Jump to content

freedon_nadd

=o=
 • Mesaj sayısı

  75
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

freedon_nadd hakkında

 • Rütbe
  freedon_nadd

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. freedon_nadd

  Bilgisayar koltuğu

  https://www.aktuel-katalogu.com/kataloglar/sok/18-kasim-2020/sok-18-kasim-2020-5.jpg yarın şoka rampage koltuk geliyor 899 tl nasıldır bu ?
 2. freedon_nadd

  Türk kimliği

  wow adama bak sorguya çekiyor 😎 şutlanmalarını sebebini söyledim sadece hakettiler deseydim çetecilerin yaptığı işlere girerdim. Bilmem farkında mısın ama yaşadığı devlete karşı başka devletlerle işbirliği yapmak vatan hainliğine giriyor.
 3. freedon_nadd

  Türk kimliği

  uslu dursalardı şutlanmayacaklardı yani
 4. freedon_nadd

  Türk kimliği

  "Uslu dursalardi soykirima ugramazlardi" ne zaman demişim ? O konuda bile yine ayrım olmuş bak ortodokslar rus yanlısı olduğundan atılmış duruma göre iyi yine. Ben yönetsem o ayrımıda yapmayıp sırf ermeni diye atabilirdim. Yok yani Osmanlı ne yapmalıydı sence ? balkanlar gibi mi olsaydı doğu anadolu ? gerizekalı olmadığı için mi suçlu Osmanlı ?
 5. freedon_nadd

  Türk kimliği

  Hayret bulgarlarda soykırım yaptınız diye tutturmuyor ama tabi bu işten onlar daha zararlı çıkar savaştan önce Bulgaristan'ın yarısı Türk olduğundan. Ermenilere gelirsek uslu dursalardı büyük ihtimalle birşey olmayacaktı.Yanlış bilmiyorsam İstanbul'da ki ermenilere zamanında suikast olaylarına karışmış oldukları halde techirde dokunulmadı. Bu arada videoda sanki 1k yıldır anadoluda ermeni devleti varmış gibi doğu batı ermenistan demiş
 6. freedon_nadd

  Türk kimliği

  Aslında her yönden bakmayada çalışmış gibi sırplar yunanlar ve bulgarlar balkan savaşı bitmeden öncede birbirlerini kesmeye başlamıştı demiş ama iş ermenilere gelince ittihatçıların kaybettiği savaşların sonucu ermeniler suçlandı diyor. Bulgaristana yollanan ordu önüne geleni kesti şehir merkezlerinde bütün erkekler toplatılır kafaları kesilirdi diyor. göya ondan sonra kırım savaşında osmanlıyı destekleen avrupa desteği kesmiş. Ne alaka işlerine gelse yine desteklerlerdi. Ben bu kafa kesme teranesini yabancı bir sitede bir yunandan duymuştumda ondan takıldım neyin nesi diye o zamandan kalma propagandaları heralde ?
 7. freedon_nadd

  Sean Connery vefat etti

  😢 rip toprağı bol olsun indynin babası
 8. freedon_nadd

  Türk kimliği

  Ermeni teranesini kabul etmiş video aman ne güzel Bu arada 52:30 da anlattığı olay ne ? göya yaptığımız kasaplıktan dolayı avrupa birleşip savaş suçlarına karşı anlaşmalar imzalamış. Azınlık çetecilerin yaptığı hiçbir şeyden bahsetmeyip Ruslar azınlıkları Türk kasaplığından kurtardı tarzı birşey diyor.
 9. freedon_nadd

  Serçe Yavruları

  Şunu koyayimde ağaç dibinde orda burda yuvadan düşen kuş bulan olursa
 10. freedon_nadd

  Among Us

  şu beleş warcraft haritasından daha iyi bir yanı var mı bu oyunun ?
 11. freedon_nadd

  Darwin'in Evrim Teorisi

  Darwinciler maymundan geliyor olabilir 😄 Türkler bozkurttan geliyor zaten :)
 12. freedon_nadd

  Darwin'in Evrim Teorisi

  Elin Türk düşmanı anglo saksofoncusunun teorisi birde doğru mu olcaktı :P 😄
 13. freedon_nadd

  Dungeons And Dragons Online

  https://ddo.com/en/news/free-questing-coupon-and-vip-update-–-thank-you-standing-stone-games beleş quest olayı gelmişte bu saatten sonra oynanır mı ?
 14. freedon_nadd

  Warhammmar 40k

  Necronları iyice tomb kings çakması yaptılar ya 😞 2010 civarında ki hikaye ve figurler daha iyiydi Nightbringer ve Deceiver'dan sonra 2 Necron tanrısı daha gelecekti (hatta biri imparatorun marsa hapsettiğiydi)her tanrı gelişinde çıkarırlardı yine yeni necron üniteleri satarlardı
 15. freedon_nadd

  Serçe Yavruları

  Veteriner almıyor ki en başta borunun içindeyken söküp veterinere götürdük anneleri bırakmıştır şırıngayla besleyin diye o akıl verdi zaten. Borunun ev içinde kalan kısmına kaymışlardı yuvada borunun dış kısmına doğru olunca anneleri ulaşamamışta olabilir. sonuç olarak bakımı bana kaldı yani. Biraz önce yumurtayla besleyip güneşe çıkardım ama güneşi pek sevmediler gölgeye gittiler. İçlerinden 1 tanesi titriyor biraz diğerleri titremiyor. Bu havada üşür mü ya ? zaten dışarda ağaçta yaşayabilmeleri gerekmiyor mu ?

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...