Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Anthem

Sam

Öne çıkan mesajlar

Bugun oynadim xboxone'da, aksyonlar fln hype ya, combo fln yapmak eglenceli

Performans baya kaka,konsolda 1080p'de bile 60 fps imkansiz

ayrica surekli loding screenlerde %95 te kitlendi,ama bunu duzeltirler heralde

Cidden oyun fena degil, ama bioware'in gecmisiyle alaka yok tabi, diyaloglar konu vs olsun diye iste

200tl fln etmez, indirimde 100tl fln olursa alinir

Keza release bug dolu olacak bariz, ve oyle çok ozel bi gameplay'i yok, destiniler borderlandsler fln aynisinin tipkisi
Sosyal ağlarda paylaş

Uçma mevzusu tamamen kendi dangalaklıkları. Gamepadler kendi haline bırakınca auto correction yapıp hedef reticule'ünü ekran ortasına getiriyor. Fare dediğin şey nerede bırakırsan orada kalır. Fare için salakların reticule'ü merkezde bırakacak şekilde kamerayı ayarlaması yapmaları lazım.

Gameplay'in de önceki bioware oyunlarıyla pek bir alakası yok. İki tane dialog opsiyonu veriyor. Onlar da olsa ne olmasa ne. Gördüğüm tüm görevler şuna git kes gelden ibaret. Enteresan bir durum yok.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

Aynı demoyu mu oynadık farklı bi versin mu yuklemisler bana anlamadım.

Uçmayı beceremeyenler oynamasın abi zaten, beceriksizleri elimine etmiş oluruz. Her türlü magra falan rahatlıkla dolaşıliyor.

Combat mass effect in aynısı, üstüne hover eklemişler ve saçma cover muhabbeti yok, mis gibi işten gelip stres atma combatı.

Single player görevleri isteğe bağlı olarak aynı görevdeki random elemanlarla yapabilme seçenegı güzel olmuş. İstemeyen de solo yapıyor. Zorluk ve reward scaleini düzgün yapabilirler ise ordan da güzel olur.

Adamlar ne reklam ettilerse oyunun demo versiyonunda o vardı.

Itemlere buildlere falan çok bakmadım nasıl olsa ligde farklı olacaktır, karakter customization ekranı baya bi oyalayacak gibi. City of heroes'tan sonra keyifli olucak customization ile ugrasmak

Kendi adıma sıkıntı olarak fort tarsiste çok yavaş yürüyor karakter. Arkadaş dünyayı kurtaricaz eleman 3e ayrılmış azicik hızlı yürüsene.

Bir de "çok fazla" eye candy var, bi yerden sonra diablo gibi buton same dönüyor combat. Takim arkadasının visuallerini kısma seçeneği gelir tahminen wow gibi.

Göreve giderken ki waypoınt sistemi çok hoşuma gitmedi. Solo hiç oynamadım ama, göreve ciktigin anda open World moda geçse daha iyi olur gibi.

Ek: yuh baya wot olmuş

Aynen ..
Sosyal ağlarda paylaş

Redeagle said:

Uçma mevzusu tamamen kendi dangalaklıkları. Gamepadler kendi haline bırakınca auto correction yapıp hedef reticule'ünü ekran ortasına getiriyor. Fare dediğin şey nerede bırakırsan orada kalır. Fare için salakların reticule'ü merkezde bırakacak şekilde kamerayı ayarlaması yapmaları lazım.

Gameplay'in de önceki bioware oyunlarıyla pek bir alakası yok. İki tane dialog opsiyonu veriyor. Onlar da olsa ne olmasa ne. Gördüğüm tüm görevler şuna git kes gelden ibaret. Enteresan bir durum yok.

Hayatında 1 kere olsun klavye mouse kombosu ile uzay simülasyonu oynamış birisi için zaten şu dediğiniz olay herhangi bir fark teşkil etmiyor.

Zamanında wing commander vs bütün serileri mouse yönlendirmesiyle aynı şekilde oynadık. Kimse de çıkıp aglamadı.

