Jump to content

NeroWarden

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.660
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

NeroWarden hakkında

 • Rank
  NeroWarden

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. NeroWarden

  Akvaryum Tutorial

  250 Lt tatlı su akvaryumum var. Canlı doğuran besliyorum. İçine saz bitkisi ektim fakat gün geçtikçe kararıp küçülüyorlar. Seachem sıvı gübre kullanıyorum. 2 adet 1 er metrelik Samsung bar led kullanıyorum 6500K. Tuz kullanıyordum bıraktım. Bıraktığımdan beri 3 kere 30 Lt su değişimi yaptım fakat sazlarda değişiklik yok. Kök ve sapları halen daha yeşil. Canlandırmak için ne yapmam gerekir? Teşekkürler.
 2. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Zombileri sağlam nerflediler. Summoner ligi olacak dediler ama pek öyle olmayacak gibi. Patch note yayınlandıktan sonra herkes ağlamış. Spectre Summoner ile Golemancer arasında kaldım. Sanırım golemancer oynarım bu ligde.
 3. NeroWarden

  Discord forumu öldürüyor mu?

  Forumda çok fazla yazmayan biriyim ama foruma girmediğim gün yoktur muhtemelen. Forumun tema olarak bence bir eksiği yok. Sadece önceki forumda favori bölümlerimi en tepeye alıp sadece onları takip edebiliyordum. Yenisinde bunu bulamadım veya ben beceremedim. Forumda içerik üretilmesi ile ilgili eksiklik var. İçerik yazılsa bile pati elitleri tarafından hunharca eleştiriliyor veya zorla fikir aşılamasına karşı kalıyorlar. Çünkü her şeyin en iyisini bilen insan sayısı bu forumda bir hayli fazla. Kendi düşüncem içerik üretilmesi için insanların teşvik edilmesi gerekli. Yeni madalyalar veya avatarlar olabilir.
 4. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Legion çok başarılıydı. Bu lig sönük kalacak gibi. Ligde oynamadığınızda pas geçip sonraki ligi mi bekliyorsunuz yoksa standartta mı takılıyorsunuz ?
 5. NeroWarden

  Path of Exile #3

  @axedice buildini paylaşabilir misin? Taşları tam ayarlayamıyorum. Damage düşük geliyor bana. Belki bir fikir verir.
 6. NeroWarden

  Sunucu yoğunluk haritası

  Syskit adında 3rd party tool buldum. İşimi gördü. Teşekkür ederim.
 7. Merhaba, Vmware üzerinde kurulu 3 adet windows server 2016 işletim sistemli sanal sunucum mevcut. Bu sunucuların yoğunluk haritalarını çıkartmak istiyorum. Özellikle talep ettiğim günün belirlenmiş saatlerinde kaç kullanıcının RDP ile bağlı bulunduğunun sayısı. Örnek verecek olursak bugün saat 09:00'da kaç user logon durumda bulunuyor verisi lazım. Bu veriyi alabileceğim bir tool var mıdır? Tabi yanında cpu, ram ve disk değerlerini de verse şükela olacaktır. Şimdiden teşekkürler.
 8. NeroWarden

  Doğal gıda a.k.a organik

  Süt için Maltepe Narcity arkasında Haydar'ın çiftliği var. Gözünün önünde sağıp sıcak sıcak sütü veriyor. Tavsiye ederim. Kaymak oranı mükemmel. Evlere servisi de var diye biliyorum ama elden alacak iseniz akşam 6 gibi sağım saati var. O saatlerde orada olmanız gerekli.
 9. NeroWarden

  Yeni Forum Altyapısına Hoşgeldiniz

  Güzel olmuş. Elinize sağlık.
 10. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Ben bunu yaptım. Map hızı oldukça yavaş ama bütün içeriği rahatlıkla geçebilirsin. Oldukçada ucuz. Kaom dahil 3ex tutmamıştır maliyeti. https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2277556/page/1
 11. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Niko'nun haritada belirme periyodu nedir? Uber Elder dahil ne varsa geçtim ama madende 150 derinliğe inemedim sulphite yokluğundan. Millet 2000'lerde geziyor. Scarab pahalı. Anlamadım nedir bunun farming yolu.
 12. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Storm Brand occultist yaptım 10ex yatırım ile. Map performansı iyi ama bosslarda sanki yetemiyor gibi. Herald of agony kullanan build buldum. 1-2 ex civarında yatırım ile shaperi rahatlıkla kesiyorum. Über daha test etmedim.
 13. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Merhaba, Vaal cold snap geminin içerisindeki vaal olmayan cold snap, CWDT ile çalışır mı?
 14. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Arkadaşlar merhaba, Bu beltin ligde ederi nedir benzerini bulamadım. Yardım lütfen.
 15. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Dün akşam aynı problem vardı. Saatlerce bekledim gelmedi.
×
×
 • Yeni Oluştur...