Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

NBA 2018 - 2019

mokoko

Öne çıkan mesajlar

https://twitter.com/masinelije/status/1066522890865131520?s=21

dwight howard yine ortalığı karıştırmayı başardı bu sene de. bu sefer basketbol ile alakasız olarak ilişkisi olduğu trans bir kadını başka bir trans kadın ile aldatıp, trans sex partilerine gittiği söyleniyor. sonrada bu aldattığı trans kadını tehdit etmiş ekibinden birileri.
Sosyal ağlarda paylaş

Oha bu ne? Abilam sonuna kadar haklı aldatılır mı ayıp etmiş DH.

Ama magic abiye attığı taşı kabul etmiyorum.

mokoko said:

https://twitter.com/masinelije/status/1066522890865131520?s=21

dwight howard yine ortalığı karıştırmayı başardı bu sene de. bu sefer basketbol ile alakasız olarak ilişkisi olduğu trans bir kadını başka bir trans kadın ile aldatıp, trans sex partilerine gittiği söyleniyor. sonrada bu aldattığı trans kadını tehdit etmiş ekibinden birileri.
Sosyal ağlarda paylaş

Hahahaha,

Yeni Jordanı buluncaya kadar kasacaklar :D...

Bu arada bu Raptors bu hayvani oyununu ne kadar devam ettirecek meraklar içindeyim. Doğu finali cepte sanki de finali alır mı kararsızım. Tam Jack of all trades. Hiç bi şeyde bir ace değiller ama herseyi kararında yapıyorlar.
Sosyal ağlarda paylaş

celtics'in kaçırdığı boş şutlar değil o şutları nasıl yarattığı asıl soru işareti. geçen sene oynadıkları oyunun %10u bile yok bu sene sahada. sanki sırayla hucüm ediyo oyuncular. şimdi benim hücum sıram geldi benim atmam lazım diyip orta mesafe şutlara kalıyorlar. asist sayıları inanılmaz düşük. şu anda hücum sıralamasında 27. sıradalar. bence de bir noktada çözücekler işi ama geç kalabilirler. 25 30 maç sonunda hala daha çözememiş olurlarsa panik başlayabilir. en son brad stevens'ın bile işi tehlikede söylentileri çıktı. ainge akıllı adam öyle acele edipte kovmaz stevens'ı ama şu anda baskıyı arttırmış durumda olduğu kesin.

toronto için ise işler muhteşem gidiyor. bir lakers taraftarı olarak kawhi'nin bu kadar iyi oynaması hem sevindiriyor hem korkutuyor beni. sonuçta beklentimiz kawhi'nin seneye lakers'a gelmesi ama son zamanlarda clippers'ın bu konuda daha önde olduğu, kawhi'nin lbj ile beraber oynamak istemediği dedikoduları duyulmuştu. torontoda özellikle siakam'ın mip yarışını kızıştıracak performansı işleri aşırı değiştirdi. yeni koç nurse valanciunas'ı yedeğe atıp ibaka'yı pivot oynatarak ibaka'yı da tekrardan performans alabileceği şekle getirdi. lowry zaten heralde ligin kemba ile beraber en underrated gardı ve gerçekten muhteşem oynuyor bu sene. yedekten gelen savunmacı og ve 20 25 dakika arası muhteşem katkı veren valaciunas ile benim yüzde yüz favorim bu sene toronto nba finali için. celtics'i geçeceklerine inanıyorum. hatta bence nba birincisi olacaklar normal sezonda bu sene.
Sosyal ağlarda paylaş

Toronto için erken ya, geçen sene bu zamanlarda da benzerlerdi de playofflarda patlamışlardı. Gerçi geçen seneye göre harika bir coaching, Siakam faktörü ama ondan da önemlisi kendini tekrar bulmuş Ibaka faktörü ve hepsinden önemlisi DeRozan yerine Kawhi var.

Evet teki bile geçen seneye göre bonus sayılabilecekken hayvan gibi avantajlılar kjasfd

Ama erken işte.

