Jump to content

NeroWarden

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.656
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

NeroWarden hakkında

 • Rank
  NeroWarden
 1. NeroWarden

  Path of Exile #3

  @axedice buildini paylaşabilir misin? Taşları tam ayarlayamıyorum. Damage düşük geliyor bana. Belki bir fikir verir.
 2. NeroWarden

  Sunucu yoğunluk haritası

  Syskit adında 3rd party tool buldum. İşimi gördü. Teşekkür ederim.
 3. Merhaba, Vmware üzerinde kurulu 3 adet windows server 2016 işletim sistemli sanal sunucum mevcut. Bu sunucuların yoğunluk haritalarını çıkartmak istiyorum. Özellikle talep ettiğim günün belirlenmiş saatlerinde kaç kullanıcının RDP ile bağlı bulunduğunun sayısı. Örnek verecek olursak bugün saat 09:00'da kaç user logon durumda bulunuyor verisi lazım. Bu veriyi alabileceğim bir tool var mıdır? Tabi yanında cpu, ram ve disk değerlerini de verse şükela olacaktır. Şimdiden teşekkürler.
 4. NeroWarden

  Doğal gıda a.k.a organik

  Süt için Maltepe Narcity arkasında Haydar'ın çiftliği var. Gözünün önünde sağıp sıcak sıcak sütü veriyor. Tavsiye ederim. Kaymak oranı mükemmel. Evlere servisi de var diye biliyorum ama elden alacak iseniz akşam 6 gibi sağım saati var. O saatlerde orada olmanız gerekli.
 5. NeroWarden

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  Güzel olmuş. Elinize sağlık.
 6. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Ben bunu yaptım. Map hızı oldukça yavaş ama bütün içeriği rahatlıkla geçebilirsin. Oldukçada ucuz. Kaom dahil 3ex tutmamıştır maliyeti. https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2277556/page/1
 7. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Niko'nun haritada belirme periyodu nedir? Uber Elder dahil ne varsa geçtim ama madende 150 derinliğe inemedim sulphite yokluğundan. Millet 2000'lerde geziyor. Scarab pahalı. Anlamadım nedir bunun farming yolu.
 8. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Storm Brand occultist yaptım 10ex yatırım ile. Map performansı iyi ama bosslarda sanki yetemiyor gibi. Herald of agony kullanan build buldum. 1-2 ex civarında yatırım ile shaperi rahatlıkla kesiyorum. Über daha test etmedim.
 9. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Merhaba, Vaal cold snap geminin içerisindeki vaal olmayan cold snap, CWDT ile çalışır mı?
 10. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Arkadaşlar merhaba, Bu beltin ligde ederi nedir benzerini bulamadım. Yardım lütfen.
 11. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Dün akşam aynı problem vardı. Saatlerce bekledim gelmedi.
 12. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Merhaba, Arşivinde yeni lig için kullanabileceğim summoner build olan var mıdır? Mümkünse animated guardian içermeyen. Teşekkürler.
 13. NeroWarden

  Ahşap İşleri

  Sanırım fikirtepe civarında var bu şekilde bir yer. Araştıracağım. Ayrıca www.mehmetmarangoz.com var. Uygun fiyata alabilirsin daha önce kullanmıştım. Kapına kadar gönderiyorlar. Ama ölçülü ahşap için ne kadar kesim ücreti alıyorlar bilmiyorum.
 14. NeroWarden

  Ahşap İşleri

  Alt tarafı da ahşap olacak. Görselin birebir aynısını yapmayacağım. Oda içerisinde olacağı için ıslanma problemi yok. Küçük cins papağan olacak içerisinde. Ahşap tutkalının gücü yeterli midir? Sadece tutkal ile kotarabilir miyim acaba? Anadolu yakasında ölçülü ahşap alabileceğim marangoz bilen var mıdır? Bauhaus gibi yerlerin ahşap fiyatları çok yüksek.
 15. NeroWarden

  Ahşap İşleri

  Merhaba, Aşağıdaki görselde gözüken kafesi yapmayı planlıyorum. Resimde kare çıtalar kullanılmış ve kalın. Birbirine vida ile monte edilebilir. Ben her bir tahta için 1 CM kalınlık kullanacağım. İki tahtayı nasıl birleştirebilirim? Vida çatlatacaktır muhtemelen. Yapıştırıcı tutar mı 40 x 60 x 70 büyüklüğünde bir yapıyı? Ayrıca kuş için yapacağım bunu. Vernik atacağım ama hayvana zarar vermeyen bir cila gibi bir şey mevcut mu? Şimdiden teşekkür ederim.
×
×
 • Yeni Oluştur...