Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baldur's Gate 3

Gangren

Öne çıkan mesajlar

Ceronibo, 11.09.2023 22:23 tarihinde dedi ki:

şu pathfinder'lara mı düşmek lazım hazır türe dönmüşken gibi düşündürüyor. 

Modern oyunlar arasında bu oyuna en yakın olanlar Pathfinder oyunları. Gayet de iyi oyunlar ama Baldur’s Gate 3’den sonra hayalkırıklığı yaratabilirler, çünkü yapım kalitesi, yani seslendirmeler, görsellik falan bu seviyede değil. Bir de Pathfinder 1 kuralları D&D 5e kurallarına göre hayli karışık; solo class bile gitsen karakterlere level atlarkan hangi featleri vs. vereceğini önceden iyi tasarlamak gerekiyor.

Komutan tarafından düzenlendi
  • Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

saved!(Seen)

saved!(Seen)

saved!(Seen)

saved!(Seen)

saved!(Seen)

saved!(Seen)

invisibility sistemi çok kötü. Parti de 1 see invis elixir, 1 see invis spell, 1 tane permanen see invis buff var ama olmuyor, görmüyorlar sdf. Görünmezlerin save atıp görünmez kalması çok saçma bi sistem, bütün see invisibility leri boşa çıkarıyor, çok şansa bırakıyor işi. Bide 3-4 kişi de de see invis olsa da her turnde bir kere save atıyor sanırım. Act 3 teki poltergeistlar deli etti. sdf 

Act 3 genel spo

Spoiler

Orin'in temple a girip kurtardım Laezel'i. Sonra çıkarken seyirci, kenarda dikilen cultistleri de öldürdüm. Hepsi ayrı seri katil manyak, toplanmışken böyle aradan çıksınlar dedim sdf. Orin boss fightta, Monster form Orine Otto'nun dansını attım, tuttu. 10 turn stun yiyince, geri kalanları temizleyip onu öldürmesi çok kolay oldu. Buda biraz anti-climactic oldu. 

şimdi jaheria'yı nine fingersa götürecem. Birde Wyll'in babasını kurtarmaya çalışacam, imzalattırmadım pacti. Sonra Cazador, sonra steel foundry, hag, sonra Orpheus'un çekici alıcam. Enver'e gitmeden olabildiğince bütün sidequestleri bitirmek istiyorum. Çok fazla quest var act 3 te harbiden.

Halsin'de nasıl bir sapık gerçekten. Bana yürümeye kalktı, dedim benim kalbimde Karlach var, olsun oda gelsin benim için sıkıntı yok dedi asdf

birde bu elfsong tavernda çalan şarkı güzel

• Like 1
Sosyal ağlarda paylaş

Spoiler

poltergeist olayı tiksinçti gerçekten, oyundaki en iğrenç combat orda döndü. yazmayı unutmuşum, yeter bitsin artık bu oyun dedim orada. foundry’de en beklenmedik anda

Spoiler

kör adamı yanımda combata taşımayayım da ölmesin diye “bomba var gelmene gerek yok” dedim, bomba oath bozdu. ilk ve son defa oath orada bozuldu yani ne diyim. herkesi kurtarmıştım üstelik binada tek gnome ölmedi. iyilik yap denize at.

@progamer

Sam tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici

Bitti. 140 saat sürdü.

Yıllardır oynadığım en iyi oyun olabilir. Hayatımın en iyi oyunlarından biriydi. Starfield açarım şimdi, Phantom Liberty, Tenten ve Tales of Arise'ın yeni exp bitince Dark Urge oynayacağım bir de.

Asterion dışında tüm companion questler bitti, onu da campta ben öldürmüştüm zaten. Minsc'in de questi olsaydı ama keşke, o eksik kalmış. Post credit sahnesi var bu arada.

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...