King yok bir de king, o var bak :(
Sosyal ağlarda paylaş

+1 Diyesim geldi, hane aklımdan geçenleri birebir yazmışın. Özellikle Celticsin % probleminden çok atak şekli kurgusunda problem var o tartışılmaz.

Lakers taraftarı olarak bırak Kawhi yerinde kalsın, bir kaç takviye yapsın. 2-3 Final görsün bıkmadın mı 31 final gördü lakers tarih boyunca yeter bir daha görmesinler :D. Klay seneye Torontaya gitsin :D. 3 Lük atışları da geliştirdin mi msssss daş gibi olur takım.

Toronto GSW maçı var bu gün bir GSW li olarak curry siz +35 lik bir fark yiyeceğimizi düşünüyorum. Hane takım son 10 maçtır efsane kötü oynuyor KD-D olayından sonra birde curryi eksikliği bildiğin orta sınıf takım imajı yaratmış.

mokoko said:

celtics'in kaçırdığı boş şutlar değil o şutları nasıl yarattığı asıl soru işareti. geçen sene oynadıkları oyunun %10u bile yok bu sene sahada. sanki sırayla hucüm ediyo oyuncular. şimdi benim hücum sıram geldi benim atmam lazım diyip orta mesafe şutlara kalıyorlar. asist sayıları inanılmaz düşük. şu anda hücum sıralamasında 27. sıradalar. bence de bir noktada çözücekler işi ama geç kalabilirler. 25 30 maç sonunda hala daha çözememiş olurlarsa panik başlayabilir. en son brad stevens'ın bile işi tehlikede söylentileri çıktı. ainge akıllı adam öyle acele edipte kovmaz stevens'ı ama şu anda baskıyı arttırmış durumda olduğu kesin.

toronto için ise işler muhteşem gidiyor. bir lakers taraftarı olarak kawhi'nin bu kadar iyi oynaması hem sevindiriyor hem korkutuyor beni. sonuçta beklentimiz kawhi'nin seneye lakers'a gelmesi ama son zamanlarda clippers'ın bu konuda daha önde olduğu, kawhi'nin lbj ile beraber oynamak istemediği dedikoduları duyulmuştu. torontoda özellikle siakam'ın mip yarışını kızıştıracak performansı işleri aşırı değiştirdi. yeni koç nurse valanciunas'ı yedeğe atıp ibaka'yı pivot oynatarak ibaka'yı da tekrardan performans alabileceği şekle getirdi. lowry zaten heralde ligin kemba ile beraber en underrated gardı ve gerçekten muhteşem oynuyor bu sene. yedekten gelen savunmacı og ve 20 25 dakika arası muhteşem katkı veren valaciunas ile benim yüzde yüz favorim bu sene toronto nba finali için. celtics'i geçeceklerine inanıyorum. hatta bence nba birincisi olacaklar normal sezonda bu sene.
Sosyal ağlarda paylaş

Boston'ın kurgu yanlış. Setlerde olur ama genel oyunda takım içi lideri olamaz Kyrie. Tanking kasan takımda freelance takılıp sayı kralı falan olacak bir yapısı var bana göre her zaman.

Al Horford ve Morris'in garanti ve iyi oyunları sayesinde yine özellikle savunma sayesinde belli bir noktaya kadar geldiler. Fakat Jaylen ve Tatum da felaket bu sene, sırf istatistik bakarsan Tatum geçen seneden iyi bile gözükür ama çok saçma tercihlerle oynuyor maçı izlediğinde, zaten Hayward da daha hala rehab sayarsak bu iki genco oynamazsa hiçbir yol olmaz Brad hocama rağmen. Jaylen ve Rozier'i içerir bir paketle superstara girişmeleri lazım sezon ortasında, aslında benzer bir paketle sezon başında Kawhi'ı onlar da alabilirdi ama Jaylen'ı vermek istemediler. Kawhi bana göre savunma ile hücumu eşdeğer görürsen ligin en verimli oyuncusu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...