Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Assassins Creed Mirage

progamer

Öne çıkan mesajlar

Müzikler çok iyi. Bir oyunda gördüğüm en güzel armor tasarimini yapmış adamlar teknik olarak. Vücuda yapışan armor değil gerçekten kıyafet gibi duruyor bağımsız vücuttan. Hareketlenmeler kıvrımlar falan mükemmel gerçekten. Sadece ana karakterleri böyle yapmislar ama olsun çok beğendim. Oyun tamamen eski ac usulü. Açık dünya yok gibi bir şey. 

Arap İngilizcesi aşırı rahatsız eden bir şey ya. Bir de Roshan denen kadının 40 sene uzun samsun içmiş gibi sesi var. Dinledikçe bana fenalık geliyor. 

ahmedinejad tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

mirage ilk duyurulduğunda diğerlerini de aynı anda duyurdular zaten, birkaç oyunu aynı anda yapıyor stüdyolar işte cod gibi.

odyssey/valhalla gibi birşey yaparlarsa tekrar o zaman bakarım diyordum da,

Alıntı

Asian female Shinobi

African male Samurai

adamlar

izleyip koymuş. 🤦‍♂️ japonya'da da bir japon olamadık, teşekkürler murica.

• Haha 1
Sosyal ağlarda paylaş

Shadow, 10.10.2023 20:33 tarihinde dedi ki:

ulan daha yeni çıkıyor mirage, hemen sonrakini yapıyorlar. ne ekmek yediler aynı şeyi yapa yapa be, aslında prim tanımamak lazım böyle ubisoft gibi firmalara

Yapsınlar ya ne istiyorsunuz. Adamlar bir Bağdat yapmış aklım durdu. Hayalini bile kuramayacaklari medeniyetleri kültürleri gösteriyorlar çocuklara gençlere. Ve muazzam özenli oyunları. En azından sanatsal olarak. 

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

yapma abicim ya hep aynı şeyler tekrarlanıyor 10 civarı oyun oldu seride sanırım. gta severliği yayma kürsüsü başkanı gibi desteklemeyin allasen şunları.

oyun dediğin rpg olacak veya turn based olacak, bak Baldurs gate'ye misal nasıl sevildi, düşündürecek biraz adamı hareketi hamleyi yaparkene satranç gibin. button mash oyunlarla nereye kadar yoksa...

Shadow tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

Ass creed hakkındaki düsüncem yukardarkilerin karması durumunda;

1- Her oyunda bayağı düz, 1231231 kişi öldürdüğün, dandik gameplay ve power trip karakterler 

2- Harika ve tarihi görüntüler ve sanatsal yaklaşım. Oyunlarda gördüğüm en güzel Karayip, viking era, mısır, antik yunan vs. vs. ortamları.

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

her çıkardıklarını değil de sadece temasını beğendiklerinizi oynayın böyle oyunlarda. hem sıkılmamış olursunuz hem güzel mekaniği istediğiniz temada oynamış olursunuz. ben mesela origins-odyssey-valhalla dan sadece odyssey i oynadım. şimdi 1-2 tane daha eski tarzda çıkarsınlar içlerinden hangisi güzelse onu oynarım 2-3 sene sonra.

• Like 1
  • Tesekkurler 1
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...

yapmaları gereken ilk üçlemeden sonra Desmond ile günümüzde bir oyun yapıp, origin mevzusunu anlatıp bitirmekti. gereksiz yere uzatıyorlar.

serinin bir yerden sonraki oyunlarını oynamayı bıraktım, ama sanırım hâlâ esas mevzuyu anlatmış ve göstermiş değiller di mi? (yaratılış mevzusu felan)

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...