Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

30 yas bunalimi

neworleans

Öne çıkan mesajlar

6 dakika önce, monoscope dedi ki:

Peki ciddi bir şey soracağım hepinize, benim yaşım 32 ve mesela bu hayattan ne anladın desen gerçekten verecek cevabım yok vakit dolduruyoruz falan gibime geliyor. Sizlerin var mı bu hayattan anladığı bir şeyler ?

Böyle çok süper derin bi mana arıyorsan tabii ki yok çünkü varoluşun öyle derin bi manası falan yok (uuu). Da yani bişi anlamaya da gerek yok, hani kıyas yaparsan işte taş yaşamıyor sen yaşıyorsun. Ne biliyim kuşun bilinci yok senin var falan bunlar güzel şeyler bence. Öyle keyif almaya bakmak lazım olabildiğince.

Sosyal ağlarda paylaş

55 dakika önce, monoscope dedi ki:

Peki ciddi bir şey soracağım hepinize, benim yaşım 32 ve mesela bu hayattan ne anladın desen gerçekten verecek cevabım yok vakit dolduruyoruz falan gibime geliyor. Sizlerin var mı bu hayattan anladığı bir şeyler ?

Yok abi, şahsi olarak, ailemle iyi vakit geçirmek dışında geri kalan her şey boş benim için de 

Sosyal ağlarda paylaş

iyi bir insan olmak önemli baya ya onun dışında gerisi boş geliyor bana, yarın ölüp gittiğimde arkamdan ulan iyi adamdı eğlenceli herifti yazık oldu desinler istiyorum sdsfd

bir de gerçekten gezip tozup parca harcamak dışında bir şey düşünmüyorken bir anda çocuk sahibi olmak devrim gibi biraz. biz insanlık namına fark yaratabilecek birileri olamadık ama onun daha hiçbir şeyden habersiz sürekli gülümseyen yüzüne bakınca yapmak isteyip de yapamadığım, olmak isteyip de olamadığım ne varsa bu çocuk olacak diye inanmak istiyorum. olamazsa da çükü sağolsun az yukarıda a101 bim falan var girer çalışır artık.  

Sosyal ağlarda paylaş

üretken ol, geride bir şeyler bırak bunlar ama dnamıza kodlanmış şeyler bazen bıkıyorsun o yüzden seveceğin ve seni sevecek insanlar bulup onlarla güzel zaman geçirmek en önemlisi. hayata böyle boş bir defter olarak başlıyorsun sonra içini neyle dolduracağın sana kalıyor, kısa hikayede olur ansiklopedide. olabildiğince farklı şeyler deneyimleyip tecrübe edip geriye de güzel şeyler bırakmaya çalışıyon ama bunu yaparken de kendini kurban etme. bir şeylere kendini fazla kaptırma. 

Sosyal ağlarda paylaş

Mlamber'e katılıyorum. Ben üretken olmak ve geride bir iz bırakmak istemiyorum. 

Çalışmaktan mutlu oluyor olsam hep çalışmak isterdim, ama aylaklık etmek beni daha mutlu ediyor.

Bir şeyler "başarmak" ve etraftaki insanların "aferin" demesi benim için bir şey ifade etmiyor.

Kendime vakit ayırmak, bir şeyler okumak - oynamak. Spor yapmak gibi bireysel aktivitelerden mutlu oluyorum.

32 yaşındayım, 40+ planlarımda çalışmak yok (kısmet olursa). Bu hayattaki en büyük hayalim, minimal bir yaşama dönüp pasif gelirle çalışmamayı başarmak. Çocuk da düşünmediğimiz için, oluru var gibi duruyor.

Sosyal ağlarda paylaş

3 dakika önce, sipeyskeyk dedi ki:

Mlamber'e katılıyorum. Ben üretken olmak ve geride bir iz bırakmak istemiyorum. 

Çalışmaktan mutlu oluyor olsam hep çalışmak isterdim, ama aylaklık etmek beni daha mutlu ediyor.

Bir şeyler "başarmak" ve etraftaki insanların "aferin" demesi benim için bir şey ifade etmiyor.

Kendime vakit ayırmak, bir şeyler okumak - oynamak. Spor yapmak gibi bireysel aktivitelerden mutlu oluyorum.

32 yaşındayım, 40+ planlarımda çalışmak yok (kısmet olursa). Bu hayattaki en büyük hayalim, minimal bir yaşama dönüp pasif gelirle çalışmamayı başarmak. Çocuk da düşünmediğimiz için, oluru var gibi duruyor.

ahah bunu alıntılamam lazım cuk oturuyor düşünce tarzım. 40 da olmadı yanlız, ama bayağı yol katettim sayılır. Aileden gelecekleri hariç tutuyorum tabi ? . 

Sabit gelir kalemlerini oturtabilir kenarda da yeteri kadar birikim yapabilirsem ölene kadar mutlu mesut takılmayı planlıyorum. Öyle gezme manyağı bir yapımda yok anca arada eserse işte. 

Darksun tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...