Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anthem

Sam

Öne çıkan mesajlar

Sam said:

w2'ye 4 saat dayanabildim, hiçbir türün best ever'ı olmaz.

olağanüstü olduğunu söyledim , genre'deki diğer oyunlarla karşılaştırınca arkasında dururum söylediğimin.

senin played time'ını baz alarak oyunlara puan verirsek sıkıntı çıkar. fo76 kaç saat played?
Sosyal ağlarda paylaş

wow 3,5 yıl played, mesele played time değil orada, combatı efsane tier kötü. o kadar kötü olunca dayanamadım yoksa oynama niyetim vardı. undertale de mesela eleştirmenler, oyuncular yaladı yuttu, onu da 15dk oynadım bıraktım çekilecek eziyet değil.
Sosyal ağlarda paylaş

w2 , o kazmalığına rağmen bazen öyle gaming anları yaşatıyorki, lan helal olsun diyorsun,gerçekten sıra dışı bi oyun olduğunu farkettirdiği çok yer var
(ki gameplay olarak w3'te bazen oldukça kazma,at kullanmak fln bence hiç eğlenceli değil)

dünyası çok ilginç,oldukça adult,mevzulara olaylara karakterlere yaklaşımı gerçekçi.

hiç olmadı

son bossla ilgili

oyun boyu kovaladık, her türlü pisliğine maruz kaldık, ama son boss lethoyla oturup konuştuğumuzda ben adama HAK VERDİM. istemedim dövüşmeyi,bir nevi anladım adamı,ve,beni şaşırtan şekilde, oyun sana bu hakkı,onla dövüşmeyip yinede oyunu oldukca tatmin edici şekilde bitirme opsyonunu sunuyor. hatta bence cannon ending letho'yu öldürmemek, sonboss'a böyle yaklaşımı olan başka oyun var mı ya?

oynasaydınız keşke ya, şimdi iyice eskidiler biraz ele ayağa düştüler, millet bunlardan kopya çekti, üzerine koydu, ama çıktıklarında bence gayet oynanır oyunlardı, kendinize yazık ettiniz :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cokomantis said:

mokokocan bu olmadı.

- wha-wat are you doin?!
- killing monstarsss

diye trailer'ı olan oyunu bu kadar kolay silemezsin gfhjdks

onu da geçtim adamlar öyle bi iş çıkardı ki gelen her open world rpg / rpg öğeli oyunun kıyaslandığı benchmark oldu.

hepsini geçtim yele ley yele le le ley LEY LEY LEY LEY diye balkan folkorik halay metal müzikleri var abi ya "hypelanmış" ne demek :(

abi oyun kötü demiyorum. oyun baya güzel. ben ps'te oynadım ve gayet beğendim oyunu. demek istediğim sadece hak ettiğinden fazla hype yapılıyor w3'e. yoksa kötü oyun falan demiyorum.

hypelanmış demiyorum aşırı hypelanmış diyorum
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Demo'ya kimler hazır gençlleeer.. evet 10 saat kaldı kopuyo muyuz Xbox ve Pisiciler suraya kullanıcı adlarını bi yazsın beraber partileriz sdf

yabgunizampasha

Açık demo 3 şubatta değil miydi? Valla kapalıyı solo oynadım işlerden ve söz verip gelmeyen :D çakal arkadaşlardan patladı kapalı evresi. Şu açık sürecinde bir akalım yav
Sosyal ağlarda paylaş

Eternal said:

Farketmez xbox la pc crosslanıyor diye biliyorum.. ps4 gelemiyor

Yapılabiliyordu, artık yapılamıyor.

Kill Zone'da mı ne bi oyunda denediler crosslamayı. Haliyle PC'ciler XBox'çuları ezip geçti, casual pc oyuncusu pro konsolcuyu tokatladı falan, sonunda "böyle olmuyomuş" deyip ayırdılar geri linci yiyince.

Mouse hayvan gibi avantaj haliyle :)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...