Jump to content

NeroWarden

=o=
 • Mesaj sayısı

  1.680
 • Üyelik tarihi

 • Son ziyareti

NeroWarden hakkında

 • Rütbe
  NeroWarden

Son profil ziyaretçileri

Son profil ziyaretçileri bloğu aktif değil ve diğer üyelere de gösterilmiyor

 1. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Yeni gelen oyuncu için cehennem. Her ligin mekaniğinin core game eklenmesi bence saçma. Harvest bence bayağı kötü bir lig. Core game eklenmesini istemem. Bestiary ve essence de kötü içerik bence. Mesela harbinger bana göre mükemmel bir lig. Onu eklemediler.
 2. NeroWarden

  tr ile başlayan domain

  Çok teşekkür. Long live the paticik.
 3. Arkadaşlar merhaba, tr ile başlayan bir domain almak istiyorum. Google yardımcı olamadı. Domain sorgu siteleri de geçersiz diyor. Örnek olarak tr.deneme.com gibi bir adres almam lazım. Acaba bu tr ile başlayan adresleri yönlendirme ile mi kullanıyorlar bilemedim. Yardım rica ederim.
 4. NeroWarden

  xiaomi roborock s50

  irobot roomba
 5. NeroWarden

  xiaomi roborock s50

  Bendeki cihaz bu Link
 6. NeroWarden

  xiaomi roborock s50

  Xiaomi mijia mop pro aldım. 1 ay olmadı sensörleri bozuldu. Yaklaşık 1 aydır garanti dahilinde tamir ettirebileceğim servis bulmaya çalışıyorum. Ayrıca mi home yazılımında devamlı harita sıfırlanıyor tüm evi tekrar temizliyor. Deli oluyorum.
 7. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Aynı sorun bende de var. 10ex para var bankada ama halen daha wisdom portal topluyorum.
 8. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Yok buna da yetemem. Bottled faith alamadan lig biter. Summoner ne güzeldi ya 3-5 ex toplayıp god mode açıp dolaşıyoduk.
 9. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Bu cheater dediğin build aşağıdaki linkteki Herald Templar buildi mi? Ed/Con oynuyorum ama yetemeyecem sanırım bunun itemlerine. https://www.pathofexile.com/forum/view-thread/2663126
 10. NeroWarden

  How to chop wood ve diğer mutfak maceraları

  Kardeşim de yazın Amerika'ya yerleşmeyi planlıyor. Kendisi de aşçı. Yolunuz açık olsun 🙂 Yazmaya devam et. İlgi ile takip ediyoruz.
 11. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Summoner güçlü olabilir ama ucuz değil. 20 ex den fazla currency harcadım son haline gelmesi için.
 12. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Merhaba, Haritada 2 citadel 4 taşlı olmasına rağmen 2 citadele taş bile koyamadım. Lex proxima haritasındaki tüm 1-2-3-4 level mapları tekrar tekrar yapıyorum. Bir yerde yanlış yapıyorum ama nerede. Tüm citadeldeki taşları çıkartım sadece lex proxima yaptım olmadı tüm citadellere tek taş ekledim sadece lex proxima yaptım olmadı Tüm citadellerdeki taşları tamamıyle yerine ekledim lex yaptım yine olmadı Yolu nedir bu alandaki taşları düşürmenin. Aynı şekilde valdoda da taş yok.
 13. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Yeni bir şey sorayım. İstediğimiz watchstone u istediğimiz citadele takarsak bir problem olur mu? 3 tane glennarch için watchstone mevcut ama valdo için hiç yok. Bir tanesini valdo ya kaydırırsam bir sorun olur mu?
 14. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Bu kadar basit olmamalıydı.
 15. NeroWarden

  Path of Exile #3

  Citadel yok. Zaten içerisinde 7 tane harita var. Hepsini tekrar tekrar yapıyorum. 88 level oldum T 3-4 yapmaktan helak oldum.
×
×
 • Yeni Oluştur...