Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Günlük #14

Saeros

Öne çıkan mesajlar

• 3 hafta sonra ...

evi hala toparlayamadım, karanlık da fena olmadı zaten akşamdan akşama takılıyorum ama geri kalan yerleri boyayamadım. Tekrar boyayacağım daha açık bir renk olacak 😄

bu sırada psikologa başladım. 3. seans, online yapıyorum ama kadın iyi geldi gibi hiwell falan değil çok güzel referanslar sonrası başladım, umarım biraz olsun kaygılarım yumuşar :d

Sosyal ağlarda paylaş

TV unitesinin oldugu duvari acik renk boyaman sart. Cunku camdan gelen isigi yansitip odayi aydinlatacak. Karsidaki kisa duvara dedigin renklerde cerceveye sahip resim/monochrome fotograflar duvari canlandirir.

Koltugun lacivert oldugunu/tonunu falan bilmiyor muydun bu arada? Nasil satin aldin shfj.

Sosyal ağlarda paylaş

bLackcha0s, 12.03.2024 17:35 tarihinde dedi ki:

evi hala toparlayamadım, karanlık da fena olmadı zaten akşamdan akşama takılıyorum ama geri kalan yerleri boyayamadım. Tekrar boyayacağım daha açık bir renk olacak 😄

bu sırada psikologa başladım. 3. seans, online yapıyorum ama kadın iyi geldi gibi hiwell falan değil çok güzel referanslar sonrası başladım, umarım biraz olsun kaygılarım yumuşar :d

bence yardimci olur. (tu)

Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
  • 2 hafta sonra ...

ulan evi temizlim dedim sonra gözüme pc takıldı onuda bir söküp heryerini temizlim dedim.

Herşey iyi güzel iş soğutucuyu çıkarmaya gelince işlemci ile beraber çıktı, çıkarmadan öncede çalıştırdım yani sıcak cpu tık diye çıkması lazım, lavuk öyle bir yapışmış ki üstüne birde pin yamuldu çıkarken tabi. Neyse dur şu çıkarma işini nasıl ayarlıcam ona bakim dedim youtubedan ilk videoyu denedim olmadı açtım başka bir video o işe yaradı.

Daha sonra pini düzeltim derken ilk pin videosunu izledim takıyorum bootlamıyo, başka bir video açtım baktım bu işe yaradı. (bir sürü açıdan bakmak gerekiyomuş vs garip garip işler yeni skill öğrendik ayak üstü) Sonra ramlerin tekini görüyo tekini görmüyo sdfsdf ya dedim noluyo mk donanım lordları beni niye silkiyo bugün derken saçma sapan slotlara takıp 2 ram ile boot ettikten sonra normal slotlarına takınca çalıştı. Saçma sapan bir gün mk herşey normale döndü sonunda.
Bir daha yok macun değiştirim yok 5 derece soğuk çalışır cart curt vs temizlik olsun diye pc sökersem beni silksinler, bozulmadıkça ellemicem valla kanser oldum. 

GONDARCENGIZ tarafından düzenlendi
  • Haha 2
Sosyal ağlarda paylaş

gecen gun evlat aile geride birakiyordum. 240+ sekerim cikti ki sekerim oldugundan haberim yoktu. kalp krizi sandim acile goturulurken dunyam karardi. hayal meyal sedye isik falan hatirliyorum. az biraz kendime geldigimde vucuduma cesitli aygitlar ve serumlar takiliydi.

spazm gecirmisim, karaciger pankreas illallah demis. near death experience oldu.  baygin oldugum birkac saat boyunca oldum gibi hissettim sonradan. 

alkolik hepatit ve kronik gastrit teshisi kondu. az daha icsem siroz oluyormusum.

alkolun bokunu cikarmayin. hele colugunuz cogunuz varsa. ben ikinci kere dogdum. yolda kendimden gecmeden once anama babama sizi seviyorum falan yazdim. 

simdi rehab basladim. biorezonans psikyatri spor basladim. alkolizm hastalik. bokunu cikarmayin ozellikle anne baba iseniz. isigi gordum geldim. 

• Nasi yani? 1
  • Uzuldum 4
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...