Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2018 - 2019

mokoko

Öne çıkan mesajlar

2-3-4 maç cezalar şaka gibi. Resmen ödül olmuş.

Rondo tükürük + yumruk en az 10 maç,
Ingram olayla alakasız yerden gelip yumruk en az 10 maç,

olması lazımdı.

Paul'un çok suçu yok, suratına biri tükürse tepki vermek çok normal. Aşırıya kaçan bir tepki olmadığı için 2 maç ideal ona.

Neyse umarım cezalar az zaten diyerek bu genç oyuncular birbirine saldırmaz diğer maçlarda.
Sosyal ağlarda paylaş

gayet normal olmuş cezalar bence. sen biraz abartmışsın 10 maç falan diye. baktım listeye 10 maç ceza alanlar diye baya uzun zaman olmuş kavga yüzünden 10 maç ceza alalı birileri.

https://www.youtube.com/watch?v=lbjFBMKcNY4

bu kavgadan mesela jr ve nate 10ar maç ceza almışlar. şu kavga ile son kavganın alakası bile yok hani. bence gayet yerinde olmuş cezalar. en çok cezayı ingram'ın alması, en az cezayı cp'nin alması falan adil olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi gözünü seviyim,
2 uyduruk takımın 2 uyduruk ( biri zaten mimli) oyuncusu için verirsin 10 maç cezayı.

NBA yin en pöpüler takımının yeni kadrosunda 1 2 kişiye + 5 ceza vermek yemiyor.

Kaldı ki Ingramın yaptığı alakasız saldırı bence JR dan bile beter. Konuşma yok vs adam 2 kere saldırıyor. Senle alakalı değil olay olm brak git... Yok Fanboi ların gözüne gircem LAL im ben tribi...

Tükürüğe değinmeyeceğim bile...

mokoko said:

gayet normal olmuş cezalar bence. sen biraz abartmışsın 10 maç falan diye. baktım listeye 10 maç ceza alanlar diye baya uzun zaman olmuş kavga yüzünden 10 maç ceza alalı birileri.

https://www.youtube.com/watch?v=lbjFBMKcNY4

bu kavgadan mesela jr ve nate 10ar maç ceza almışlar. şu kavga ile son kavganın alakası bile yok hani. bence gayet yerinde olmuş cezalar. en çok cezayı ingram'ın alması, en az cezayı cp'nin alması falan adil olmuş.
Sosyal ağlarda paylaş

Ingram'ın daha sonra yaptığı açıklamayı da duyunca gerçekten gerizekalı bu çocuk dedim bile.

Yaptığım doğru olmayabilir ama takım arkadaşlarım için yaptım. Yine olsa yine yaparım tarzı bir açıklama yapmış. Ron artest emekli olunca yeni manyak lazımdı lige, bu gelmiş demek ki.
Sosyal ağlarda paylaş

Simdiye kadar ki izlenimleri yazalim kisa kisa:

- LAL'dan cacik olmaz ya haha..Kuzma ok da su Lonzo Ball filan asiri itici ya isinamadim tipine midir sut atisina midir nedir..

- Giannis, AD (tu)

- NOP acayip zevkli

- TOR baya saglam oldu saka maka

- BOS yavas girdi, GSW pek iplemez bu sene DEN gibi zor deplasmanlari gibi geliyor.

- Derrick Rose (tu) ins sakatlik filan cikmaz

- CLE'den de cacik olmaz

- HOU ne diye gidip Melo'yu aldi anlamak guc. Senelerdir bitik bir adamdi zaten tamamen ritim bozan bir adam. Tamam iso oynuyor filan ama yani. Gereksiz is gibi geliyor.

- Doncic'i ben sevdim.

- PHI sanki belli esigi atlayamayacak ya. Embiid beklenin altinda kalabilir sanki bu sene de.
Sosyal ağlarda paylaş

junior'lar da fena. jones jr. smith jr. vs. her takımda bir yeni junior var. hepsi çok hızlı ilk haftadan bütün patlayıcı güçlerini harcamamışlardır umarım. Lebron bu özette tek smaçla var olabildi 3 maçta, hadi açılışı yaptı diyelim bir numarası olacağını hiç zannetmiyorum gerçi. aşırı yavaş kaliyor. 4 veya 5 numaraya kayıp hiç son top falan kullanma kafasına girmese onun için ve takım için daha iyi olabilir. :) Lebron'un ekmeğini Cedi yiyor heralde bakalım nolacak.
https://youtu.be/LtG-4n8Iswk
Sosyal ağlarda paylaş

temponun temeli biraz da ligin yeni hali yüzünden, uzun süreli oynanıyor ve yaz kampları artık kısa. ligin bu ilk dönemi genel olarak tempolu başlıyor çünkü halen hazırlık maçı kafasıyla oynuyor çoğu takım.

