Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Korona Gerçeği

Loex

Öne çıkan mesajlar

3 dakika önce, Lancelion dedi ki:

patide yakin zamanda gordugum EN KOTU post sanirim, buradan birinin boyle safsatalara dusecegini sanmazdim

5. ayda hic beklenmedik bir sekilde yakinimi kaybettik coronadan, umarim senin basina gelir de sen hafif gecirirsin. 

ya güzel kardeşim başın sağolsun ama okuman kıt sanırım ben nerede korona yalan dedim ? Korona var geçmişte de vardı ileride de olmaya devam edecek. Benim savunduğum bambaşka bir konu. 

Sosyal ağlarda paylaş

Bill Gates'i sen nereden tanıyorsun? Karısıyla vakıflarıyla yıllardır sıtmaya karşı aşılama kampanyalarına para döküyorlar, belli ki böyle bir dertleri var.

Çok basit bir şey söleyeceğim, somut dayanağı olmayan her çıkarım komplo teorisidir. Bilime karşıtlık ancak ve ancak bilimsel yöntemlerle yapılır, yoksa hiç bir anlamı yoktur.

Sosyal ağlarda paylaş

Reyiz yabma lüdfen

Bilimsel metodlarla araştırmalar sonucu edinilmiş bilgileri okullardan öğrenip uygulayan doktorlar sistemin yüklemelerini sorgusuz sualsiz kabul eden köleler de, senin fikirlerin çok mu orijinal sanki? Düşündüğün,bildiğin her şeyi kendin mi buldun sen? "Modern tıbbın şifresi" , "Unutulan 1000 kadim bilgi" kitaplarını okuyunca dünyayı çözmüş mü oluyoruz?

Ayrıca kimmiş o hurma ve portakalla 200 yıl yaşayan lümpenler???? 2 ay yaşarlarsa öpsünler başlarına koysunlar

Gizli tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

52 dakika önce, Loex dedi ki:

Bill gates reisi azcık tanıyan meseleyi az biliyor zaten. Dünyaya faydası olmayan hiç kimseyi dünyada istemiyorlar baya allahcılık oynuyolar kendilerince ki inanılmaz iyi fikir bence. Mesela 50 sene sonra buna benzer başlık açılınca çok daha mantıklı tartışmalar dönücek inş

ben bill gates reyizi iyi tanırım, oturup içmişliğimiz çok vardır. en son geçen CL finalini izlerken oturup içtik dedi ki "bak şimdi korona'yı tedavi ediyorum bahanesi ile 300 milyon insanı kısır bırakıcam, fakirlere ve düşük IQ'lere ölümmm" diye bağırarak birasını kaldırıp şerefe yaptı.

Sosyal ağlarda paylaş

bill gates e laf atmadım ben haşa eğer bahsettiğim şeyi yapıyorsa İnsanlık için inanılmaz faydalı olur. Bill gates tek başına yapmıyor tabii ki de nüfus kontrolü mevzusu 100 yıldır olan bir şey bill gates de bu işe yatırım yapanlar arasında en göz önünde olanlardan sadece

57 dakika önce, Gizli dedi ki:

Reyiz yabma lüdfen

Bilimsel metodlarla araştırmalar sonucu edinilmiş bilgileri okullardan öğrenip uygulayan doktorlar sistemin yüklemelerini sorgusuz sualsiz kabul eden köleler de, senin fikirlerin çok mu orijinal sanki? Düşündüğün,bildiğin her şeyi kendin mi buldun sen? "Modern tıbbın şifresi" , "Unutulan 1000 kadim bilgi" kitaplarını okuyunca dünyayı çözmüş mü oluyoruz?

Ayrıca kimmiş o hurma ve portakalla 200 yıl yaşayan lümpenler???? 2 ay yaşarlarsa öpsünler başlarına koysunlar

ben fikirlerim orjinal demedim. hurma ve portakalla yaşayanlarda çok eski egeliler diye bi yerde okumuştum ama herhalde bir kitapta okudum bulamıyorum internette şuan. Doğru olmayabilir elbette. 

gözünüzü seveyim bide şu açıdan bakın diye 2 link koydum azcık fikir yazdım çılgına döndü bazı eksikler. 

hemen herkes uzman oldu sanki hepsi ilaç fabrikasında çalışıyo hepsini kurye şirketlerinde hisseleri var

Sosyal ağlarda paylaş

On 21.10.2020 at 12:20, Loex dedi ki:

ya olm boş yapma bir tane mantıklı postun yok. Adamına göre cevap veriyorum. 