Oyuna bok atmak için enerji biriktirenlere adam akıllı bişey bulamayıp kendi beceriksizliklerinden prim yapmaya çalışıyor
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

Hayatında 1 kere olsun klavye mouse kombosu ile uzay simülasyonu oynamış birisi için zaten şu dediğiniz olay herhangi bir fark teşkil etmiyor.

Zamanında wing commander vs bütün serileri mouse yönlendirmesiyle aynı şekilde oynadık. Kimse de çıkıp aglamadı.

Oyuna bok atmak için enerji biriktirenlere adam akıllı bişey bulamayıp kendi beceriksizliklerinden prim yapmaya çalışıyor

Hayatında bir kere adam akıllı dediğin tür bir oyun oynamış olsan dediğin şeyin saçmalığını zaten fark ederdin. Kaldı ki freespace vb. bir çok oyunda cursorü ortaya sabitlemek veya serbest bırakmak için seçenek vardı.

Para verdin diye oyunu dangalaklıklarına kalkan açmana gerek yok. Updatele düzgün sistem getirsinler para verdiğin oyunun daha iyi olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Ne oldu ea battlefield daki gibi herkese açık demo yapamadı mi bu sefer? Gerçi yapsa ne olacak 1 haftalık cerezlik oyun sonuçta
Şu yıllık ea üyeliği almak en mantıklısı gibi yılda 3 4 oyun çıkarıyorlar, oyun başına 1,2 hafta oyalıyor. Eh 1, 1.5 ay oyalasa bir AAA fiyatına kafi gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ben de oyunsuzluktan takılıyorum buralarda vardiyada güzel vakit geciyor.

Oyun çıktıktan sonra pek buralarda gozukmem. Gözükürsem de Kızılelma ile link üzerinden anlaşırız biz

İşi gücü olmayıp zaten oynamayacagi oyun hakkında bütün pati mesajlarini buraya atan adamlardan daha değerli vaktim :)
Sosyal ağlarda paylaş

abi şuan subreddit'in all time top postu "The PC version is an afterthought." başlık geçen koyduğum post. konsolda oynamayacağıma göre pc'de alıp böyle ucuz practicelere para verip başarılı kılmak bana ters geliyor. hele hele ea'e gidecekse para birde. ha madem pc'de eksikleri fixlemişler, open betaya koysunlar ya da release olsun adam gibi sonra bakarım indirimde alırım.
Sosyal ağlarda paylaş

tunch said:

İrdeleyen tayfa son 10 senedir sadece witcher 3 beğendi zaten. Onun dışında hepsi çöp oyunların.

sen niye böyle bu kadar agresifsin ya

abi hiç kimse beğenmese bile , kimseye hesap vermeden çılgınlar gibi beğenebilirsin, savunabilirsin, su çok güzel gelsenize der, bize laf anlatabilirsin.

yahut hiç kasmassın

ama böyle taş atmana gerek yok (burayı editledim çünkü ilk yazdıgımdan alınmandan korktum, öpüyorum)

çekemeyen anthem taksın güzel bi pozisyondu öyle devam et =)
Sosyal ağlarda paylaş

Xenus said:

abi şuan subreddit'in all time top postu "The PC version is an afterthought." başlık geçen koyduğum post. konsolda oynamayacağıma göre pc'de alıp böyle ucuz practicelere para verip başarılı kılmak bana ters geliyor. hele hele ea'e gidecekse para birde. ha madem pc'de eksikleri fixlemişler, open betaya koysunlar ya da release olsun adam gibi sonra bakarım indirimde alırım.

şöyle bi durum var, open beta değil demo olduğu için, 6-7 hafta kadar önce demo buildi ayrıldı release'den. o 6-7 haftaki bug fizler ve QoL değişiklikleri falan yok haliyle demoda. social hub gibi
Sosyal ağlarda paylaş

oyunu oynamadım sadece twitch de birkaç farklı kişiden izledim
birisi disquisedtoast’tu
hayvan gibi loading süresi ve sürekli servera bağlanma sorunları baya sıkıcı
mouse tepkisini bilemiyorum ama oyun, oyun gibi oyun gibi geldi bana
haa ne kadar veririm 7.5 lira falan
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...