Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2018 - 2019

mokoko

Öne çıkan mesajlar

mokoko said:

damon stoudamire'ın rekoru varmış 17de 1 ile. onu egale etmiş harden.

diil olm 17'de 1 anaaa. baktım =) 15'ten fazla atıp 1 veya 0 atan yok Harden harici.

stoudamire'ın rekoru 21'de 5 atmış. 16 üçlük kaçırmış. Harden da en çok üçlük kaçırma rekorunu egale etmiş. yoksa NBA tarihinde 15 tane 3'lük deneyip 0 veya 1 sokan yok
Sosyal ağlarda paylaş

sabonis said:

mokoko said:

damon stoudamire'ın rekoru varmış 17de 1 ile. onu egale etmiş harden.

diil olm 17'de 1 anaaa. baktım =) 15'ten fazla atıp 1 veya 0 atan yok Harden harici.

stoudamire'ın rekoru 21'de 5 atmış. 16 üçlük kaçırmış. Harden da en çok üçlük kaçırma rekorunu egale etmiş. yoksa NBA tarihinde 15 tane 3'lük deneyip 0 veya 1 sokan yok

haa olabilir ben dün dinlediğim bi podcastte duymuştum. yanlış hatırlıyorum demek ki olayı.

ztn bballref'e bakmışsındır sen de

https://snag.gy/7BwQiM.jpg

şurdan da 17 ve üstü atan en düşük yüzdeliler görülebilir. damon 16 tane kaçırmış ama yüzde olarak bakınca ondan kötüler varmış.

https://www.basketball-reference.com/play-index/pgl_finder.cgi?request=1&match=game&is_playoffs=N&age_min=0&age_max=99&season_start=1&season_end=-1&pos_is_g=Y&pos_is_gf=Y&pos_is_f=Y&pos_is_fg=Y&pos_is_fc=Y&pos_is_c=Y&pos_is_cf=Y&c1stat=fg3a&c1comp=gt&c1val=17&order_by=pts
Sosyal ağlarda paylaş

Raylen said:

hangi podcasti dinliyonuz kaan kuraldan başka bize de söyleyin

ingilizce olmasın ama :p

ben ringer, starters dışında ara ara zack lowe ve the woj pod'u takip ediyorum ama yabancı kanallar bunlar dolayısı ile ingilizce.

nba ile alakalı adamların farklı konular üzerine yaptıkları programlarda fena olmuyo. channing frye ile richard jefferson'ın road trippin'i, jj reddick'in the jjreddick podcast'i örnek olarak. arada ilgi çekici konuklar olunca bunları da dinliyorum.

türkçe olarak kaan + orkun'un programı potacast'i ztn biliyosunuzdur. bunun dışında farklı kaydet diye bünyesinde bir sürü podcast programı bulunduran bi yapım daha var. ben bunları çok dinlemedim ama türkçe kaynak arayanlar için kullanılabilir.

tabi yukarıda da yazıldığı gibi youtube'da yeni bi sürü program başladı son 1 senede. sokrates'in içerikleri özellikle yüksek kalite oluyor genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

çok fazla farklı programı var abi ringer'ın. haftanın her günü farklı bir konsept var.

heat check, corner 3, the missmatch, group chat falan hep farklı konseptte programlar. hepsi ringer nba show'un altında geçiyor ama hep farklı sunucular, şekiller, yorumcular oluyo. mesela bence mismatch daya uygun olur sana gibi geliyor çünkü kevin o'connor tam dediğin gibi taktaktak ne düşünüyosa söyleyen bi adam. karşısındaki chris vernon'da genel olarak kevin'e takılmak vs dışında çok lafına girmeyen bi herif. diğer programlarda daha fazla goygoy dönüyor olabilir yani.
Sosyal ağlarda paylaş

lan adam tek başına maç kazandırıyor nası değersiz? wb gidip boştaki adama pas vermeyip kaldırıp 3 atıyo. bu adamın pas verebileceği adam yok.

minnesota'dan kesilen james nunnally'i 10 günlük kontratla getirip 25 dakika verdiler son nets maçında okadar adam yok takımda. pivotsuz çıkıyolar ya sahaya. 2 tane gleague oyuncusuyla oynuyolardı onlardan en iyi oynayanı house'u tutamadılar geçici kontratı bittiği ve önerilen parayı beğenmediği için. pj tucker dışında bi tane nba oyuncusu diyebileceğin oyuncu yok takımda.

harbiden bazen saçmalıyosunuz
Sosyal ağlarda paylaş

Katılıyorum.

Capela, CP3 ve Eric Gordon'ın olmadığı ortamda Houston'ın roster'ında rotasyonu geçtim NBA oyuncusu olarak kontrat alabilecek az adam var.

En son bu tarzda bir takımı Iverson'ın 76ers yıllarında 2000'lerin başında görmüştük. 5v1 atıyordu herif ve maçları alıyordu

Harden'ı asla Lebron seviyesine yakın görmüyorum komple oyuncu olarak fakat adam salt hücum gücü olarak bu sene Durant'in bile önünde
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...