Jump to content

NeroWarden

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.707
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

NeroWarden hakkında

 • Rütbe
  NeroWarden

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. NeroWarden

  Akvaryum Tutorial

  Öncelikle bu türlerde aldığınız balıkların aynı boyda olmasına özen gösterin. Boyut söz konusu olduğunda kendi türüne de acımıyor. Ayrıca fanusta su filtrasyonu olmadığı için çabuk kirlenecektir. Günlük suyunun değiştirilmesini tavsiye ederim. Fanusta beslenilecek balık sayısı çok çok az. Sağlıklı da değil bence. Uygun bir filtre ve ısıtıcı ile ufak bir akvaryum, daha mutlu balıklar demek. Japon balığının yanında, fanusta besleyebileceğiniz teleskop olabilir. Farklı bir Japon varyetesi.
 2. NeroWarden

  Path of Exile #3

  İlk defa bu sezon SRS build yaptım. Yetemez diye düşünüyordum ama tam tersi. Oynadığım en dengeli buildlerden birisi oldu. Neredeyse tüm içeriği bitirdim sayılır. Bir kaç achivement tamamlayıp sonraki ligi beklerim artık. Farmville içeriğini tekrar koymuşlar bu ligde. Onu dışarıda bırakırsak oldukça eğlendiğim bir lig oluyor.
 3. NeroWarden

  Path of Exile #3

  O zaman bir soru daha sorayım. Profane proxy ile skitterbotların verdiği curse yanında 2. bir curse kullanabilir miyim curse on hit ile. Skitterların verdiği curse benim toplam limitimden yiyor mu?
 4. NeroWarden

  Path of Exile #3

  O zaman phase run calısır. Guard skill değil doğru mudur?
 5. NeroWarden

  Path of Exile #3

  "Multiple spells can be linked to a single trigger gem" diyor wikide. Bir de trigger sırası koymuş.
 6. NeroWarden

  Path of Exile #3

  CWDT setupumda bir slot boş kalıyor. Birden fazla spell trigger oluyormu tek cwdt ile. Mesela steelskin ve immortal call trigger olur mu? Eğer olur ise aynı anda mı aktif olurlar? Son olarak bu işe yarıyor ise Steelskinin yanında immortall call mı phase run mı mantıklı?
 7. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Her oranın alerti ayrı. Her odada alert sıfırdan başlıyor.
 8. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Blueprintlerin tüm odalarını açıyor musun? Ben coin yetiştiremiyorum tüm odaları açmaya. Ayrıca Ex olmuş 35c. Pazardan soğudum.
 9. NeroWarden

  Betonarme icinde kirilan vida

  Vidanın kırılan ucuna çelik yapıştırıcı ile demir parçası kaynat. Döndürerek çıkartırsın. Tabi vidanın ne kadar gömük olduğunu ve bu şekilde bir çözüm sağlanacak açıklıkta mı bilemiyorum.
 10. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Genç ameleler üzgün 😞😞
 11. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Arkadaştan alınan borç chaos gibisi yok.
 12. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Bu armor stack nasıl sıfırlanıyor? Bu şekilde bir build olmaması lazım. LoL. Cheat gibi. (Edit: Fixlenmiş) Birde 10c yi cidden istediğini düşünmemiştim. Vereyim oyunda 10c. Ayıpsın.
 13. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Freezing pulse totem build yaptım. Oldukça ucuz ve maplerde efektif. T10 a kadar rahat. Bu ligin mekaniği çok hoş fakat sanki çok fazla currency düşüyor gibi. Özellikle heistlerden gayet güzel currency topluyorum. Düşen 2 exde cabası. Geçen sezon bu zamanlarda 50c için böbrek satıyordum.
 14. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Bu curse olayı nedir tam olarak. Anlamadım şimdi self-cast mi olacak curse. Curse on hit kullanamıyor muyuz? Doom diye stack bişey getirmişler herhalde. Curse on hit ile nasıl çalışacak bu. HOA build deneyeceğim. Malum gluttony nerflendi.
 15. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Hızlıca red map farming seviyesine ulaştıracak bült tavsiyesi var mı? 🙂 🙂 End Game görmese de olur.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...