Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassins Creed Mirage

progamer

Öne çıkan mesajlar

Mirage için bi gameplay gösterseleredi bari. 

AC: Red bi daha ki rpg oyunmuş. Japonyada geçiyor. Odysseyi yapanlardan.

AC: Hexe, Red'den sonra gelicek rpg. Medieval Europe, witch hunts temalı. Valhalla'yı yapan stüdyodan.

Bunları Infinity diye bi platformda gelecek anladığım kadarıyla. Düzgün bi anlatmadılar ama. Arada bide stand alone multi yapıcaz deyip bitirdiler. Showcase oyunculardan çok shareholderlar için olmuş. Bakın ne çok projemiz var demek için sdf

Sosyal ağlarda paylaş

kayıttan izledim de "aynı anda kaç tane ac yapıyorsunuz yuh" dedirtti. guitar hero gibi milleti doyuracaklar. abimle beraber baktık da o eski kukuletalı oyunları seviyor, origins gelince bıraktı open world action rpg'ye dönünce. ben de sonrasında odyssey ile başladım, beni de eski tarzı ilgilendirmiyor. şayet mirage ile onu, red ile beni eğleyebileceklerse iyi. ama bence yine de bu iki seriyi isimleri karıştırmadan ayırmaları lazımdı. çünkü anlayabilmiş değilim bana göre oyun olacak mı, olacaksa hangisi. o da mirage ona göre olacak mı o da ondan emin değil. ne yeni ne eski hayrana güven veriyor bu kafa karıştırıcı şekilde bütün oyunları asscreed olarak damgalamak.

Sosyal ağlarda paylaş

birde Mirage ve sonraki oyunlarda modern zaman hikayesi olmayacakmış artık. Modern zaman daki hikayeyi Infinity de göstereceklermiş. Aynısını Unity'de yaptılardı da çok kötüydü o.

Alıntı

In Mirage, while the game will begin with someone entering an Animus to relive Basim's memories and there will be some sort of ending to that part of the game's narrative, there will be no interruptions during the historical story of the game

In Infinity, the hub is presented as the player's very own Animus, with each game (Red, Hexe, Invictus, etc.) being presented as a memory for the player to explore. Each game will exclusively be set in the past, and any story elements tied to the modern storyline will be part of Infinity rather than the game, with the player serving as the main character in the story

Sosyal ağlarda paylaş

iyi bari, valhalla ve odyssey'de de kabinde uyanma saçmalığı var, birşey de anlamıyorum önceki oyunları oynamadığımdan. pacing'in canına okumak hariç hiçbir işlevi yok, ilgilenmiyorum da zaten asasin neymiş, templar neymiş. basim'e de kulübesini verdim, bir daha bakmadım.

Sosyal ağlarda paylaş

• 6 ay sonra ...
  • 1 ay sonra ...
  • 4 ay sonra ...

artık programcı falan da çalıştırmıyolar galiba ya, sadece artistleri çalıştırıp yeni temanın modelleri yapıp basıyolar. bi kaç sene sonra onu da ai yapar, popüler temaların da bitmesiyle iyice lokalize edip ac: zonguldak falan çıkartırlar. herkes kendi şehrinde oynar aynı oyunu.

şu yukarıdaki videoya baktım da, bari animasyon sistemini falan geliştirseler. adam hırsızlık yaparken elini ileri geri yapıyor o kadar, ilk tomb raider oyunlarındaki eşya alma hareketi. hele 14:35'te bi merdiven çıkma var efsane, ilk oyunda bu kadar kötü değildi.

Sosyal ağlarda paylaş

evet yankesicilik çok saçma mesela haşır huşur otların arasında yürürken nöbetçilerin beni görmemesi falan çok saçma. stealth öğeleri yıllardır değişmiyor oyunda. çalgıcıların falan arasında saklanabiliyorsun çok saçma. oyun iyice geri kalmaya başladı bu konularda. bu son oyun benim anladığım geçmişteki oyunları özleyenler için bir hediye gibi bir şey. neredeyse tüm ac oyunlarını oynadım, bunda da 2 saat falan oynadım. en çok zevk aldığım oyun açık ara odyssey oldu. hem steath oynamak zorunda değilsin, hem hikayesi çok güçlü hem de oyunun geçtiği coğrafya tanıdık olduğu için çok güzeldi. benim için onu aşacak bir ac oyunu olması zor olur sanırım. 

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...