Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı - 100. Yıl

orc_lord

Öne çıkan mesajlar

Cumhuriyetimizin 100. yılı kutlu olsun! daha yakın zamanı hedefleyen ümit dolu temennilerde bulunabilmeyi isterdim ama umuyorum ki beşeri medeniyetler seviyesine ulaşabileceğimiz yeni bir yüzyıla girmişizdir.

kurulmasında emeği geçen, kan, gözyaşı döken başta Atatürk olmak üzere herkesi ben de rahmetle anıyorum.

• Like 5
Sosyal ağlarda paylaş

Kutlu olsun 100. yıl. Ne büyük nimetmiş bu coğrafyada cumhuriyete sahip olmak, üstelik cumhuriyetin Mustafa Kemal’in aydınlık dehası ile kurulmuş olması. Malesef cumhuriyetin temeline işlenmiş kazanımların değeri, bu yobaz sürüsü tarafından aşındırıldıkça daha iyi anlașılıyor. 

• Like 2
  • Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

100. yıl kutlu olsun. sonraki 100 yıl cumhuriyet ve atatürk düşmanlarından, tarikatlardan, cemaatlerden kurtulduğumuz, kamu kaynaklarını emen talancı sülüklerin yargılandığı daha çağdaş daha adaletli daha güvenli bir 100 yıl olur umarım.

S-H tarafından düzenlendi
  • Like 2
Sosyal ağlarda paylaş

Çok güzel geçiyor kutlamalar, insanların sokakları, meydanları doldurması, hem çok sevindirdi hem de çok moral verdi.

boğazdaki drone gösterisi de çok güzel olmuş, diğer gösteriler, geçitler hepsi çok iyi. Bravo emeği geçenlere.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

bütün günümüz yolda geçip, ülkeye pazartesi ilk dakikalarda girdik. kutlamalara ailecek katılamadığımız için gerçekten üzülüyorum. umarım en kısa sürede; cumhuriyetin yönetenlere değil de öncelikle topluma faydalı olmayı amaçlayan, ana esaslarına geri dönülür ve toplum olarak daha iyi düzeyde sosyo-ekonomik ve sosyo-kültürel düzeylere ulaşma umutlarımız yeniden yeşerir. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

kutlu olsun Cumhuriyet! 
Atam iyi ki dört bir yanı bataklık olan coğrafyadan parıl parıl parlayan bir ülke yaratmış. Ne yapsalar, ne etseler olmaz, olmayacak. 
"Böyle bir millet esir yaşamaktansa yok olsun daha iyidir."

Boğaziçi köprüsünden öyle bir zamanlama ile geçtik ki müthiş denk geldi. Köprünün tam ortasında Solo Türk şovu vardı. Köprüde sağ şerit çok yavaş ilerliyordu sonra bir noktada herhalde ee yeter lan deyip trafiği durdurdu, herkes araçlarından inip köprünün ortasında solo türk şovu izledi. Çok keyifliydi.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...