Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Palworld

xaty

Öne çıkan mesajlar

Online pokemon konsepti cok istenen birsey dogru da ben silahlari ve survival'i tam oturtamadim kafamda. Izledim biraz, Pikachu tarzi tatli gorunen yaratik diyelim silahla dalma olayi bir tek bana mi absurd geldi bilemedim. Yoksa genel olarak guzel yapmislar "pal" leri de marketten birbiriyle alakasiz birseyler alip yemek yapmak gibi olmus sanki, survival, silahlar, pokemon vs.

Sosyal ağlarda paylaş

"bunun adı craftopia değil miydi, çok benziyor" diye düşünürken öğrendim ki onların ikinci oyunuymuş.

ilginç bu kadar patlaması gerçekten de. biraz oynadım dün sıkılınca ama single player bile real-time decay vardı. herşeyin erimesiyle uğraşasım gelmedi şimdi, devam etmem sanırım. pokemon konseptine zaten genel olarak ilgim yok.

Sosyal ağlarda paylaş

Viral oldu oyun herkes her yerde konusuyor. Nintendo elindeki firsati yillardir degerlendirmedigine yansin.

Ha bu arada spillover effect sonucu pokemon oyunlarinin satislari falan artar. Seslerini cikartmayabilirler. Ya da cikartip 10 yil suren sikko bir dava surecinde zaten kotu olan replerini daha da yerin dibine sokabilirler oyuncularib gozunde.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...