütün raidi

Başka bir deyişle sen olmasanda nasıl olsa o raidi healliycek birileri var. Dolayısıyla sen olmasanda o raid olur. Dolayısıyla priestlere ne gerek var. Dolayısıyla silin classı olsun bitsin.
Sosyal ağlarda paylaş

The reward for completing the hard modes are not going to be just achievement points, titles, or mounts, but improved, additional item rewards.

I think it's safe to say that Ulduar will be a bit more difficult overall than Naxxramas, even without the hard modes. We're still going to tune the zone for accessibility(*), but a raid group that's done Naxxramas, Malygos, and Sartharion and obtained the gear from those encounters should be well prepared for Ulduar. Not only is the raid's gear better, but players should now have some raiding experience under their belts. We also have a much more accurate picture of what guilds are capable of from a healing, damage, and tanking perspective then when WotLK first went live. If Naxxramas was the introduction to raiding 101 class for players who have never raided before, think of Ulduar as the second year class.

* There will be one optional encounter that is only tuned as a "hard mode" encounter.

I don't think you have to worry about spoilers from Achievements, to be honest. Seeing achievement text before you fight a boss is like seeing a single piece of a large jigsaw puzzle. Sure, it's something, but it's nothing really without seeing the context of the encounter as a whole. I also expect achievements to be something tested late in the PTR process. Implementing them is one of the last parts of the development pipeline.
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:
FreEmoon said:

Başka bir deyişle sen olmasanda nasıl olsa o raidi healliycek birileri var. Dolayısıyla sen olmasanda o raid olur. Dolayısıyla priestlere ne gerek var. Dolayısıyla silin classı olsun bitsin.

Mantığına hasta oldum.

Gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

Boci said:
FreEmoon said:

Güney Korelilerin bir lafı vardır bilirmisin (çoğu kişi bu lafı duymuştur, uydurma olduğunu sanır ama gerçekten vardır). "Bir Türk 5 koreliye bedeldir, ama 5 koreli 50 türke bedeldir."

Bizim kadar bireysel bir halk daha varmı şu dünyada merak ediyorum bazen. Takım olmanın ne demek olduğunu bilmeyen insanları işimde hergün görüyorum ama bunu oyunda bile görmek hüzünlendiriyor beni.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...