Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni evli erkek hucresi yapıyoruz

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

reyou said:

Hayaller: adam magarasi
Gercekler: camasir asma odasi, bos valiz deposu, yeni gelen bebe icin oyun odasi.

Ama yinede gidis yolundan puan verilir.

Çamaşırlar nereye asılıyo ben bunu çözemedim. Yani fiziksel olarak çözmekten bahsetmiyorum daha fikir olarak çözemedim.
ultra lüks diye evler satıyolar göt kadar, nereye asılıyo bu çamaşır?

kocaman evdeyim, 12-13m2 odalardan birine asmaya başladık, oda full çamaşır doldu, 4+1 eve geçmeyi düşünüyorum tek çamaşır odası yetmediği için.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben sana şöyle söyliyim, yurtdışında bildiğin ŞATOda yaşayan arkadaşlarımın yanına gittim, hatunlar kirası ucuz diye 6 kişi tutmuşlar. ŞATOnun yemek salonunu çamaşır odası olarak kullanıyorlardı. ŞATOyu gezince gerçekten de çamaşır asmak için en mantıklı yerin orası olduğuna kanaat getirmiştim. Eşek kadar arazisi falan var ama memlekette sürekli yağmur yağıyor, dışarı asmak falan her zaman mümkün değil dolayısıyla.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Kurutma tam çözüm değil. Herşeyi kurutamıyosun. Kurutacağın zaman makineyi full dolduramıyosun, gömlek pantolon bazı şeyleri ütülemen şart, direk dolaba konmuyor.
Olmuyo yani.
Olmuyor demek kişisel tercih bence.
Her şey kurutmaya atılabiliyor. Ömrü kısalıyor bazı kıyafetlerin ama o riski göze alıyoruz. Kurutma ile çamaşır aynı KG kapasiteye sahip, o yüzden full doluyor her çamaşır sonrası. Gömlek, pantolon vb. ihtiyaç olduğu zaman dolaptan çıkarıp ütülüyoruz, zaten iş gereği çok da ihtiyacımız olmuyor.

Kurutma her şeyin çözümü.
Sosyal ağlarda paylaş

sipeyskeyk said:

goldbären said:

Esh said:

Koc-tas cave

phpüpüheüpheheehehehehe

HAYIR, Hemnes masa da alınca tam bir IKEA-cave olacak asdkfjsdlkjg.

Şuan zaten;

Koltuk - Markus (IKEA)

Raf - Fjallbo (IKEA)

Masa - Linnmon + Oddvald (IKEA)

Masa Lambası - Forsa (IKEA)

asdfas

sen niye üzerine alındın ki dostum, sonrakinden bahsedildiği barizdi. merak etme sen küçük burjuvalığını korumuşsun üst orta ikea ile döşeyerek odanı ;) napacaksın zaten burberry kumaşla koltuk mu diktireceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

reyou said:

Hayaller: adam magarasi
Gercekler: camasir asma odasi, bos valiz deposu, yeni gelen bebe icin oyun odasi.

Ama yinede gidis yolundan puan verilir.

Çamaşırlar nereye asılıyo ben bunu çözemedim. Yani fiziksel olarak çözmekten bahsetmiyorum daha fikir olarak çözemedim.
ultra lüks diye evler satıyolar göt kadar, nereye asılıyo bu çamaşır?

kocaman evdeyim, 12-13m2 odalardan birine asmaya başladık, oda full çamaşır doldu, 4+1 eve geçmeyi düşünüyorum tek çamaşır odası yetmediği için.

kocamanı metrekare olarak tanımlar mısın?

Fin said:

butcen ne kadar
ikea koctasta endustriyel icmimarlar var baya iyi isler cikariyorlar.
ama para boksa https://www.hamm.com.tr/

Para boksa

http://www.mozaikdesign.com/default
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

aktiftablet said:

Kurutma tam çözüm değil. Herşeyi kurutamıyosun. Kurutacağın zaman makineyi full dolduramıyosun, gömlek pantolon bazı şeyleri ütülemen şart, direk dolaba konmuyor.
Olmuyo yani.
Olmuyor demek kişisel tercih bence.
Her şey kurutmaya atılabiliyor. Ömrü kısalıyor bazı kıyafetlerin ama o riski göze alıyoruz. Kurutma ile çamaşır aynı KG kapasiteye sahip, o yüzden full doluyor her çamaşır sonrası. Gömlek, pantolon vb. ihtiyaç olduğu zaman dolaptan çıkarıp ütülüyoruz, zaten iş gereği çok da ihtiyacımız olmuyor.

Kurutma her şeyin çözümü.

Herşey nasıl atılıyor? Etiketlerine baktın mı hiç :D

Benim makine kombo olduğundan 8kg yıkayıp, 4 kurutuyo. İllaki bi çamaşır odası gerekiyo. Ütü yapmaya falan üşenince patlıyo oda

Glatheros said:

kocamanı metrekare olarak tanımlar mısın?

140 falan vardır. bana kocaman, daha önceki evlerime göre
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...