Jump to content

NeroWarden

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.701
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

NeroWarden hakkında

 • Rütbe
  NeroWarden

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Her oranın alerti ayrı. Her odada alert sıfırdan başlıyor.
 2. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Blueprintlerin tüm odalarını açıyor musun? Ben coin yetiştiremiyorum tüm odaları açmaya. Ayrıca Ex olmuş 35c. Pazardan soğudum.
 3. NeroWarden

  Betonarme icinde kirilan vida

  Vidanın kırılan ucuna çelik yapıştırıcı ile demir parçası kaynat. Döndürerek çıkartırsın. Tabi vidanın ne kadar gömük olduğunu ve bu şekilde bir çözüm sağlanacak açıklıkta mı bilemiyorum.
 4. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Genç ameleler üzgün 😞😞
 5. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Arkadaştan alınan borç chaos gibisi yok.
 6. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Bu armor stack nasıl sıfırlanıyor? Bu şekilde bir build olmaması lazım. LoL. Cheat gibi. (Edit: Fixlenmiş) Birde 10c yi cidden istediğini düşünmemiştim. Vereyim oyunda 10c. Ayıpsın.
 7. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Freezing pulse totem build yaptım. Oldukça ucuz ve maplerde efektif. T10 a kadar rahat. Bu ligin mekaniği çok hoş fakat sanki çok fazla currency düşüyor gibi. Özellikle heistlerden gayet güzel currency topluyorum. Düşen 2 exde cabası. Geçen sezon bu zamanlarda 50c için böbrek satıyordum.
 8. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Bu curse olayı nedir tam olarak. Anlamadım şimdi self-cast mi olacak curse. Curse on hit kullanamıyor muyuz? Doom diye stack bişey getirmişler herhalde. Curse on hit ile nasıl çalışacak bu. HOA build deneyeceğim. Malum gluttony nerflendi.
 9. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Hızlıca red map farming seviyesine ulaştıracak bült tavsiyesi var mı? 🙂 🙂 End Game görmese de olur.
 10. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Tavsiyelerinize uydum ve 3 ex paraya idare eder bir tane aldım. İşlem sonucunda 4c param kaldı ama değdi. 3 ex basmadan önce saç baş yolma işlemlerini tamamlamıştım. Netekim elimdeki kısıtlı fossil ile olmadı 🙂 Ayrıca tradedeki weight olayını kullanmamıştım. Tam olarak nasıl çalışıyor?
 11. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Yarım saattir foruma resim eklemeyi beceremedim. Bir kalkana ihtiyacım var craft gurusu arkadaşlar yardımcı olabilirse sevinirim. Recover % life when you block - Spell Damage/Fire damage - Life - Spell Crit Aradığım modlar bu olacak. Elimde oldukça fossil birikti. Bunu fossil ile halledebilir miyim? Almam gereken base ne olacak? Teşekkürler.
 12. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Az önce dolandırıldım. 9.3 ex için adamın birine doctor satıyordum. Önce trade tamamlandı zannettim. Cancel etmiş. Daha sonra 1 ex ve chaosları koydu. Bende farketmeden 1.5 exe doctor sattım adama. Tamamen sazanlığımdan kaynaklanan bu durumu report etsem bir şey fark eder mi acaba? Sinirden koltuğu kemiriyorum.
 13. NeroWarden

  Path of Exile #3

  İkinci Doctor düştü. Neler oluyooorr.
 14. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Doctor card kendisi 9 ex ediyor. Cortex maplar 1.5ex civarında. Mirror tier itemleri ayrı tutarak söylüyorum, çoğu işe yarar değerli eşyalar exalted orb ile alınıp satılıyor.
 15. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Hepsini satıp über fire damage wand almaya çalışacağım. Daha gemler bile 19 LvL. Summonerla başladığım ligde bir süre önce VD Necroya çevirdim. Maplerde süper hızlı build. Single target biraz kabız ama onuda 75/75 block ile kapatıyor. 4 saatte bitirdiğim harita sayısını hatırlamıyorum bile.
×
×
 • Yeni Oluştur...