Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo Immortal

eregorn

Öne çıkan mesajlar

10 saat önce, Silphatos dedi ki:

bastian mı ne var bi tane wizard, onu da bi tokatlasan pls ama 60 yapmış hayvan herif 6 leg gem var auheusd

O hasta nasil bir para harcamissa onu gecse gecse diger hasta exce gecebilir anca ? Ben f2p zorluyorum, p2w'nin sonu da anlami da yok zira.

31 dakika önce, Xenocide dedi ki:

Bi şey sorucam, bende şu an 2 tane farklı slota legendary var, ikisi de Meteor Damage increased by %10 veriyor. fakat skill menüsünden meteora bakıyorum, sadece shoulder'daki %10 increase'i gösteriyor. stacklenmiyor mu bunlar?

Zor soru ama yazmiyorsa stacklemiyor olabilir.

Build ile ilgili soru gelmis, bildiginiz spin to win buildi aslinda cok ozel birsey yok. Hota, zerker, cheat death, ww. 4

Sosyal ağlarda paylaş

10 saat önce, nihlathak dedi ki:

O hasta nasil bir para harcamissa onu gecse gecse diger hasta exce gecebilir anca ? Ben f2p zorluyorum, p2w'nin sonu da anlami da yok zira.

Zor soru ama yazmiyorsa stacklemiyor olabilir.

Build ile ilgili soru gelmis, bildiginiz spin to win buildi aslinda cok ozel birsey yok. Hota, zerker, cheat death, ww. 4

Anladım üstad,

denerken gördüm, Frenzy ve lacerate arasında gidip geliyor, high lvl riftte frenzy'e döndün mü?

Bir de paragon levellarda defansif ağırlıklı mı yüklenmek pve de mantıklı oluyor? Damage'ımın yetmediğinden değil de genelde packlerde tıkanarak rifti bırakıyorum, ancak hızlı kesmek de bir çözüm olabilir o nedenle merak ettim.

Sosyal ağlarda paylaş

Tepeye kasarken CR nin yetmedigi yerlerde oynadigimiz icin inanilmaz bir incoming dmg multiplieri ile oynuyoruz, o yuzden butun paragonu dahi defansa bassan para edecek gibi durmuyor. Zaten survivalimiz sadece undying rage'den geliyor o da full immunity oldugu icin, sustain filan yok yani pushlarken. CD geldikce dmg sekansini yapiyorsun, off CD WW'nin pulu 2sn de bir hem pullayip hem de anlik stagger edebildigi icin kucuk kucuk staggerlarla hem moblari preplemeye devam ediyorsun hem de ucundan dmg cikartiyorsun.  Frenzy ile oynuyorum evet, ne kadar dmg abanabiliyorsak o kadar dmg abaniyoruz kisaca. Hatta CR arttirmak icin secondary gearin set bonuslarini filan bozuyorum cunku o kadar cok dmg outputta handikap oluyor ki yuksek criftte, ornegin %74 filan kesiyor dmg'i diyelim, 100 yerine 26 vuruyoruz yani. Setten bu 26'ya %15 bonus alsan 29.9 olacak, onun yerine farkli bir setin daha yuksek CR veren itemini giydigimizde CR artisindan genelde daha fazla dmg aliniyor, ona dikkat etmek lazim. 

Ha tabi istersen agzinla kus tut, parayi veren gelir icinden gecer buna yapacak birsey yok oyun p2w unutmamak lazim, burdaki amac eglenmek,  su an makas nispeten cok acik degil ama bir sure sonra rekabet edemez hale gelinecek zaten. Immortal olup oyunu birakirim gibime geliyor zaten, toplamda 1 ay eglendirse kafidir.

nihlathak tarafından düzenlendi
Sosyal ağlarda paylaş

On 13.06.2022 at 22:48, Silphatos dedi ki:

şu hunters advantagedaki immortal guardian dediği ne, vault raiddeki moblar mı yoksa shadow warda karşı taraftan 1 tane koca immortal oluyor pvpde, o mu acaba

rerollamasam daha iyiydi çok sikko şeyler geldi ya

unknown.png

Cok zor sormussun, immortallik baslamadigi icin bilemiyorum ben de nedir ne dedildir diye

Sosyal ağlarda paylaş

On 13.06.2022 at 19:06, nihlathak dedi ki:

Tepeye kasarken CR nin yetmedigi yerlerde oynadigimiz icin inanilmaz bir incoming dmg multiplieri ile oynuyoruz, o yuzden butun paragonu dahi defansa bassan para edecek gibi durmuyor. Zaten survivalimiz sadece undying rage'den geliyor o da full immunity oldugu icin, sustain filan yok yani pushlarken. CD geldikce dmg sekansini yapiyorsun, off CD WW'nin pulu 2sn de bir hem pullayip hem de anlik stagger edebildigi icin kucuk kucuk staggerlarla hem moblari preplemeye devam ediyorsun hem de ucundan dmg cikartiyorsun.  Frenzy ile oynuyorum evet, ne kadar dmg abanabiliyorsak o kadar dmg abaniyoruz kisaca. Hatta CR arttirmak icin secondary gearin set bonuslarini filan bozuyorum cunku o kadar cok dmg outputta handikap oluyor ki yuksek criftte, ornegin %74 filan kesiyor dmg'i diyelim, 100 yerine 26 vuruyoruz yani. Setten bu 26'ya %15 bonus alsan 29.9 olacak, onun yerine farkli bir setin daha yuksek CR veren itemini giydigimizde CR artisindan genelde daha fazla dmg aliniyor, ona dikkat etmek lazim. 

Ha tabi istersen agzinla kus tut, parayi veren gelir icinden gecer buna yapacak birsey yok oyun p2w unutmamak lazim, burdaki amac eglenmek,  su an makas nispeten cok acik degil ama bir sure sonra rekabet edemez hale gelinecek zaten. Immortal olup oyunu birakirim gibime geliyor zaten, toplamda 1 ay eglendirse kafidir.

eyvallah dostum çok güzel açıklamışsın

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...