Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Süper Lig 4. Hafta | Trabzon - Galatasaray | 01.09.2018 Cumartesi - 21.45

Aceace

Öne çıkan mesajlar

Maiconu satmaya ugrasiyorsun satamiyorsun yerine adam almayip banko 11 oynuyor. Olmaz abi. Stoperi Donkla hallederim dedin, forvet zaten yok. Ilk adam alinacak yer stoperdi Onyekuru dan bile once.

Ben su an Belhandayi direk yollarim toplasin bavullarini. Zaten veriyoruz maasini.
Sosyal ağlarda paylaş

Transfer de transfer derken takım maca 0 hazırlanmıs. Belhanda'nın mallıgını bir kenara koydum. Takım top cıkartamıyordu. 2 kisilik cok basit bir baskıdan top cıkartamadık. Uzun da oynamayı beceremedik. Ayrıca da yine cooook basit topun dikildigi bir uzun topta pozisyon alamadık.

Herkes birbirinin bolgesine kosuyor. Nagatomo'nun sutu durdurayım diye atladıgı yerde atlamasa gol degil. 6 kisi ceza alanı ortasın kosup sut durdurmak yerine 2 kisi adamlara baksa ilk pozisyon da gol olmayacak. Transfer istiyorum transfer istiyorum diyecegine rakibine calıssaymıs FT efendi. 2 kisilik baskılara mac kaybetmezdik belki.

Bu macın gunahı transferin falan degil FT'nin boynuna. Belhanda da FT'nin boynuna. Kontrol edeceksin bu adamı. Edemiyorsan oynatmayacaksın bir daha.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...