Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2018 - 2019

mokoko

Öne çıkan mesajlar

e herifi onun için aldılar zaten, kendi şutunu yaratan isolationdan da ekmek çıkarabilen bir tane adam olsun da yine playoffta bir periyot 25de 0 üçlük atıp elenmeyelim diye (facepalm)

bişey olmaz houstona, lakers kavgasının cezaları bitip bir de harden dönünce toparlandılar zaten

üzülcekseniz washingtona üzülün, delilerin arasında kalan beal yavruma üzülün
Sosyal ağlarda paylaş

Philadephianın işi zor.

Boston geçen sene allstarları olmadan çoluk çocukla finale çıkıyordu, Torontonun embiidle boğuşabilecek uzunları var ++ kawhi leonard kawhi leonard gibi döndü ++ benchleri lig 1.si(di) spursden bile daha çok katkı alıyorlar benchten ehueh Toronto da Philadelphia'ya ağır basıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Doğu feci oldu üst sıralama için. Lebron'un Batıya gitmesi; önce Kawhi sonra Butler'ın gelişi resmen kartları yeniden kardırdı. Kawhi back-to-back'lerde sıkıntı fakat o olmadan bile oturmuş bir takım var ve kadro çok derin. Indiana ve Millwaukee bile alttan sıkıştırır biri tökezlerse, mesela Boston.

Embiid de yavaş ayar çeksin Butler'a asdhashd, adam köprü altı çocuğu, gittiği her takımda alfa olur Lebron ve CP3 takımları hariç.

Curry ve Durant de bu kadar eşit stat yaptıkça MVP doğudan çıkacak gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

Afedersiniz yine de bi sik olmaz.
Gecen sene de diyordum, hala sözümün arkasindayim

aslında ben de böyle düşünüyordum ama 2 embesil avrupalıyı verip 1 tane solid amerikalı zenci aldılar. bence işler şimdi değişebilir.

O değil de birader batıya gelsin lebron görürdük diyorduk, herifte harbiden şans yok. batının çılgın attığı bir sezonda geldi sdkjfhdsg. 2 takım hariç alayının playoff şansı var
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...