Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo Immortal

eregorn

Öne çıkan mesajlar

On 07.06.2022 at 23:11, Khiran dedi ki:

internete kendini kapatan, bir şey okumayan, leaderboard ile işi olmayan biri gayet zevk ala ala oynayabiliyor. ha bir de monetization içeriklerinin göze sokulması var. dungeondan çıkıyorsun 800% value!!! bildirimi geliyor. o da moral bozucu f2p'ciler için.

Bu kadar etrafindaki gerceklikten kopuk "kendi dunyasinda" yasayan birinin oyun oynamasina da gerek yok, direk oynadigini hayal etsin, oyle de zevk alir. 

Oyun p2w, her aninda, her saniyesinde bunu hissediyorsun. PvE olsun, PvP olsun zerre farki yok. Ha ben biraz manyagim mesela, f2p olarak p2w lerin icinden gecmeye calisiyorum, gecen haftaya kadar iyiydik, bu hafta artik zor adamlar uzadi. Leaderboardda rank 1 pek imkanli durmuyor. Gotuyle 60 yapan barbar var, benim en cok yapabilecegim 60 hadi 61 bu CR ile, o da tasisa tasisa ilk 5'e belki tasir belki tasimaz.

Bak 3 hesap, 1 main, 10 tane alt karakteri olan adamim. Altlarla her hafta 320 burning ember farmlayip gem basan adam diyor ki ben yakalayamiyorum p2w'leri. Eh Rihannayi dovdukleri dunyada Hatice'nin basina neler gelir varin siz dusunun artik. 

Kisacasi oyun bok gibi p2w, sundan f2p olarak zevk alabilen insan zaten anca ya tuvalette ya da birseyler beklerken oynayan insandir, rekabet edeyim filan diyen f2p'e yer yok oyunda, istersen dunyanin en iyi oyuncularindan biri ol yine yok, para harcamayan herkes birakiyor bu yuzden...

Bundan sonrasi da muhtemelen salarim, olmuyor cunku daha fazla abanmaya da gerek yok o yuzden. E para da verecek degilim boyle bir oyun yapan pustlara, hakkimizda hayirlisi artik...

Sosyal ağlarda paylaş

Paragon 42 de bıraktım ben, günde 5 item çıkıyor, her gün exp alma oranın Server ileriaindeyim diye yüzde 40 di. Üstüne haftalık battlepass cap var diye, ikinci günden lvl almak neredeyse imkansız. Paragon 30 olduğum gün hell2 seviyesindeki set itemleri tamamlamıştı, sonraki seviye 80,bir sonraki 150. Düşünün lvl 30 ile 150 arasında hedeflediğin hicbirsey yok oyunda, item zaten maxlemissin. Kalan tüm gem vs ler zaten paralı, pvp yapayım dedim ama balinanin biri girip tüm takımı kendi başına indirdi. 

Sosyal ağlarda paylaş

1 saat önce, Oce4n dedi ki:

onun analizi yapılmıştı sanki bi tane yutup vidyosunda. free playerlar ASLA p2w lere ulaşamıyor çünkü bazı item drop şansları komple yok şeklindeydi.

60'a kadar ulaşın eğlencenizi alıp bırakın diyor oyun özetle.

Bir tane item var f2p in erisemeyecegi o da primary gear'i awaken yapmaya yarayan mat. Geri kalan herseye ucundan kiyisindan erisim var. Ama tabi adamin dolar spamlayarak her 25 dolara 10x aldigi crestten gelen dropu F2P adam haftada yaklasik 18/22 (1 bile degil) elder riftten, 1 adet clan savasindan (kazanirlarsa), ayda 1 de hilt vendordan alir. (immortalsa ayda 2 hadi). Dahasi da yok, marketten almak icin para biriktirir anca. Hadi biriktirdi gem'i aldi diyelim marketten, neyle upgrade edecek onu soran yok. 

2 dakika önce, miyaw33 dedi ki:

Paragon 42 de bıraktım ben, günde 5 item çıkıyor, her gün exp alma oranın Server ileriaindeyim diye yüzde 40 di. Üstüne haftalık battlepass cap var diye, ikinci günden lvl almak neredeyse imkansız. Paragon 30 olduğum gün hell2 seviyesindeki set itemleri tamamlamıştı, sonraki seviye 80,bir sonraki 150. Düşünün lvl 30 ile 150 arasında hedeflediğin hicbirsey yok oyunda, item zaten maxlemissin. Kalan tüm gem vs ler zaten paralı, pvp yapayım dedim ama balinanin biri girip tüm takımı kendi başına indirdi. 

Gunde 5 ten fazla item geliyor aslinda, o youtube videolari yaniltici. Ilk droplar cok hizli geliyor boostlu, sonra yavasliyor gelme hizi, sanki ilk droplari boostlamislar da sonrasi normal drop rate gibi yani. Itemlari maxladim demissin de mumkun degil cunku hem tum itemlarin 3 stat degildir, olsa bile paragonun arttikca dusen itemlardaki statlarda artiyor yine sonu olmuyor grindin. Ozellikle set itemlarinin 3 stat olmasi filan cok arttiriyor CR'yi, simdiki hedefimi oraya dogru kaydiriyorum ben de mecburen, baska CR cikartacak yer kalmadi zira artik benim de.

Sosyal ağlarda paylaş

game journalist veya game reviewer olanların ayıla bayıla övdüğü, ama oyuncuların yerin dibine batırdığı bir oyun.

whale değilsen oynayama diye birçok yöntem varmış. game journalist ünvanıyla 1-2 saat oynayıp bırakanlar bunları farketmiyor tabii.

Diablo 3'ün ilk çıktığı halini yapan kişilerin başının altından çıkmış anlaşılan.

Diablo 3'ü fixleyen kişilerin uyguladığı mantığın tam tersini uygulamışlar.

Sosyal ağlarda paylaş

hayda beni de banlamışlar, bot-macro vs kullanmadım chate de saçma bir şey yazmadım ne alaka bu. ayrıca para da verdik asd fazla değil tabii battle pass+birkaç bundle 5 10 dolar total ama böyle saçma bir şey yok.. tam da dün 1800cr üstüne çıkmıştım pff

@nihlathak gerçekten temporary mi peki bu, ne bilgi ne bir şey var ticket attın mı sen hiç. neyse bırakmış oldum böylece başka oyun oynayabilriim artık

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...