Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

discord'u bamlamışız

Cokomantis

Öne çıkan mesajlar

Roblox'da İmamoğlu bir tweet atmıştı sadece, ama onda bile insanlar iyi oldu dedi söndü, şu kadın düşmanları örgütleniyor hezeyanında kimse topa girmez bence. Attığı taş ürküttüğü kurbağaya değmez. Ancak işte halktan tepki gelirse onu seslendirecek biri çıkar.

Sosyal ağlarda paylaş

eldar, 09.10.2024 16:25 tarihinde dedi ki:

@Esnaf E-devlet sıızıntı da değil, paralel kanal açmışlar, anlık veri alıyorlar. Yani geçmişte o anki bilgiler sızdı gibi değil, sürekli bilgi alabiliyorlar.

Büyük rezalet aslıdna e-devlet'in kapatılması gerek.

bu çok fenaymış ya. ben 5-10 yıllık geçmiş veriler vardır diye biliyordum, anlık güncelde çekebiliyorlarsa daha fenaymış. mhrs bilgilerine kadar erişebiliyor deniyordu, özel sağlık bilgilerine bile erişip kim bilir ne tehditlerde bulunuyorlardır.  edevlet kapatılsa bile eğer anlık veri çekilebiliyorsa tüm ülkenin verilerini çekmişlerdir.  twitter da okuduğum kadarıyla telefon numarasından bile tüm verilere erişebiliyorlarmış, durum çok feci normal şartlarda böyle bir sızıntıda ülke yangın yerine dönmesi muhalefetin hiç susmaması gerekirdi ama gündem bile etmiyorlar çok ilginç. 

Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 09.10.2024 09:22 tarihinde dedi ki:

Aylardır türk tv’sine bakmıyordum da bayağı discordu damgalamışlar, discord kullanan kitlenin de political weight’i düşük olduğundan kimse sallamaz. Günah keçisi bunu yapacaklar 3-5 incel yüzünden.

sorunları düzeltmek yerine Türk toplumunu cezalandırmayı çok seviyorlar.

Sosyal ağlarda paylaş

Sam, 08.10.2024 18:53 tarihinde dedi ki:

Discord mu forumu forum mu discordu derken devletin dahil olup discord’u öldürmesi…

vpn ile giriliyor ama büyük iş çıkardı çünkü gir bak çık değil pff. Umarım uzun sürmez.

uff iyi olmadi bu, simdi forum hic cekilmez ya.

Sosyal ağlarda paylaş

Bir konuda yardımınıza basvurayım ya,normal vpn uzerınden discordu actıgımda yada safarıden actıgımda(vpn baglıyken) discord calısıyor ama opera browserın kendı vpn ınden baglkandıgımda ses gelıp gıtmıyor.tum ayarları kurcaladım cözemedım.wow oynarken vpn acarsam oyunda pıng zıplıyor,vpn splıt ozellıgı yok benım vpn uygulamasında

Sosyal ağlarda paylaş

eldar, 09.10.2024 16:25 tarihinde dedi ki:

@Esnaf E-devlet sıızıntı da değil, paralel kanal açmışlar, anlık veri alıyorlar. Yani geçmişte o anki bilgiler sızdı gibi değil, sürekli bilgi alabiliyorlar.

Büyük rezalet aslıdna e-devlet'in kapatılması gerek.

Böyle bi şey yok. e-devlet'te zaten böyle bi veri yok. Kurumlara sızıyorlar, bazen parayla bazen çalarak elde ediyorlar verileri. Kanal açma muhabbeti de varsa bakanlıklarda vardır bi araştıracağım bunu. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...