Bide cahilliğiniz çıldırmanızdan belli oluyor. Cahil olduğunuz için sadece kendi fikirleriniz ve inandıklarınızı savunuyorsunuz. 

4 saat önce, Loex dedi ki:

daha da kötüsü kendi fikirleri yok. Neden diye sormuyorlar soramazlarda çünkü beyinleri düşünmeye sorgulamaya alışmamış sistem ne verdiyse onu yemişler. 

Şunları demek için "benim fikirlerim orijinal, sistemin bana attığı yemleri yutmuyorum" öncülüne sahip olman gerektiğini düşünüyorum.

Sosyal ağlarda paylaş

öyle düşündüğün için teşekkür ederim. Dediğim gibi ben orjinal fikrim var demedim. Tıp ile ilgili düşündüklerimi söyledim. Orjinal fikirime örnek

www.420medikal.com bu aleti re design ettim manuel de çalışacak şekilde bide websitesinin ismi ileride lazım olur diye

Loex tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

kapitalist amaçla üretmedim bu aleti piyasada 5bin euro olan ürünü Yerlileştirdim ve geliştirdim modaya uyarak. fiyatı da 2bin euro olucak sattığımız her 10 alet de bir de ücretsiz imkanı olmayan belediyelere veya havuz imkanı olan engellilere vereceğiz

Sosyal ağlarda paylaş

Bu yüzyıl bitmeden dünyada nüfus zirveye ulaşacak ve düşmeye başlayacak. Çin muhtemelen zirveye ulaştı bile. Afrika istisna olabilir, orada çok güçlü nüfus artışı var, gıda işini çözerlerse birkaç katına çıkacak nüfusu. Ama oranın da bir 50 yıla düşüş eğilimine girmesi muhtemel. Öngörüler bu yönde, sen farklı bir şey mi biliyorsun? 

Sosyal ağlarda paylaş

38 dakika önce, miyaw33 dedi ki:

Loex, veteriner hekimler içinde varmi düşüncen acaba,kendimi dışlanmış hissettim. 

veterinerler kesinlikle underrated özellikle cerrah olanlar. Var bi tane beylikdüzünde tanıdık adam 2 ayaklı 4 ayaklı ne varsa içini biliyor. Hepsinin iskelet sistemi farklı falan.

Sosyal ağlarda paylaş

2 dakika önce, eldar dedi ki:

Bu yüzyıl bitmeden dünyada nüfus zirveye ulaşacak ve düşmeye başlayacak. Çin muhtemelen zirveye ulaştı bile. Afrika istisna olabilir, orada çok güçlü nüfus artışı var, gıda işini çözerlerse birkaç katına çıkacak nüfusu. Ama oranın da bir 50 yıla düşüş eğilimine girmesi muhtemel. Öngörüler bu yönde, sen farklı bir şey mi biliyorsun? 

George Bernard Shaw ın savunduğu bir tez var insanlar 5 veya 7 sene arayla bir kurul karşısına çıkmalı ve bu dünya için neler yapıyorsun dünyaya bir faydası olduğunu kanıtlamalı aksi halde yaşamayı haketmiyor.

bence çok mantıklı 

trafikte kaldığınızda 

sıra beklerken

veya bir nargile kafenin içine bakarken anlayabilirsiniz belki üstadı

Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, Loex dedi ki:

daha da kötüsü kendi fikirleri yok. Neden diye sormuyorlar soramazlarda çünkü beyinleri düşünmeye sorgulamaya alışmamış sistem ne verdiyse onu yemişler. 

yahu bir sitede okuduklarını bize satmaya çalışıyorsun, gelip de bize "fikirleri yok" diye ağlama, komik oluyor.

"bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan" insan modeline örnek olmuş bu ?

Sosyal ağlarda paylaş

15 saat önce, Mal dedi ki:

Benim bahsettiğim siz olayı kişisel saldırı ve kavgaya dökmüşsünüz, konuyu tartışmıyorsunuz. Anlatacaklarım evrensel. Şu an dünyanın heryerinde olan şeyler. Belki doktorlar alınganlık gösteriyor bu konuda ama konu şahıs olarak doktorlar yada yüce bilim değil. 

merak ettim

Sosyal ağlarda paylaş

Dün yazamadım aslında uzun detaylı yazmak lazım ama olabildiğince özet geçiyim. 