tamam ekstrem bir olay var. bu kaan kural'da diyordu. ligdeki takımlardan dört tanesi hariç geçen sezonun en yüksek tempolu oynayan takımınında üstünde oynuyorlarmış, atak süreleri ortalama 12 saniyeye kadar düşmüş.

bu tabii koçların oyun zihniyetiyle vs. de alakalı ama ciddiye alınan maçlarda zaten bu sürelere çıkmak imkansız. Yavaş yavaş hücum başına 15'lere çıkar falan sonra bireysel performanslardaki istatistikler düşer vs...
Sosyal ağlarda paylaş

Yani mesela dün Detroit - Phila maçı.

ilk devresini izleyebildim sadece ama o kadar antreman maçı gibiydi ki. herkes tuğla atıyordu resmen, inanılmaz kaçırdılar ama ona rağmen çok rahat şekilde bütün üst baremlerini getirdiler. (vurduk biraz evet :) )

133-132 bitti ama totalde iç-dış 210 şut kullanılmış. Bunlarda 100 isabet var. Şimdi diyeceksiniz ne güzel %50 civarı isabet var ama işte normalde bunun ortalaması yanlış hatırlamıyorsam geçen yıl 160-170 falandı. Ondan önceki senelerde daha da düşük.

Bunun karşılığında mesela 55 serbest atış kullanılmış, iki takım toplamda %70 isabet sağlamış. Maçtaki 265 sayının sadece 39'u serbest atışlardan gelmiş. Bu zaten mücadelenin ne kadar düşük olduğunun ufak bir kanıtı sadece istatistiklere bakarak.

Böyle çok maç var.

Ha işin güzeli işte sezon başı fantasy oyuncularını çoşturdu, efsane performanslar geliyor. Lavine falan 33 sayı ortalama ile oynuyor. Mirotic keza, Butler MVP takılıyor flaan gibi sajkdfhsda
Sosyal ağlarda paylaş

3. devre bitti, step 11-16 3 luk atti cogu 30 feet +. naptin yegen sen ya.

abi agir dopingli basladi herkes ben boyle bir sey hatirlamiyorum, mcgee filan bile hayvan gibi oynuyor, gercek disi performanslar var

edit: kerrr skecem bacağını kaç tane rekora mani oldun yapma etme ya. yediğin küfürün haddi hesabı yok

butun tadımızı sktın attın yeter ya, git ulan bu takımdan. kaç defadır aynı boku yiyorsun 1 değil 2 değil 3 değil
Sosyal ağlarda paylaş

Bu 4. kez felan galiba Curry nin rekorunu yemesi :D...
Ama bu maçta durdurulması gerekiyormuş,ne oynamış adam. Gerçekten daha ligin başında 70 felan atcak, 20 üçlük sokcak popo tavan yapacak. Boşver :D... Gerçi bu maçta bir maçta 3lük sayı rekorunu 15 e felan çıkartabilirmiş. Bir daha kırılamaz onu yemiş ki bu gazla bir 3 dakka daha oynatabilirdir.

Emre333 said:

3. devre bitti, step 11-16 3 luk atti cogu 30 feet +. naptin yegen sen ya.

abi agir dopingli basladi herkes ben boyle bir sey hatirlamiyorum, mcgee filan bile hayvan gibi oynuyor, gercek disi performanslar var

edit: kerrr skecem bacağını kaç tane rekora mani oldun yapma etme ya. yediğin küfürün haddi hesabı yok

butun tadımızı sktın attın yeter ya, git ulan bu takımdan. kaç defadır aynı boku yiyorsun 1 değil 2 değil 3 değil
Sosyal ağlarda paylaş

Alfred said:

Şu anda Defans bitik. Şu haliyle hiç NBA vari durmuyor. Ne kovalayan var ne savunma yapan, ne basan valla bu haliye Kobe iyi ki yokmuş 81 değil 181 atardı.

Eskiden 20+ bir oyuncu için wow ken şimdi 20 atınca beğenilmiyor...

defans degil, halen defans hauvan gibi var ama oyun cok degisti. 15 saniye top dondur sonra got dayaya dayaya kalipli adamla iceri gir devri bitti.

toronto maci izle, new orleans izle defanz neymis gor. toronto demisken kawhi de hayvanat oynuyor. adam dun arkasi donukken top caldi. defans da ofans da top yapmis durumda su halde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...