Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

PatiPet Album

irin

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
Flameoffear said:

Onu da yemedi, denedik. Valla ömrümde ilk kez köpek bakıyorum, ama bu keratanın baya zeki olduğu belli. Laf söz dinliyor. Tasmasını yere bırakıyorum bi gıdım kıpırdamıyor yerinden. Bir de besleyebilsek tam olacak.

yanlız hiç sormamışsın bile sahibini nasıl buluruz diye. baya üzülüyodur şu an sahibi. köpekte üzülüyodur. köpek bulunmuştur yazıp altına telefon ekleyip bulunan çevreye kağıt yapıştırırsanız bulunur sahibi.
Sosyal ağlarda paylaş

J LO kızımız oluyor bu çılgın.

Bundan 1.5 sene önce yavruyken sokakta Suriyeli çocukların eziyetinden kurtardığımız, sütten kesilmemiş olduğu için biberon ve vitamin tüpleriyle büyüttüğümüz kendi. Şimdi serpildi ve nerdeyse kolum kadar oldu desem yeridir. Pek miyavlamıyor, sadece birisine sarılmak istediğinde ve canı sıkılıp başka odaya gitmek istediğinde (gerçi pençesini sokabilecek kadar aralık varsa kapıları açıp kapatıp istediği yere gidiyor) miyavlıyor o kadar. Onun haricinde, bizi gördüğü sürece çıkardığı tek sey gırtlağından dışarı doğru gelen bir tırrrrrrrrrrrrrrrrrrrr şeklinde kıpırtı. Kedileri sanırım sevdikleri birşeyi gördüklerinde böyle ses çıkartıyormış, araştırmadığımdan tam bilemedim. Kırmızı et yemiyor, tavuk ve balık etiyle arası neredeyse hiç yok. Mama haricinde favori yiyeceği peynir. Ayrıca çiçekleri koklamayı, yatarken yanımız uzanıp öpücük kondurmayı ve futbol-basketbol maçı izlemeyi seviyor.

1.5 sene önce:

şimdi:

önce - sonra:

http://i.hizliresim.com/E8q42g.jpg

Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...