Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yeni evli erkek hucresi yapıyoruz

sipeyskeyk

Öne çıkan mesajlar

Kendine ait orta halli bir buzdolabı al.
Süper rahat bir kanepe ve baba koltuğu al.
PC bölümünü minimumda tut çünkü bir zaman sonra ölü alana dönüşecek.
Mümkünse klima taktır.
Alkol alıyorsan içki ve puro dolabı şart.
Ne olursa olsun kanının son damlasına kadar burası benim odam benden başkası ben yokken giremez fikrini eve yay.
Sosyal ağlarda paylaş

Bunlar nasıl hayaller abi, hatun nasıl olacakta orda senin gönlünce zaman geçirmene izin verecek. Öyle bir hatun bulduysan tadını çıkar, benim pc şu anda mutfakta :( orda takılıyorum, 1 gün takılsam 2. gün surat asarak beni taciz ediyor, bunun yanında birde çocuklar biri masanın üstünde biri kulaklık kablosuna falan asılıyor. Cicim ayları geçene kadar tadını çıkar birader. Zor günler seni bekliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

traptorex said:

Bunlar nasıl hayaller abi, hatun nasıl olacakta orda senin gönlünce zaman geçirmene izin verecek. Öyle bir hatun bulduysan tadını çıkar, benim pc şu anda mutfakta :( orda takılıyorum, 1 gün takılsam 2. gün surat asarak beni taciz ediyor, bunun yanında birde çocuklar biri masanın üstünde biri kulaklık kablosuna falan asılıyor. Cicim ayları geçene kadar tadını çıkar birader. Zor günler seni bekliyor.

Asil sen hatunla hayallerini falan paylasmadan nasil evleniyosun abi?

Yani ortamda surat basliyosa, bir iki duzeltmeye calisirsin, paikologa gidilir vs.. Olmuyosa herkes yoluna. Sene 2018.

Burada baya da coluk cocukla bile kendine ozel zaman ayiran adam var. onlar nasil yapiyo?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...