Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

E3 2018

LathspeLL

Öne çıkan mesajlar

Microsoft bu sene iyi hazırlanmış, X-box One duyurduklarından beri ilk defa iyi bir sunum gerçekleştirdiler. Bundan öncekilerin hepsi kötü/cringe/zayıftı.

Phill'in sonda söylediği şey hedeflerini net ortaya koyuyor. Dediler ki "hatalarımızın farkındayız, artık içeriğe büyük önem gösteriyoruz. 5 tane studio aldık ve bu vizyonu büyütüyoruz. Microsoft bütün birimleriyle yeni cihaz üzerinde sıkıca çalışıyor, sıkı geliyoruz."

Her ne kadar Microsoft Exclusive'leri beni ilgilendirmesede hedefleri iyi. Sony'nin cevabını merak ediyorum. Yani sony'nin kendi studio'larının duyuracak bir oyunu kalmadı sanırım?
Sosyal ağlarda paylaş

pattisliborek said:

applev0dka said:

Surada gösterilen oyunlar ustunden microsoft övgüsü falan dönüyor twitchde abooww. Hepsi ps4'e de gelecek halo ve gears 5 disinda.

Sali sabahi kojima gameplay gosterse ve bloodborne 2 aciklansa tum konferansi 2ye katlar lul

Death Stranding Mgs0 falan diyen teoriler var. Bence yok ama ya öyle olur da trailer sonunda Norman reyis Snake bandanasını taktığı an o salonu yıkarlar.

Yok yaaaa...

Yoksa ???
Sosyal ağlarda paylaş

HellHound said:

evet konami kojima'ya verecek ip'yim karakter haklarini falan :P

ayrica dunya duz, 6000 yasinda ve isa dinazora bindi

İmkanı yok dedim işte ama oyunun ne olduğunu halen bilmiyoruz işte klasik Kojima kafası.

Bir de Konami isim hakları kendinde ise niye son oyunu Mgs 5 assetleri ile hızlıca yapıp Bi ton zılgıt yiyip markasını zedeledi.

Hayali güzel işte dediğim şeyin sdf.
Sosyal ağlarda paylaş

76'yı gösterseler de yatıp uyusam. Gözlerim kapanıyo emenike.

https://www.amazon.com/gp/product/B07DD9571S/ref=s9_acss_bw_cg_e3beth_3a1_w?pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=merchandised-search-1&pf_rd_r=J8HNHF3C8JX6VNV84AD1&pf_rd_t=101&pf_rd_p=58b8d5b8-0ed7-419b-adbb-c9f3c5ac564c&pf_rd_i=759766&th=1

This item will be released on December 31, 2019.

Lan 2020'ye kim öle kim kala.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...