Jump to content

NeroWarden

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.736
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

NeroWarden hakkında

 • Rütbe
  NeroWarden

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. NeroWarden

  Netspeed

  Taahhüt olmaması dezavantaj değil mi? Fiyatı aydan aya değiştirebilirler bu şekilde. Bu durumda ISP değiştirebilirim tamam. Ne sıklıkla oluyor bu fiyat düzenleme şeysi. Kablonette senelerdir taahhütlü kullandığım için fiyat dalgalanmaları diğerlerinde nasıl oluyor bilmiyorum.
 2. NeroWarden

  Netspeed

  Selamlar. 15 yıldır kablonet kullanıyorum fakat son 1-2 senedir yaşadığım hız problemlerine çözüm üretemiyorlar. Fiber altyapısı da yok binada. Netspeede geçmek istiyorum. Sitesinde altyapı sorgulamada 100 mbps fiber çıkıyor. Bu hızı alır mıyım? Tavsiye eder misiniz? Teşekkürler.
 3. NeroWarden

  Akvaryum Tutorial

  Uygun ikinci el akvaryum almalısın. Akvaryum ve ekipmanlarının fiyatları ikinci elde 5 te biri fiyatına düşüyor.
 4. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Var mı starter build önerisi olan? Bu lig güzel olacak gibi.
 5. NeroWarden

  Merhaba Forum

  hg
 6. NeroWarden

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  Hepsinin kullanım alanı farklı mı? Sondaki hariç hepsi birbirine benziyor. Hanım bana devamlı sebze meyve doğratıyor. Ön hazırlık elemanından hallice oldum evde. Nasıl bir bıçak kullanmam lazım bunun için 🙂
 7. NeroWarden

  Saçma sapan

  Parayı seç. Mutluluk peşinden gelir.
 8. NeroWarden

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  Çok yorucu bir iş temposu değil mi? Ben IT sektöründe çalışıyorum. Yoğun bir tempomuz yok. Stres minimum. Belki de çalıştığım firma ile alakalı bilemedim. Kardeşim aşçı. O da senin gibi yüksek tempoda haftada 1 günlük izin ile çalışıyor. Demek istediğim hem ayakta hem stres ile hemde tempolu çalışmak. Buna vücut ve zihin alışıyor mu yoksa belirli yaşlara gelince defolar ortaya çıkmaya mı başlıyor? Hayatı kaçırıyor sanki biraz bu sektördeki insanlar.
 9. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Son gelen patch note sonrası oynanabilen bir build kaldı mı? Str stack zombie summoner oynayacaktım ama sanırım o da patladı. Starter build tavsiyesi var mı?
 10. NeroWarden

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  Bu bıçak bende var. Sürmene'den almıştım. Doğrama işi için hantal kalıyor. Ergonomik değil bence
 11. NeroWarden

  Nivea Kolonya Reklam müziği?

  Hadi bilinen bir şarkıyı alıp koymadın. Bir müzisyen tutup butik iş yaptırdın. Şarkı sözleri internetin dehlizlerinde bile yok bunun. Müzisyen adam portfolyosuna koyar yine de bulur onu internet.
 12. NeroWarden

  Army of the Dead (2021) - Netflix

  Bitmedi film. Bu filmin neresini eleştirsem bilemedim.
 13. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Bu sezon çok sıkıcı geldi bana. Havlu attım resmen.
 14. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Hex konusunu ekleyince sınıf atladı resmen. Bu hali beni red maplere kadar götürür herhalde. O zamana kadar primo jewelleri tamamlarım umarım.
 15. NeroWarden

  Path of Exile #3

  100 Chaosa 2 adet Harmony satın aldım bu kumar sayesinde. Kumar oynamayın. Kumar kötü. Anima Stone yolunu biliyorum. Bilmeyenlere pahalı anima stone satarak köşe olduğum ligler olmuştur.

Yasal Duyuru

5651 sayılı kanun kapsamında, Paticik.com, işbu sayfadaki mesajların ve içeriğin Yer Sağlayıcısıdır. Yayınlanan içeriklerden doğabilecek her türlü sorumluluk içeriği üreten kullanıcıya aittir. Şikayet ve talepleriniz için buraya tıklayıp bize ulaşabilirsiniz. Alternatif olarak [email protected] e-posta adresinden bize ulaşabilirsiniz.

×
×
 • Yeni Oluştur...