Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 4. Hafta | Trabzon - Galatasaray | 01.09.2018 Cumartesi - 21.45

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Maçın özetine şimdi baktım. Emre' nin ayağına basılmasına kart verilmesi lazım değil mi? Zenciler hakimiyet kurmuş maçta. Şu zencilerden 2 tane alıp gelmek lazım aslında. Selçuk , Tolga vs ile üste para verip almak lazım aslında. Adamlar göstere göstere yanmişler. Bütün defansı çalımlayıp atılan 3. gole bayıldım. Tebrikler Trabzon
Sosyal ağlarda paylaş

belhanda'nın yaptığı gibi bir hareketi TS'li oyunucnunn biri yaptı maçın ortasında. kart bile vermedi.

galatasaray hakem yüzünden kaybetti demiyorum ama hakem ev sahibi avantajını iyi kullandırttı TS'ye.

ama sıkıntı yok ya Galatasaray bu sene de şampiyon olacak, boşuna heveslenmesin kimse :)

Bu Trabzon, Fener'e de 3 4 atar Beşiktaş'a da...
Sosyal ağlarda paylaş

Belhanda'nın kasıtlı yaptığını düşünmüyorum. Saliselik anlar bunlar. "dur şunun bacağına çivili kramponlarımla dalayım da sakatlayayım, uyuz oldum ulaan" diye düşünecek kadar zamanı yok. dediğim gibi saliselik yani. Yavaşlatılmış çekimde izliyoruz o an her yoruma açık yani

benim bildiğim kırmızı kartlar kasıtlı sert hareketlerde çıkartılır.
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

belhanda'nın yaptığı gibi bir hareketi TS'li oyunucnunn biri yaptı maçın ortasında. kart bile vermedi.

TSli oyuncunun yaptıgı gibi kötü niyet içermeyen basmalara biziml ligde vermiyolar kırmızı. %95 sarı ile gçeiyolar. %5 mesela fener-kayseri maçında verdiler. Belhanda nın hayvanlıgı net kırmızı ama digerlerine de hakemlerin standard belirleyip aynı kararı vermeleri lazım. Söz konusu kırmızı olunca aradaki %5lerden shitstorm dönüyor
Sosyal ağlarda paylaş

escape said:

Belhanda'nın kasıtlı yaptığını düşünmüyorum. Saliselik anlar bunlar. "dur şunun bacağına çivili kramponlarımla dalayım da sakatlayayım, uyuz oldum ulaan" diye düşünecek kadar zamanı yok. dediğim gibi saliselik yani. Yavaşlatılmış çekimde izliyoruz o an her yoruma açık yani

benim bildiğim kırmızı kartlar kasıtlı sert hareketlerde çıkartılır.

Kasit olmasa tek tabaniyla girer. Iki tabanla basacak sekilde ziplayip topa girilmez. Zaten orada adam olmasa da iki ayakla ziplayip top kontrol ediomez. Direk kasit var.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben bunu sadece Galatasaraylı olduğum için, söz konusu bizim futbolcular olduğu için söylemiyorum. Bir futbolcu başka bir futbolcuya kasten, futbol hayatını bitirmeye, diretk sakatlamaya yönelik kasıtlı bir hareket yapacağını zannetmiyorum. Varsa da çok nadirdir. Bu tarz görülen dünyadaki bütün kırmızı kartlar da benim dediğim gibi, niyeti o hareketi yapmak değildi.

Siz iş yerinizde mevki olarak rakiplerinizi öldürmeye, sakatlamaya kalkar mısınız? Bu adamların para kazandığı yer bu iş. Futbol. Kaldı ki bu Belhanda yani. Sokakta üzerine yürüseniz geri kaçar arabasına biner gider. Melo olsa emre olsa q7 olsa neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...