Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2018 - 2019

mokoko

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
daha çok çıkacak o söylentiler. babasının lakers efsanelerinden olması (gerçi tam efsane mi bilmiyorum ama yıllarca oynamış lakers'ta), kendisinin la based olması ve sene sonunda kontratının bitiyor olması en büyük nedenler.

lonzo, klay, kawhi, lebron, semih erden

müthiş 5 oldu
Sosyal ağlarda paylaş

Klay %100 gidici artık. Babası, halası, babannesi, eski koçu, eski kolej takım arkadaşları herkes adamın LAL a gitmesini istiyor. Klay+butler her türlü ana odağın Kralın olduğu bir düzende kariyer sayı rekorlarına ulaşabilirler. Birde üstüne ortalama üstü savunmacı adamlar off off hayali bile kötü.

GSW diğerlerini (dmarcus) hariç tutabilmek için. Kasmayabilir bile... umarım dağılmaz +4 + 5 vs yapsınlar.
Dağılacaksa bile ne bileyim tüm takımı NBA in en zengin klubu NYK ya versinler. Adamlar 80 yıldır en zengin olmalarına rağmen beceremiyorlar işi. Yeterki LAL finali görmeyeyim artık... Çocukluğum, gençliğim bu adamlarla geçti yaşlılığımda rahat edeyim :D

mokoko said:

daha dur klay'de aday la için.

kawhi gelmezse butler + klay'e de çok okeyim. hatta sadece kawhi'nin gelmesinden daha okeyim diyebilirim butler + klay ikilisine. geçen gün babası konuşuyodu bence gitmesi lazım LA'e falan diye.
Sosyal ağlarda paylaş

mokoko said:

daha dur klay'de aday la için.

kawhi gelmezse butler + klay'e de çok okeyim. hatta sadece kawhi'nin gelmesinden daha okeyim diyebilirim butler + klay ikilisine. geçen gün babası konuşuyodu bence gitmesi lazım LA'e falan diye.

Butler bugün Lakers istemediğini söylemiş sağda solda galiba, ona olmaz gözüyle bakıyorlarmış.

Klay gelsin, Kawhi gelsin. UFFFF

Lonzo'yla bile şampi...
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Bu sene biraz daha draft çaylaklarına odaklandım nedense... Dmarcus oynamaya başlamadan GSW yi takip etmeyeceğim sonradan çekirdek eşliğinde izlerim maçları :D...

Bambayı takip ediyorum dedim adam kilo alsın kaslansın dedim :D... Yok, tam aksi istikamette gidiyor adam. Şaşırtıcı derecede orta uzak rangeden şut falan sokuyor, drip kasıyor. Tam GSW lik center olma yolunda :D... Seneye olur mu acaba.

Trae preseason da beklentimin aldınta kaldı. Daha aktif bir oyun beklerdim ondan. Ama çaylak guard olmak zor iş hala zamanı var.

Doncic konusunda barkley haklı mı çıkıyor ne. Beyaz adamın son yıllarda yetiştirdiği tek umudu umarım güzel günler görür.

Deandre tam bir hayvan ... Suns da bile parlıyor adam.
Sosyal ağlarda paylaş

Butler o kadar haklı bu rage konusunda, az bile yapmış gerçekten.

KAT'ın acilen o fiziğin ve yeteneğin hakkını vermesi gerekiyor. Ben bu sene biraz daha kalınlaşır diye düşünüyordum yine bir numara yok. Böyle giderse hiç bir zaman superstar olamayacak, all-star olarak kalır işte en fazla.

Butler inanılmaz duygusal bir adam ya sahada her hareketinde belli ediyor. Takım böyle giderse birilerini dövebilir içerde.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...