Geçen sene bu zamanlar aniden idrar yollarında tıkanma ve vucudun diğer yerlerinde inflamasyon yani iltihaplanma başladı. Bi süre kendim idare etmeye çalıştım ama ciddi birşey olduğunu anlayınca doktara gittim. 

Viral enfeksiyon yüzünden idrar yolu iltihaplanması. 14 gün boyunca günde 3 tane çok ağır antibiyotik artı 3 tane kalçadan iğne. Antibiyotikler etkisini gösterdi güzel, düzelme oldu ama tam geçmedi böyle, hissediyorum bişeyler yanlış. Doktora da aynısını diyorum şu testi yap diyor yapıyorum aslında sen iyileştin farkında değilsin iltihabı atamıyorsun diyor felan. 

Neyse 1 senedir yarı iyileşmiş halimle her sabah düzenli olarak pro fitnesçıların bile yaparken zorlandığı cardiolar yaparak doktorun sen atamıyorsun dediği inflamasyonu atıp ayakta ve sağlam kalabildim ancak. Birde zencefil kakule ham kakao ve karanfilin oluşturduğu çay comboları. 

Bir yandanda düzgün şekilde olabildiğince az inflamasyona sebep olacak şeyler yemeye çalışıyorum. Forumda son 1 yıldır kafayı sağlıklı beslenmeyle bozmuş sosyetik teyze profili çiziyor olmamın sebebi bu. 

Olan şey aslında şuymuş. Yoğun antibiyotik kullanımı sonrası iyi veya kötü bütün bağırsak bakterlerinin ölmesi ve bu durumu fırsat bilen bağırsak mantarlarının bütün bünyeyi ele geçirmesi. Bunlardan en sık rastlananı candida. Yapmam gereken ise antibiyotik kullanırken ve kullandıktan sonra bir süre probiyotik içeren ev yapımı yoğurt - kefir ve doğal fermente edilmiş turşular yemek, bu probiyotikleride elma muz brokoli gibi prebiyotiklerle beslemek. 

Doktorun bunu bilmiyor olması mı, bilipte uyarmamış olması mı, çıkarken elime kartviziti iliştirilmiş bir broşür verip bak bu bilmemne kolombia ağacı çekirdeği özü karvizitteki ismimi söylersen indirim yaparlar demesi mi yoksa bunları yapanın ankarının köklü devlet hastanelerinden birinde bölüm başkanı olması mı daha vahim karar veremiyorum. 

Bu olay bütün devlet hastanelerinde devamlı oluyor. Bir ara bir pazar yerindeki çay ocağında pazarcılara çay servisi yapıyordum. Pazar yerinin tuvaletinin sahibide aynı çay ocağının sahibiydi. Bir pazarcı senin patron önce çayları içirmek için paramızı alıyor birde üstüne içtiğimiz çayları işetmek için tekrar para alıyor demişti. Baya sağlam komplo teorisyeniymiş. Komplo olmasa bile teori kısmı pratikte gerçekleşiyordu. 

Sonradan araştırınca öğreniliyor antibiyotikten önce oregano vulgaris türü kekik yağını doğru oranda seyrelterek kullanılsa üzerine dediğim gibi doğal probiyotik ve prebiyotiklerle beslenilse sıkıntısız atalatılabilirmiş. 

Bunun dışında genel olarak hastanede hastalık tedavi edilmiyor hastalığın belirtileri hafifletiliyor bu yapılırkende başka şeyler bozuluyor. 

Sosyal ağlarda paylaş

bende böyle o kadar çok hikaye var ki çevremden yazsam roman olur. Geçmiş olsun

Gerçekten sağlıklı hissetmek istiyorsan hayvansal ürünleri tamamen bırakman gerekir. benim 3.5 sene olucak sadece peynir yiyiorum arada içindeki cazein yüzünden eroin ve morfinle aynı şekil bağımlılık yapıyor. 

ay ben peynirsiz kahvaltı düşünemiyoruuuuum diyenler bağımlılar farkında değiller.

7 saat önce, Bone dedi ki:

yahu bir sitede okuduklarını bize satmaya çalışıyorsun, gelip de bize "fikirleri yok" diye ağlama, komik oluyor.

"bilgi sahibi olmadan fikir sahibi olan" insan modeline örnek olmuş bu ?

ben sitede okuduğum hiç birşeyi satmaya çalışmıyorum boş yapma öyle bişey yapmak istesem sitenin linkini neden koyayım girin sizde okuyun diye attım ama auto-muhalefet olduğu için çoğunuz zahmet edip okumadı bile.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...