Jump to content

NeroWarden

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.725
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

NeroWarden hakkında

 • Rütbe
  NeroWarden

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. NeroWarden

  Nivea Kolonya Reklam müziği?

  Hadi bilinen bir şarkıyı alıp koymadın. Bir müzisyen tutup butik iş yaptırdın. Şarkı sözleri internetin dehlizlerinde bile yok bunun. Müzisyen adam portfolyosuna koyar yine de bulur onu internet.
 2. NeroWarden

  Army of the Dead (2021) - Netflix

  Bitmedi film. Bu filmin neresini eleştirsem bilemedim.
 3. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Bu sezon çok sıkıcı geldi bana. Havlu attım resmen.
 4. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Hex konusunu ekleyince sınıf atladı resmen. Bu hali beni red maplere kadar götürür herhalde. O zamana kadar primo jewelleri tamamlarım umarım.
 5. NeroWarden

  Path of Exile #3

  100 Chaosa 2 adet Harmony satın aldım bu kumar sayesinde. Kumar oynamayın. Kumar kötü. Anima Stone yolunu biliyorum. Bilmeyenlere pahalı anima stone satarak köşe olduğum ligler olmuştur.
 6. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Her sezon başlangıcında yarım saat isim aramaktan bu şekilde kurtuldum.
 7. NeroWarden

  Path of Exile #3

  5L Xoph aldım single target çok fark etmedi. Daha önce Ed/Con yapmıştım. Buna kastığım itemin yarısı kadarı ile T10a kadar rahat gelmiştim. Sanki herşeyi kasınca birşeyler başaracakmış gibi. Pob code aşağıda. Az vurursanız sevinir netekim daha haritalara yeni geçtim. Düzeltme aşamasındayım 😀😀 Edit : Yazamadım POB code. Acc Name : Shufta Char: SagTasak
 8. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Burning Arrow Elementalist oynuyorum. Yardıma ihtiyacım var. Buildi yaparken çok fazla pazar araştırması yapmamıştım fakat şimdi farkettim anima stone bile 2-3ex aralığında gidiyor. Bu itemler para etmiyordu daha önceden. Bu kadar pahalı olacağını düşünmemiştim buildin. Berek respite, league of primodrial, transcended mind falan alabildim. 2 tane large cluster aldım ama diğer itemlere ömür yetmez. Xoph nurture 6L olmuş 7ex. Ben daha t-1-2-3 maplerde zorlanıyorum. Damage yetmiyor. Damage arttırabilmek için illa medium clusterları toplamak lazım mı? Şu anda Storm-Cloud kullanıyorum silahta. 5L Xoph Nurture büyük fark yaratır mı? Takip ettiğim build bu https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/3046589
 9. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Yeni lig için abartı yatırım gerektirmeyen, red tier farmlasa yeter build önerisi var mı? Maven-Uber Elder gözümde yok. Haritaları farmliyim yeter. Currency kasmalık. Ball Miner veya Ele Hit Raider bakınıyorum.
 10. NeroWarden

  Smart Tv Yönetimi

  Family Link kullanıyorum ben. İstediğim her şeyi yapıyor. Benim televizyonum smart değil. Fakat çoğunlukla babaannesi baktığı için onun televizyonunda youtube mevcut. Ona ve yeni alacağım televizyona çare arıyorum. Ben her aklı başında babanın yapacağı gibi mümkün olan her şeyi yasaklayacağım 😁😁 Küçükken ebeveynlerimizin sevmediğimiz koruyucu kurallarını şimdi biz uyguluyoruz. Zamanı gelince bizim ufaklıklar "baba bi sal yaa" diyecekler bize. Ben dün modada elimde bira ile gezen adamdım.
 11. NeroWarden

  Smart Tv Yönetimi

  Dns değiştirmesi için 1-2 senesi daha var herhalde. O kadar da olacağını sanmıyorum. Dün akşam youtuber olacağım diyip profosyonel kameraların özelliklerini inceliyordu baba bunu alalım diye. Ben onun yaşındayken çoraptan top yapıp oynuyordum. Çok değişik nesil.
 12. NeroWarden

  Smart Tv Yönetimi

  Evet WRT ile çözebilirim sanırım. Tek sorun bu tip routerların 1500 tl civarında olması. İki tane almam gerekiyor 😀 Yardımınız için teşekkürler. Komple youtube engelleyeyim dns üzerinden. Daha efektif şu anda.
 13. NeroWarden

  Smart Tv Yönetimi

  Modeme şu ip numarası veya şu mac adresi şu url ye giremesin şeklinde yönlendirme yapabiliyor muyuz? Sonuçta youtube bizim de kullandığımız bir şey. (Kablonet Modem)
 14. NeroWarden

  Smart Tv Yönetimi

  Pedagogdan yardım alıyoruz. Ayrıca DEHB var oğlumda. Engellemek bizim de istemediğimiz bir yol fakat elimizde bir şey bırakmadı maalesef. Tek derdim youtuberlar ve ürettikleri içeriklerle. Onları engellediğim herhangi bir senaryoda işim çözülüyor. Ayrıca teknoloji çağı bebeleri ne betermiş ya. Annesinin telefon desenini takip edip ezberlemiş. İçerisindeki MDM programını açıp tabletindeki yaşını büyütmüş. Sırf oyun indirebilmek için. (8 yaşında)
 15. NeroWarden

  Smart Tv Yönetimi

  Merhaba, Yeni Samsung televizyon alacağım ama Youtube'a kesinlikle girilmesin istiyorum. Uygulamayı kaldırmak çözüm olmuyor. Ufaklık onu da yüklemeyi öğrenmiş. MDM programları gibi bir şey yükleyip cihazın içeriğine müdahale etmem lazım fakat yüce google da bulamadım bir içerik. Bilgisi olan varsa yardım ederseniz sevinirim.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...